Природа, какво да се прави. Трябва да намираме хубавото и в лошото време.
Лека нощ от мене.
Но то по различните краища на Бг - различни обичаи.




! 


всичко твое за Заговезни и Прошки е преписано, много ми хареса, в четвъртък ще го прочета на моите дами в Клуба, а в петък и на Тракийките. Нищо че празника е преминал, ние си ги почитаме и държавните и църковните празници и ги отбелязваме в деня на сбирката ни- четвъртък.
твоята притча също преписах, нали си нямам принтер, преписвам ама не ми тежи, важното е маТРИал да има за сбирките ни!




. Нямам съмнение че че е изпипан както трябва.


Е тук сега ще се извиня ако някоя от вас дружки се е засегнала от написаното 

:


Ужасно време, валежно и потискащо малко, ама само малко.
Под юргана си е най-гот, да знаеш! Кеф ти спиш, кеш ти се гушкаш, кеф ти раздумка. Ама, днес май не върви много раздумката - всяка баба се върти около печката, та да спретне вечерята за Поклади. 

Препоръчани теми