Изиграй скуката с OZONE.BG

  • 92 743
  • 816
# 810
Аз момичето го разбрах /според мен/ какво иска да каже, тъй като го е писало след мой пост. В случая играта, за която става въпрос е във фейсбук, тя има какво да покаже /коледна украса/, иска да участва но не може  Rolling Eyes. Ако играта си беше за потребители на БГ мама, момичето щеше да се включи.
Аз също не се включвам във всички игри  Peace.
... Ако играта е във фейсбук, очевидно е за потребители на фейсук...
Ето и ти си го писала - за потребители на фейсбук, но тук ни призовават да участваме, а не всеки има тази възможност /и желание/  Simple Smile.
Виж целия пост
# 811
И аз разбрах, че иска да си покаже украсата, но като няма фейсбук... Thinking как да стане? Играта е за фейсбук - хората са го написали ясно!
Като няма фесйбук здраве да е...доста игри сигурно пък са точно за нея  bouquet
Виж целия пост
# 812
.... но като няма фейсбук... Thinking как да стане? Играта е за фейсбук (хората пък са написали)....
Ха, точно за това говоря аз - игрите, за които ни призовават, да са си за потребители на форума  Peace
Виж целия пост
# 813
По този въпрос сме единодушни  Hug
И аз харесвам повече игри, които се извършват във форума ! Това, че подканват обаче е нормално. Направили са игра и подканват към нея. Който има възможност участва, който няма - следващия път.
Но по коледа стават чудеса...кой знае  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 814
Като е за фейсбук да си я рекламират там. Като са си направили тема във форума - да си правят игрите като другите фирми-  за форумците. Това имах предвид:) Въобще не мисля, че е еквивалентно на примера имаш бебе - нямаш бебе ( като нямаш не ти трябват бебешки каши нали?)
Виж целия пост
# 815
Има и друга гледна точка !
Имам бебе - мога да играя в игри за бебета, имам фейсбук - мога да играя в игри във фейсбук! Със сигурност не е моя работа да определям къде Ozone ще осъществят играта си и ако не отговарям на условията им просто не участвам. Това си е моята логика де. И всеки си има право на своя Simple Smile
Виж целия пост
# 816
Кога ще има промоции на книги?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия