Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 12

  • 63 712
  • 791
# 450
Филомена е име от гръцката митология и всъщност не е лошо.

Кристабела
Панола
Виж целия пост
# 451
Кристофър-Александър, Вакриля, Радосталия, Ценослав, Хилендара, Валари, Рая-Изабела, Боголина, Горица, Нелитина, Престислав

Сестра ми имат доста колежки с име Горица в Благоевградския край.
Аз знам за Жорета и Илинияна.
Виж целия пост
# 452
Горичка дори познавам аз от онзи край!  Laughing
Виж целия пост
# 453
Веломила
Виж целия пост
# 454
Вярно има много Горици по Благоевградско
+ познавам Горислав
Виж целия пост
# 455
Горяна и Горян
Виж целия пост
# 456
Наскоро се запознахме с едно бебче,което е трябвало да се казва Страхиела на дядо Страхил,но понеже се родило на Никулден сега се казва Николая.Все още не мога да разбера-повече ми харесва или повече ми е странно.Когато попитах как са се спрели на това име,ми отговориха,че Нина и Николина не им допадат,Никол под път и над път и така измислили това име.

Градомил и Нивалина са другите странни които не бях чувала.
Виж целия пост
# 457
Православа - младо момиче  ooooh!

Кануша и Сарайка - жени на средна възраст  Tired
Виж целия пост
# 458
Страхиела ли? ooooh!
Добре,че се е родило на Никулден детето.
Николая поне е по-благозвучно.
Виж целия пост
# 459
Николая е направо прекрасно пред Страхиела  Stop
Виж целия пост
# 460
Страхиела ми прилича на български вариант на Круела Девил
Виж целия пост
# 461
Филомена е име от гръцката митология и всъщност не е лошо.

Не е лошо името, по-добре от много модерни имена напоследък, но откъм съкратена форма явно куца. Майка й може да й казва Фифи или Фани на галено примерно, по-добре от Филе ми се струва. Ако беше Филомена-Елена на галено Филе Елена  Mr. Green
Виж целия пост
# 462
Любина, жена на средна възраст.
Досега не се бях смята толкова на име,но на Страхиела...... още не мога да спра Simple Smile))))))))
Виж целия пост
# 463
Като казахте Любина, скоро ходих при доктор Любима Х. Стори ми се интересно, както и името Любов, имам две познати с това име.
Виж целия пост
# 464
Дева-гледах един сериал и мисля,ако родя още 2 момиченца,едното да кръстя Дева  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия