Къде в Бургас? (46)

  • 101 641
  • 751
# 360
Търся гранитогрес за външна настилка, къде има избор и евентуално по-ниски цени?
Виж целия пост
# 361
Виж в строителните хипермаркети.
Ако не си претенциозна, има гранитогрес за външно ползване на цена 9-10 лв.
Ако търсиш нещо по-добро виж в Хикови или 1000 бани. Имат голямо разнообразие на добри цени.
Виж целия пост
# 362
Някой да е чувал, че в сряда няма да има вода в Бургас?
В сайта на ВиК нищо не откривам като информация
Виж целия пост
# 363
Някой да е чувал, че в сряда няма да има вода в Бургас?
В сайта на ВиК нищо не откривам като информация

Да, аз го прочетох във фейса, някой беше шернал статия.
Виж целия пост
# 364
Някой да е чувал, че в сряда няма да има вода в Бургас?
В сайта на ВиК нищо не откривам като информация
Пише в един сайт че на 6 април 2016 от 4,00 до 16,00 ч. няма да има вода поради пролетна профилактика. В сайта на ВиК нищо не пише.
Виж целия пост
# 365
Да ми препоръчате оптика,че трябва да правя очила на дъщеря ми.
Виж целия пост
# 366
Да ми препоръчате оптика,че трябва да правя очила на дъщеря ми.
В очната клиника до зала Младост(Славейков).Майка ми там си поръчва очила,там направиха и на сина ми,много сме доволни.
Виж целия пост
# 367
Благодаря.
Виж целия пост
# 368
Може ли да ми препоръчате дърводелци за изработване на мебели за детска стая.
Ходихме до някои студия и скъпички  ми се видяха техните оферти.
Виж целия пост
# 369
Търся гранитогрес за външна настилка, къде има избор и евентуално по-ниски цени?
Днес видях , че в Хоуммакс има за 9 лв/ кв.м

Да ми препоръчате оптика,че трябва да правя очила на дъщеря ми.
Вчера останах мн доволна от обслужването на оптиката на първия етаж в мол Галерия /до аптеката/
Виж целия пост
# 370
А от оптиките по центъра, Ботева, Фердинандова  и др., имате ли впечатления? Гледам напускали табели с разни промоционални цени  newsm78
Виж целия пост
# 371
Някой да е чувал, че в сряда няма да има вода в Бургас?
В сайта на ВиК нищо не откривам като информация

Няма да има, но вероятно за кратко.
Къде освен в Баумакс има разнообразие на подправки в саксии? Искам салвия конкретно
Виж целия пост
# 372
Искам салвия конкретно

На двора ни  Mr. Green Ако не си намериш, може да измислим нещо.
Виж целия пост
# 373
Може ли да ми препоръчате дърводелци за изработване на мебели за детска стая.
Ходихме до някои студия и скъпички  ми се видяха техните оферти.
Ние сега си поръчахме мебелите за спалнята и кухнята при един майстор, който ми препоръчаха от няколко места. Ако искаш ще ти дам телефона му на лични.
Виж целия пост
# 374
И аз мога да дам телефон на човека, който прави стаята на моя син. Ние събрахме няколко оферти от препоръчани майстори и избрахме точната за нас. Мога да погледна и другите дали пазя, скоро беше.
pticasprujina, благодаря за предложението  bouquet Имам и още една градина предвид, но ми се искаше по по-мързеливия начин и наготово  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия