Значи май каквато и нокторизачка или ножичка да взема няма да сгреша. Май всички са еднакви.
Както и аспиратора за носле.
Шегувам се, но понякога ми се ще и ние са сме така. Сами си се буди на 3 часа максимум, а през нощта и по-често. Може да изкара 4 часа, само ако сме си играли 2 часа и после спи още толкова в слинга. На мен проблемът ми е, че нощем като се кърмим и двамата заспиваме и реално не знам дали и колко яде - взимам го в 3 да яде, слагам го на гърдата и се будя в 5 схваната и не знам ял ли е, не е ли... На мен това с кърменето легнала не ми се получава.
Но пък му е трудно да заспи - особено като сме играли повече и се превъзбуди - не знае как да изключи и почва да реве... В такива моменти само белият шум ни спасява - но трябва да е по-силен от рева му...
нощем е много успана и едвам по 60 изяжда. Пак се събуди към 5, яде, но вече почна да се напъва и гърчи и поне малко по заспахме на гърда легнали. Бързо се събуди, пак хапна и вече се изака, ра се успокои.

и друг път съм пробвала.
Препоръчани теми