Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 12

  • 63 712
  • 791
# 465
Любина и аз познавам, харесва ми.
И аз две момичета Любов.
Знам, че не е странно, но името Чавдар.  Двама познати имам и някак не мога да им кажа по име " ей Чавдарее". Какво е умалителното на Чавдар?
Виж целия пост
# 466
Синът ми има приятел Чавдар, казват му Чачо.
Виж целия пост
# 467
Не зная дали съм го писала, но познавав една мама с име Галиана, която кръсти детенцето си Иванина (не, че е странно Иванина отдавна не го бях чувала.)
Виж целия пост
# 468
Галиана е странно име, да. Сещам се за една Гентиана (от ФБ).  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 469
Галиана е странно име, да. Сещам се за една Гентиана (от ФБ).  Rolling Eyes
Ако е една руса бомба, мисля, че баща й е арменец
Виж целия пост
# 470
Нещо албанско имаше тази, мисля.
Виж целия пост
# 471
Не, не, тази с бг фамилия беше. Не помня с кого от приятелите ми бяхме общи приятели, за да проверя сега. Но сега като написах в търсачката, видях и тази, за която говорите. Не е същата, явно не е само една.  Laughing
Пак приятелка на приятел във ФБ - Силистра! Crazy
Познавах едно момиче - Лушка. На около 30 трябва да е сега.
Виж целия пост
# 472
Братовчедка на мои съученички- близначки се казваше Лушка. А те самите е трябвало да бъдат кръстени по традиция на бабите си Вълкана и още нещо странно беше ама не го помня. Същите имат и братовчедка Гинка- говорим за момичета на около 30, а това Гинка за млада жена или момиче не го възприемам, сигурно защото и баба ми се казва Гинка. Иначе тези дни все се сещам за името на една съседка на времето- Любляна.
Виж целия пост
# 473
В квартала ни има улица "Любляна" 
Аз онзи ден попаднах на 2ма управителя на една ф-ма
Десислав и Галин, после Невен и Жулиен... тук е писано вече за "женските имена" при мъже.
Виж целия пост
# 474
Явно Любов и производните имена са тип пожелателни, като Живко, Здравко и т.н. да е обичана.
Гентиана и Силистра не познавам, но имената са повече от странни. Силистра да не се е появила на бял свят след кекс в Силистра  Laughing Аз познавам Трояна по тази линия, ако не се шегува де.  Mr. Green
Виж целия пост
# 475
В квартала ни има улица "Любляна" 
Любляна е столицата на Словения.
Виж целия пост
# 476
Любина и аз познавам, харесва ми.
И аз две момичета Любов.
Знам, че не е странно, но името Чавдар.  Двама познати имам и някак не мога да им кажа по име " ей Чавдарее". Какво е умалителното на Чавдар?
Познавам Чавдар.Викат му Чочо.
Виж целия пост
# 477

Любляна е столицата на Словения.
[/quote]

Да, така е, дори свекърва ми живее там. А и жената която носеше това име беше много лъчезарна и някак си съм свикнала с името и не ми звучи тъпо или странно, но може би не бих се престрашила да си кръстя детето така.
Виж целия пост
# 478
Краснодара,Живодар
Виж целия пост
# 479
Иваил
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия