В момента чета...45

  • 85 261
  • 721
# 210
Прочетох Последно танго в Харвард. Ужасно ми хареса.

Действието основно в този университет ли се развива ?Да не е някаква студентска захорасана история ?Питам , за да знам дали да си правя труда да я изтегля /
Виж целия пост
# 211
Не е захаросана в никакъв случай. Основното ядро е Харвард, но през годините нещата се случват и на други места. Много е хубава книгата!
Виж целия пост
# 212
Не е захаросана в никакъв случай. Основното ядро е Харвард, но през годините нещата се случват и на други места. Много е хубава книгата!
Благодаря ти
Виж целия пост
# 213
Прочетох "Баба праща поздрави..."
Дадох три звезди, определено Уве беше в пъти по-мой човек. Тази книга след време ще я помня с моментите, в които натежаваха повторенията,натежаваше разсеяната трагичност и небрежната сълзливост. Все пак четивото е приятно (по един инфантилен начин) и се отмята бързо.
Мислех да започна "Фадър наш", но прелистих десетина страници и определено нямам нужда от такъв тип литература в момента... и по принцип.

Ще заложа на Уелбек или Кутси.
Виж целия пост
# 214
Прочетох "Морето на спокойствието". Впечатлена съм. Много. Чак не мога още да се събера.
А я почнах, за да се разтоваря от скандинавските трилъри.
И не мога да определя какво точно ме докосна толкова силно - в едно събрани депресия, емоция, болка, надежда и някаква ... красота въпреки и напук на грозното.

И аз я четох, хареса ми, няколко дни след като я свърших бях като в някакъв пашкул - колкото тъжен, толкова и красив, НОооо! , току що завърших "Един удар на сърцето" на Теодора Костова - тя ме остави без думи, почувствах я в пъти по-силна от "морето". С две ръце я препоръчвам  Hug
Виж целия пост
# 215
Извинявам се за офф-а, но да ви питам някоя от вас поръчва ли от сайта на Сиела на 03/03? Аз вече две седмици чакам поръчка и няма никой newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 216
Извинявам се за офф-а, но да ви питам някоя от вас поръчва ли от сайта на Сиела на 03/03? Аз вече две седмици чакам поръчка и няма никой newsm78 newsm78

Аз си поръчах и си получих книгите на 14 март. Имали са много поръчки и затова са така бавни. Обади им се да ги попиташ за своята поръчка.
Виж целия пост
# 217
Извинявам се за офф-а, но да ви питам някоя от вас поръчва ли от сайта на Сиела на 03/03? Аз вече две седмици чакам поръчка и няма никой newsm78 newsm78
Здравей! Simple Smile

По принцип в рамките на 10 работни дни трябва да изпратят книгите, когато има промоция. НО сега са "обещали", че до края на тази седмица - всички ще си получат книгите.

И аз още чакам... Simple Smile
Виж целия пост
# 218
Чета "Аз бях тук" на Гейл Форман. Виждам, че преди нея има още две книжки от същия автор - "Да остана ли?" и "Къде беше". Ако някой има отзиви, моля да ми даде за тях. Иначе книжката ми харесва за сега, макар да съм още в началото, напомня ми за поредицата за ""Хоуп" на Колийн Хувър
Преди нея прочетох "Лисицата" много ми хареса, препоръчвам!
Виж целия пост
# 219
  .....
Виж целия пост
# 220
Записвам се с "Един+един" на Джоджо Мойс и "Медальонът" на Галина Златарева (страхотна книга!)

Прочетох Последно танго в Харвард. Ужасно ми хареса.

Действието основно в този университет ли се развива ?Да не е някаква студентска захорасана история ?Питам , за да знам дали да си правя труда да я изтегля /

Тегли смело! Няма да сгрешиш! Нищо захаросано няма в нея Simple Smile
Виж целия пост
# 221
Момичета, някакви отзиви за Богът на дребните неща на Арундати Рой?

Каменоделецът нещо не ме увлече и ще я зарязвам.
Виж целия пост
# 222
Момичета, някакви отзиви за Богът на дребните неща на Арундати Рой?


Книгата има много красив, жив, богат език. Преводът е на Леда Милева и е прекрасен.
Виж целия пост
# 223
Чета разказите на Харуки- този човек винаги ме впечатлява, все едно пише за мен. Невероятен !
Виж целия пост
# 224
Момичета, някакви отзиви за Богът на дребните неща на Арундати Рой?

На всички им харесва освен на броени негативници. Мен започнаха да ме дразнят такива книги, прочела съм своя дял ловци на хвърчила, сияйни слънца, оризови майки и т.п. семейни драми от другия край на света, наръсени с много подправки, че да допаднат на чужденеца, и вече претръпнах. Предполагам, че ми убягват неща, защото всички са във възторг от тази книга. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия