~~Идва март с копнеж, за АПРИЛския бебевалеж!~~ №6

  • 54 097
  • 770
# 600
Зеленоочка, честито бебче! Да ви е живо и здраво и много да ви радва, а на теб бързо възстановяване  Hug
Виж целия пост
# 601
Момичета, влизам да се похваля- днес, в 14:22 часа, се роди бебе Антоан- 3,030кг, 50см. И двамата сме добре и се гушкаме! Щастието е огромно!

Леко раждане на всички, на които им предстои скоро!

Честито и бързо възстановяване Simple Smile
Виж целия пост
# 602
Честито Тони.Желая всичко най хубаво на малкият сладур,много да ви радва.
А аз да се похваля за пореден път с моите прекрасни досадни гъбички,които вече 8месец не мога да изчистя.... И пак този Залаин трябва да слагам,иначе пия и пробиен феми флора... Но тия гадинки не умират ....
Виж целия пост
# 603
Честито първо бебче на групата, да е живо и здраво и бързо възстановяване на мамчето Simple Smile От началото на тази седмица и аз съм в болничен вече, малко ми е странно да не съм на работа, ходя по лекции и разходки постоянно, само и само да не се залежавам. Случва ми се нещо странно - подуват ми се краката като лежа дълго и започват киселино, това го няма когато съм вън. За съжаление е хладно във Варна и се надявам от утре да става по- хубаво времето. Всичко съм си купила вече, но нищо още не съм подготвила, термина ми е за 25.04 и все си повтарям че има време. Още нямам контракции, спя добре, но имам чувствого че бебето се опъва като струна вътре и крачетата му опират здраво в ребрата, а ръчичките ниско долу, което затруднява седенето, иска ме изпъната явно. Наистина сме доста майки във Варна за април, много е хубаво това, ще обменяме опит и за напред Wink
Виж целия пост
# 604
Зеленоочка, честито бебе Антоан! Да е жив и здрав! А на теб бързо възстановяване 🤗💐
Виж целия пост
# 605
Момичета, влизам да се похваля- днес, в 14:22 часа, се роди бебе Антоан- 3,030кг, 50см. И двамата сме добре и се гушкаме! Щастието е огромно!

Леко раждане на всички, на които им предстои скоро!

Браво Зеленоочка,честит ти Антоан,
Да ти е жив и здрав,  да папка и да слушка ,а ти бързо се възстановявай  bouquet bouquet bouquet

Когато имаш време разкажи за раждането.  Hug
Чудесна новина  Heart Eyes
Виж целия пост
# 606
Зеленоочка,
Честито бебче! Да е жив и здрав малкият Антоан! Да расте щастливо и усмихнато дете  Heart Eyes
Виж целия пост
# 607
 baloni baloniЗеленоочка честита рожба! Да сте здрави и много щастливи! Голяма радост ни донесе. baloni baloni newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 608
Момичета, влизам да се похваля- днес, в 14:22 часа, се роди бебе Антоан- 3,030кг, 50см. И двамата сме добре и се гушкаме! Щастието е огромно!

Леко раждане на всички, на които им предстои скоро!

Честито първо бебче на априлската група! Зеленоочка, да ти е жив и здрав мъника, а на теб пожелавам бързо възстановяване!  baloni baloni baloni

Виж целия пост
# 609
Зеленоочка, честита Ви рожбичка!!!    bouquet
Да е жив и здрав Антоан, да има Късмет и Успех в живота!!!       newsm51
А на теб бързо и пълно възстановяване!!

Благодарим за споделената хубава новина!!! Ще очакваме и разказа ти за раждането ... когато имаш възможност разбира се Simple Smile
Виж целия пост
# 610
Зеленоочка ,Честито!!! Да е живо и здраво бебе Антоан !  smile3525 Бързо и лесно възстановяване!
Виж целия пост
# 611
Зеленоочка, честита рожба- живи и здрави!  Бьрзо вьзстановяване:-)
Виж целия пост
# 612
Момичета, влизам да се похваля- днес, в 14:22 часа, се роди бебе Антоан- 3,030кг, 50см. И двамата сме добре и се гушкаме! Щастието е огромно!

Леко раждане на всички, на които им предстои скоро!

Честито да е жив и здрав Simple Smile
Виж целия пост
# 613
Честито и от мен на Зеленоочка bouquet.Много е хубаво,че започнаха да се раждат бебчета вече Heart Eyes
Момичета искам да ви попитам ще замразявате ли стволови клетки и ако да къде,много се двоумим с мъжа ми и неможем да вземем решение... newsm78
Виж целия пост
# 614
Зеленоочка, честито бебче! Да е живо и здраво и бързо възстановяване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия