Къде в Бургас? (46)

  • 101 639
  • 751
# 345
Някой ходил ли е в новия Техномаркет, който е на мястото на Пикадили? Чух, че имало големи намаления, промоции, ама докато се наканя да отида...
Виж целия пост
# 346
Къде поправят таблети?Счупи се буксата за зареждане. Embarassed
Виж целия пост
# 347
Ох, не знам дали има смисъл да я оправяш...Аз ходих да нося моя, в сградата на Битовия комбинат, страната откъм Ботева. Май бяха Комплекс 2000, но не съм сигурна. Та там ми казаха, че уж буксите са универсални, но всъщност имало някаква разлики, трудно се намирали букси за съответния модел, пък трябвало да се чака повече от месец...Накрая ми казаха, че може би щял да излезе над 60 лв. ремонта и се  отказах.
Виж целия пост
# 348
Ох, не знам дали има смисъл да я оправяш...Аз ходих да нося моя, в сградата на Битовия комбинат, страната откъм Ботева. Май бяха Комплекс 2000, но не съм сигурна. Та там ми казаха, че уж буксите са универсални, но всъщност имало някаква разлики, трудно се намирали букси за съответния модел, пък трябвало да се чака повече от месец...Накрая ми казаха, че може би щял да излезе над 60 лв. ремонта и се  отказах.

 newsm78Уф,ще си помисля.
Виж целия пост
# 349
Отзиви за басейна в Младежкия дом ?
Търся къде баща и син (4,5г.)  да отиват за плуване ,но  все пак да е топла водата .
В хотел България преди година ми  се стори много  занемарено ,в Аква водата пък е студена за дребния.


И в Младежкия водата не е особено топла.
Виж целия пост
# 350
Къде поправят таблети?Счупи се буксата за зареждане. Embarassed

В компютърен център можеш да попиташ
Виж целия пост
# 351
трябва ми някакво бижу -гривна, колие или др. - подарък за тийнейджърка, не прекалено скъпо, но да е ефектно и хубаво, някакви идеи откъде да купя, сещам се за щандовете с бижута из моловете само, в центъра има ли подходящ магазин
Виж целия пост
# 352
Знаете ли дали в Славейков има био магазини?
Виж целия пост
# 353
Мисля, че в бл. 79 има биомагазин. Поне имаше, скоро не съм минавала.
Нашия таблет с подобен проблем (изкъртени usb конектори) ми го ремонтираха преди повече от година и половина срещу 50 лв в един сервиз в кооперация на улицата точно под руската гимназия. Изключително доволна съм от тях и за друго сме ползвали услугите им. Намерих ги, бях изключила за името  Embarassed http://fix-burgas.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8/
В новия Техномаркет, аз лично не видях кой знае какви намаления, но има някакви да  Peace

Гривните Пандора са хит сред тинейджърките. Или поне бяха, когато аз купувах подарък. Но като цени не са много привлекателни.  Crazy Аз подарих само елемент, че беше заявен от девойката като много желан, в стария мол обаче. Иначе в центъра имаше не лош магазин над Билата и преди ПИБ. Не знам има ли го още и някъде в началото на Богориди ми се върти нещо.  newsm78
Виж целия пост
# 354
трябва ми някакво бижу -гривна, колие или др. - подарък за тийнейджърка, не прекалено скъпо, но да е ефектно и хубаво, някакви идеи откъде да купя, сещам се за щандовете с бижута из моловете само, в центъра има ли подходящ магазин

провери в магазин Фетиш - срещу хотел България
Виж целия пост
# 355
При кой фотограф можем да поръчаме албум на класа, но не от онези банални и кичовски, дето ги рекламират във всяко училище, а нещо по-оригинално и артистично, с хубави портретни фотографии на децата?
Виж целия пост
# 356
трябва ми някакво бижу -гривна, колие или др. - подарък за тийнейджърка, не прекалено скъпо, но да е ефектно и хубаво, някакви идеи откъде да купя, сещам се за щандовете с бижута из моловете само, в центъра има ли подходящ магазин

провери в магазин Фетиш - срещу хотел България
Какви материали ,медицинската стомана е по евтиния вариан и не почернява след време като среброто.Скоро гледах щанд в Галерия МОЛ до Лидл имаще стомана ,другия магазин е в Безистена
магазина за сребро има и стомана
Виж целия пост
# 357
При кой фотограф можем да поръчаме албум на класа, но не от онези банални и кичовски, дето ги рекламират във всяко училище, а нещо по-оригинално и артистично, с хубави портретни фотографии на децата?
Виж тук:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10335809800355 … d=681203878606626
Виж целия пост
# 358
LaDiDa, благодаря, точно това търсех! Къде й е студиото, не намерих адрес?
Виж целия пост
# 359
Къде дават уроци по китара за големи? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия