В момента чета...45

  • 85 261
  • 721
# 225
Аз проверих какво дали и какво съм писала в ГР за романа. Оказа се - нищо по същество Grinning:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 226
Аз също не го харесах особено, вповече ми идват драмите и безкрайните описания.
Чета третата от поредицата за Уейуърд Пайнс, засега е най-добрата от трите!
Виж целия пост
# 227

Чета третата от поредицата за Уейуърд Пайнс, засега е най-добрата от трите!

И така ще е до края, гаранция ти давам  Grinning
Не случайно съм я закичила с 5 звезди, на които по принцип съм мега скръндзава  hahaha
Виж целия пост
# 228
И аз не харесах особено "Богът...", обичам книги с повече действие и ритъм, тази ми дойде прекалено обстойна, дори драмата беше затъпена от толкова много размишления и описания.. Иначе оценям превода и изказа на преводача, като прекрасен! За хората, които обичат този вид литература, категорично ще се хареса!
Виж целия пост
# 229
Мерси за мненията, момичета  bouquet Ще я започна, мисля, че има шанс да я харесам.
Тайга, много хубави ревюта пишеш. Запомнила съм те с едно за Празникът на козела на Льоса.

Виж целия пост
# 230
Откъде намирате Уейуърд Пайнс втора и трета книга?
Виж целия пост
# 231
Откъде намирате Уейуърд Пайнс втора и трета книга?

Имам ги на английски  Peace
На български няма да бъдат издадени, поне това казаха от издателството.
Виж целия пост
# 232
Започвам:


Приключих "Тайната история" на Дона Тарт. Категорично не е мой тип книга, но не можах да я оставя, прочетох я с удоволствие от първата до последната страница. Никога не ми се е случвало подобно нещо  Crazy
Виж целия пост
# 233
Пиша, като не ме домързи.
Напоследък все по-рядко и по-рядко.
Виж целия пост
# 234
Прочетох "Карибска мистерия" на Агата Кристи. Интересно криминале, чете се много бързо и леко.

Започнах "Паяжината на страстта" на Ан Дънхил, и по препоръка на моя син "Тупаниците на малкия Никола" на Госини и Семпе.
Виж целия пост
# 235
Откъде намирате Уейуърд Пайнс втора и трета книга?

Имам ги на английски  Peace
На български няма да бъдат издадени, поне това казаха от издателството.

Лу, има ли ги в нета или да си ги поръчвам? Не ми е проблем английския.
Виж целия пост
# 236
Искаш ли да ти ги пратя? Пусни ми мейл на ЛС  Peace


Приключих "Тайната история" на Дона Тарт. Категорично не е мой тип книга, но не можах да я оставя, прочетох я с удоволствие от първата до последната страница. Никога не ми се е случвало подобно нещо  Crazy

Ето това е най-голямото признание за един писател  Crazy
Виж целия пост
# 237
Човече, ще ми бъде много интересно да кажеш после няколко думи за Лисицата. Като че ли тук негативни отзиви не съм срещала.
Виж целия пост
# 238
Чета разказите на Харуки- този човек винаги ме впечатлява, все едно пише за мен. Невероятен !
Нали?! Simple Smile)) Култура толкова далечна от нашата, а в същото време го чувстваш страшно близък. Разказите му най-малко от всичко негово ми харесаха. Липсваше ми този сюрреализъм характерен за повечето му произведения.  Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Ето това е най-голямото признание за един писател  Crazy
Абсолютно!

Човече, ще ми бъде много интересно да кажеш после няколко думи за Лисицата. Като че ли тук негативни отзиви не съм срещала.
Ще пиша Simple Smile На мен ми я препоръча приятелка и съфорумка, имам големи очаквания Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия