Къде в Бургас? (46)

  • 101 639
  • 751
# 330
Понеже минаха повече от две години, може инфото ми да не е много вярно, но най-голям избор на винтиж платове/дамаски имаше в блока на сервиз Панда. Обаче не знам дали не го затвориха/преместиха. В същия блок са curtains-те също имаха. Виж и в Чар- там бяха по-малко, но аз точно от тях си избрах. И срещу Корковата къща/до Новия свободен също имаше.

Няма го вече това място до Пандата, не знам и къде и дали са се преместили.
Има обаче едно мини магазинче в преките зад БСУ, Шаби шик нещо си беше, ама наистина е мини, мога да погледна в обедната почивка дали предлагат изобщо платове или само готови неща.
Виж целия пост
# 331
Мikaela  и Горгона  bouquet
Виж целия пост
# 332
Ще ми обясните ли малко по-точно къде е обущарят до турското посолство?
Бързо ли работи иначе?
Виж целия пост
# 333
 Poliiii
улицата е Асен Златаров  17 може и да е 13
не си спомням добре под
турското посолство
една жълта барака,бързо работи и чудесно
чехлите ми се скъсаха, а подметките който той сложи не...............
Виж целия пост
# 334
О, благодаря ти! Най-добре ми е така да си го видя на картата и да тръгна  Laughing Ще го посетя на обяд.  Hug
Виж целия пост
# 335
За Power Plate - преди година-две и аз се пробвах на тези уреди и установих, че освен самия уред от голямо значение е и треньорката. Тогава най-доволна останах от момичето в спорния център в пресечката на Александровска, малко срещу магазин Ганг и след чанти Тонино. Инъче уредите от Гурко ги преместиха в уличката срещу магазин Слънчо.

Наскоро ших завеси и най-голям избор на ретро десени намерих в Чар, а подобни хасета и креп имаше и в склада на Зодиак.

От Бургас до летище София най-лесен е автобуса на Груп, който влиза в летището, но, ако не е удобен като час друг вариант е да се слезе на хотел Експо, тъй като е най-близо и най-евтино с такси до там.

Виж целия пост
# 336
Аз да кажа, че останах много доволна от обущаря! На обяд си занесох ботушите и до вечерта бяха готови, а и ми взе малко пари  Flutter
И понеже някой питаше за ремонт за колан - като ходих 2рия път, една жена тъкмо чакаше да си вземе колана.
Виж целия пост
# 337
Poliiii, аз питах за колана. Това за обущаря на тур. консулство ли става въпрос?
Виж целия пост
# 338
Той, да Wink
Виж целия пост
# 339
Здравейте, моля за съвет къде да си занеса лаптопа за поправка. Мисля че тази вечер му изгоря харддиска. Както си работеше и изведнъж черен екран и написа hard disk not found. Но имам много информация на него затова ми трябва специалист ако може да спаси нещо.

Някой питаше за автобус Бургас - София и летище София. Който и автобус да хванете , всички спират на Експо център. Там има станция  на метро, качвате се и до летището са 4 станции с метрото . Максимум 15 минути е пътя и няма нужда да взимате метро от Централна Гара , нито пък такси от Експо центъра.
Виж целия пост
# 340

Благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 341
Цитат
Здравейте, моля за съвет къде да си занеса лаптопа за поправка. Мисля че тази вечер му изгоря харддиска. Както си работеше и изведнъж черен екран и написа hard disk not found. Но имам много информация на него затова ми трябва специалист ако може да спаси нещо.
Препоръчвам ти http://ccb-bg.com/default.aspx
Виж целия пост
# 342
Здравейте, моля за съвет къде да си занеса лаптопа за поправка. Мисля че тази вечер му изгоря харддиска. Както си работеше и изведнъж черен екран и написа hard disk not found. Но имам много информация на него затова ми трябва специалист ако може да спаси нещо.
Доволна съм от Комплекс2000 - http://www.komplex2000.com/
Виж целия пост
# 343
Отзиви за басейна в Младежкия дом ?
Търся къде баща и син (4,5г.)  да отиват за плуване ,но  все пак да е топла водата .
В хотел България преди година ми  се стори много  занемарено ,в Аква водата пък е студена за дребния.
Виж целия пост
# 344
Имам един диван за почистване на дамаската. Може ли да ми препоръчате фирма, която да наема да го почисти професионално? Може и някой с прахосмукачка Рейнбоу, на който да платя за почистването.
И още един въпрос - къде да си изпера килима. Ползвах услугите на Белина еко, но последния път не останах доволна как изпраха килима.

Тук сме прали килими - много съм доволна. Имат и машина за сушене. Преди съм ги викала да перат и холовата гарнитура, но не знам дали още се занимават с това.

http://www.pranenakilimibs.com/
Благодаря ти за препоръката. Обадих им се за дивана и килима. Останах много доволна от услугите, цените и отношението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия