Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 12

  • 63 712
  • 791
# 375
Какво мислите за името Христия преди малко го мернах във фейсбук
Виж целия пост
# 376
Нищо с Хр... не ми харесва. Може би само Христо ми е приемливо.
Виж целия пост
# 377
Христия е като недовършено някак.
Виж целия пост
# 378
Християна ми харесва повече.
Виж целия пост
# 379
За една идея да кръстя дъщеря сси Христия. Това аз го споменах в предходни постове.
Виж целия пост
# 380
Важното е родителите да изберат името. А дрyгите ако щат да го харесват  Simple Smile

По темата - Стойомил
Виж целия пост
# 381
Важното е родителите да изберат името. А дрyгите ако щат да го харесват  Simple Smile

По темата - Стойомил


Дядо Стойо е бил уважен Wink

Гутиера
Аляра
от конкурс в едно детско списание.
Салтирия-гръцко име ,от фб
Виж целия пост
# 382
Пyдриера, салатиера - еми извинявам се, не е с обида, но ми стана смешно!
Виж целия пост
# 383
Косара и Ивац- стари български имена, принадлежащи днес на 2 деца... Също се сетих за едни познати: Чудомир, Хрисимира, Теодорина, Велинора, Дисислава и името на едно тв дете- Ахинора. Имам и позната Арпине, но тя е арменка и е простено, както и Едварт.
 
Виж целия пост
# 384
Верослав
Виж целия пост
# 385
Току-що чух-Ангелия Вихрова
Бебе на няколко дни-Чудосвет
Виж целия пост
# 386
А аз чух една майка в МОЛ - а викаше по детенце на около 5 год. видима възраст Атина.
Виж целия пост
# 387
Атина е име на богиня от древногръцката митология.Срещало се е и у нас преди комунизма,но после са го забранили.
Ангелия ми хареса.
За ДИсислава нямам думи.Неграмотни родители явно  Thinking
Виж целия пост
# 388
Дисислава и Цветомил са ми най- дразнещите имена!
Виж целия пост
# 389
Кателия - име на мъж.  Crazy Някакъв лекар бил.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия