Боя за коса / Клуб на червенокосите/ 3

  • 165 858
  • 995
# 960
Здравейте! Нахлувам в темата ви с един въпрос. Реших, че искам да постигна ето този цвят:
Скрит текст:
Косата ми е кестенява. Никога не е боядисвана. През какво ще трябва да премина, за да го постигна? Ще трябва ли да се обезцветявам? 😕
Виж целия пост
# 961
От доста време се правя все с Лорвен 9.22, но сякаш взе да ми поомръзва 🙄
Каква ти е основата и ще покажеш ли как ти се получава с 9.22? Hands V
Виж целия пост
# 962
Здравейте, момичета, ето ме с новия цвят.

Взех на Лореал Кастинг 360, по препоръка на момичета от темата.
Много, много тъмно червено към черно е. На слънце цветът е разкош. Харесва ми, малко ми е странно да се гледам толкова тъмна, но ми и харесва. Simple Smile
Виж целия пост
# 963
Здравейте, момичета, ето ме с новия цвят.

Взех на Лореал Кастинг 360, по препоръка на момичета от темата.
Много, много тъмно червено към черно е. На слънце цветът е разкош. Харесва ми, малко ми е странно да се гледам толкова тъмна, но ми и харесва. Simple Smile
Страхотен цвят и разкошна коса!
Виж целия пост
# 964
Уникална коса.Purple HeartCupid
Виж целия пост
# 965
Къдрокоска и косата и цвета са ти страхотни. Heart Eyes
Виж целия пост
# 966
Прекрасни коса и цвят, Къдрокоска!
Виж целия пост
# 967
Прекрасна ! Това ще ми е следващият цвят Yum
Виж целия пост
# 968
Къдрокоска,уникално красива коса имаш😍 Да те питам нещо-боята покрива ли и белите коси(ако имаш такива).Защото преди може би 12-13 г.се боядисвах с Кастинг(предполагам стар вариант) и малкото ми бели косми не се оцветиха,косата ми нямаше блясък,а остана силно матова.Оттогава не съм пробвала тази боя отново.
Виж целия пост
# 969
Благодаря ви, момичета! Heart
Дано е и трайна. Само това искам. Grinning

Бубка, аз нямам бели коси и няма как да съм ти полезна. Дано някой се включи на тази тема и да разберем.

Виж целия пост
# 970
Блазе ти😉 Благодаря за отговора😙Дано някой сподели Кастинг покрива ли добре и трайно белите коси.Ползвам Гарние Олиа и мога да споделя че ги покрива прилично,но 10дена до 2 седмици белите косми се измиват от боята и стават по-видими.Към края на 1 месец след боята са вече напълно бели.
Виж целия пост
# 971
Бубка, пробвай, нищо не губиш. Не е скъпа и е без амоняк та уж не е толкова агресивна като другите. Жертвай се за другите побелели и сподели Grinning
Виж целия пост
# 972
Здравейте, момичета, ето ме с новия цвят.

Взех на Лореал Кастинг 360, по препоръка на момичета от темата.
Много, много тъмно червено към черно е. На слънце цветът е разкош. Харесва ми, малко ми е странно да се гледам толкова тъмна, но ми и харесва. Simple Smile
Извинете тази ли е боята и номера?
Виж целия пост
# 973
Да, тази е боята. Simple Smile
Виж целия пост
# 974
Страхотен цвят и коса! Ето такова червено искам и аз, но със сегашната ми тъмна коса, скоро няма да го постигна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия