~~Идва март с копнеж, за АПРИЛския бебевалеж!~~ №6

  • 54 098
  • 770
# 585
Според мен ти остава малко и не е нужно да екапериментираш точно сега. Иначе познавам много бременни, които се изрусяват и не са имали проблеми Simple Smile
Виж целия пост
# 586
Моето секцио е за 04.04., но силно се съмнявам да устискам до тогава, големи контракции, голямо чудо.
Виж целия пост
# 587
Здравейте, мами! Честито на всички родили, да са им живи и здрави бебоците! А на останалите, пожелавам леко раждане и прекрасни бебчета! Не знам дали вече сте обсъждали, но бих се радвала, ако споделите от къде пазарувате бебешки дрешки да добри цени. Поздрав!
Виж целия пост
# 588
Здравейте, мами! Честито на всички родили, да са им живи и здрави бебоците! А на останалите, пожелавам леко раждане и прекрасни бебчета! Не знам дали вече сте обсъждали, но бих се радвала, ако споделите от къде пазарувате бебешки дрешки да добри цени. Поздрав!
Младенова здравей, ние все още стискаме кълки, нямаме бебчовци! Но скоро и това ще стане!
Моето секцио е за 04.04., но силно се съмнявам да устискам до тогава, големи контракции, голямо чудо.

Стискам палци да издържите 2в1 до 04.04!
Виж целия пост
# 589
Здравейте и от мен отдавна не съм писала .Днес бях на преглед бебо е 3500 (доколкото може да се каже) определихме и с точност датата за секцио 24.03 да се надяваме да устиска до тогава Simple Smile Вече ме гони вълнението от предстоящото събитие и без това не мога да спа от киселини сега вече въобще няма да мога най-вероятно  #Crazy
Виж целия пост
# 590
Аз ще съм със спиналана упойка и при предното раждане бях с такава. Добре си се чувствах и нямах никакви проблеми след това. Насявам се и този път да мине всичко по план.

Вече се чувствам огромна и бебчо е седалищно разположен и постоянно ми опира в ребрата, особено вечер направо не знам как да се наместя. Успокоявам се че малко остана и броя дните Wink
Виж целия пост
# 591
Относно боядисването и на мен ми е голяма краста, но се мъча да остискам до след раждането и после заслужен час за мама на фризьор  newsm35 Повечето ми познати се боядисват и нямат проблеми с това, но аз се старая да избягвам да дишам силни почистващи препарати, бои и всичко останало що мога да спестя на малчо  preggo
Виж целия пост
# 592
Здравейте момичета! И при мен почва да му се вижда края.. секцио след 2 седмици. Беба е 2900 в 36седм и 4 дни. Няма да едра колкото каката май.. /тя беше 3650/.
Успех на всички, които се очакват всеки момент да се появят бебоците Simple Smile
Виж целия пост
# 593
Момичета, влизам да се похваля- днес, в 14:22 часа, се роди бебе Антоан- 3,030кг, 50см. И двамата сме добре и се гушкаме! Щастието е огромно!

Леко раждане на всички, на които им предстои скоро!
Виж целия пост
# 594
 Имали някой раждал в АГ Варна със спинална упойка и ако да кой му е бил анестезиолога
Виж целия пост
# 595
Момичета, влизам да се похваля- днес, в 14:22 часа, се роди бебе Антоан- 3,030кг, 50см. И двамата сме добре и се гушкаме! Щастието е огромно!

Леко раждане на всички, на които им предстои скоро!
Хейехех, Зеленоочка, браво момиче! Жив и здрав да ти е момъка, че и ми е адаш! Много радост и гордост да ти носи! Бързо възстановяване!  bouquet
Ама не подрани ли много?
Виж целия пост
# 596
Честито Зеленоочка! Да е живо и здраво първото априлче Simple Smile И бързо възстановяване на мама  bouquet
Виж целия пост
# 597
Зеленоочка, честита радост! Бързо възстановяване и да е здраво първото априлче  bouquet
Виж целия пост
# 598
Момичета, влизам да се похваля- днес, в 14:22 часа, се роди бебе Антоан- 3,030кг, 50см. И двамата сме добре и се гушкаме! Щастието е огромно!

Леко раждане на всички, на които им предстои скоро!

Ето го и първото бебче  bouquet Да е живо и здраво и много да ви радва малкото юначе  baby_neutral
Виж целия пост
# 599
Първото ни априлче Heart Eyes Да е жив и здрав Антоан!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия