Изиграй скуката с OZONE.BG

  • 92 743
  • 816
# 780
Моето дете още не е гледало "Тролчета", но е в плановете. Току що се сдоби с фигурка с един от героите. Обича а играе с фигурки. И книжки по детски филмчета обича да четем.
На кино ходим винаги заедно и предимно на детски филми, които той иска да гледа
Виж целия пост
# 781
Моето дете все още не е ходило на кино, понеже е малко. Обаче имаме една фигурка на тролче, която му е изключително интересна. Така че предполагам, че в скоро време ще са му интересни и книжката, и филмчето Simple Smile
Виж целия пост
# 782
Мисля, че тролчетата са доста симпатични и имат всички шансове да станат популярни като смърфовете (че и повече, на мен са ми по-сладки от тях дори), така че им предрочам звездно бъдеще с продължения и много влюбени в тях дечица. Party

И тримата още не са гледали филмчето, но двамата по-големи имат голямо желание. Laughing При посещение на друг филм си купихме от филмовите менюта и чашите бяха с двете основни тролчета - Попи и другото-не-го-знам-как-се-казва. И двете ги прибра малката и много им се радва. Heart Eyes Биха се зарадвали на всяко едно от тролчетата. Party

Иначе си имат любими анимационни герои - Симона харесва Мерида, Филип - Батман, а Лора - Елза-Ана (пиша ги слято, както тя ги произнася, според мен ги смята за един герой Laughing).

Обичаме да ходим на кино и се организираме поне веднъж месечно, но логистиката хич не е лесна с три деца на различна възраст. Mr. Green Затова и често гледаме филмчета у нас. Peace
Виж целия пост
# 783
Обичаме да ходим на кино и се организираме поне веднъж месечно, но логистиката хич не е лесна с три деца на различна възраст. Mr. Green Затова и често гледаме филмчета у нас. Peace
chokolina тъкмо за това се замислих като отговарях на последния въпрос  newsm78
Как се справят с киното семействата с по 3 или повече  деца?
Аз с едно едва тази година на 1ви юни го заведох за пръв път на кино и то вече защото нямаше накъде, представям си какво е с трички.
А моя си седя много кротък...даже като препариран седя и двата пъти.
Няма от какво да се оплача  Naughty
Виж целия пост
# 784
Лора още не сме я водили на кино. Обикновено ходя с единия или другия (със сина ми и татко му се включи последния път), ако и двамата искат да гледат определен филм, ходя с двамата заедно. През това време татко им гледа малката вкъщи или пък са в детския кът в мола - той пие кафе, а тя беснее. 
Виж целия пост
# 785
   Тролчетата бяха много актуални и когато аз бях ученичка. Сега интереса към тях се възражда. И по този повод си мислех на скоро, че наистина имат шанс да станат любими геройчета на поколения деца( като мен и децата ми). Вчера голамата ми дъщеря ми сподели, че си мечтае за фигурка на Попи с аксесоари. А на кино много обичаме да ходим заедно. Но заради малката на последните филми я пускам с мои приятелки и техните дечица.
Виж целия пост
# 786
На дъщеря ми любимият герой е кралица Попи.
Би се зарадвала на нейна фигурка.
Често ходим на кино, все на детски анимации, които и двете гледаме с интерес.
Виж целия пост
# 787
До скоро не ходихме много често на кино,защото липсваше такова в нашия град. От около година сме по- активни , а и децата поотраснаха до степен, да си задържат вниманието на едни място 2 часа. Следващия филм, който ще гледаме е Тролчетата.  Grinning
Харесаха трейлъра на филма, видяха в Интернет и фигурки. Спряха вниманието си на Попи.
Виж целия пост
# 788
Моята дъщеря много харесва принцеса Попи.Много би се зарадвала на творческият комплект https://www.ozone.bg/igrachki-i-pazeli/tvorchestvo-i-srachnost/n … hanta-strolcheta/,тъй като винаги твори нещо.
Преди ходихме заедно на кино,но от известно време ходи с приятели.В къщи доста често си правим "Кино вечер".

Синът ми е още малък за кино,но много му хареса трейлъра на "Тролчета"
Виж целия пост
# 789
До кога е тази игра? Не видях никъде дата? Simple Smile
Виж целия пост
# 790
Тролчетата бяха популярни, когато бях и аз ученичка. Синът ми е по-голям вече, но дъщеря ми би се зарадвала на фигурка на принцеса Попи. Творческият комплект също би я зарадвал. Simple Smile

Смятам да я заведа на прожекцията на филма.
Виж целия пост
# 791
До кога е тази игра? Не видях никъде дата? Simple Smile
Там е работата, че няма игра, ама хората си коментират. Mr. Green
Виж целия пост
# 792
Поради засиления ви интерес към темата за тролчетата, която пуснахме единствено с цел да разберем какво мислите за героите и дали смятате, че ще се превърнат в новия анимационен хит, Ozone.bg дава специален код за отстъпка за участници във форума bg-mamma. Размерът на намалението е 5% с код trolls при поръчка на играчки-тролчета, които можете да намерите при нас ТУК.
Кодът важи до 21.11. 2016 година.
Виж целия пост
# 793
До кога е тази игра? Не видях никъде дата? Simple Smile
Там е работата, че няма игра, ама хората си коментират. Mr. Green

Че какво пречи да си коментираме и без да има игра? Ти само в теми с награди ли пишеш? Whistling
Виж целия пост
# 794
Дали ще има черен петък в сайта? Иска ми се да купя няколко игри, но ако са намаление ще съм по-щастлива.  Peace

Редактирам се. Първо пиша, после гледам. Явно няма да имат ЧП, но ще имат Кибер понеделник 28-29.11. Дано да намалят и моите желания.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия