Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 4

  • 110 342
  • 736
# 645
Привет дами!
Има ли я вече 31 серия с БГ субтитри?
Виж целия пост
# 646
Привет дами!
Има ли я вече 31 серия с БГ субтитри?
Все още не, само с руски.  Peace
Виж целия пост
# 647
Kara sevda 31 с бг субтитри.
https://youtu.be/qYDArM8ZxkY
Виж целия пост
# 648
Благодаря за превода  bouquet

"Майко сватя"....Емко си е Емко  Mr. Green Wink Wink

А майката сватя и татко сват  Rolling Eyesсамо ако можеха да си представят ,че дъщеря им е  в същият кюп като кандидат снахата Twisted Evil,която толкова не намират за достойна за семейство Сойдере и сина си  Stop
Даже е още по.... Naughty защото даже е и уж омъжена Зизка ooooh! Wink
Той добре им го рекна Тарък...кои сме ние бе  Sick  

Ха,Емир ги кара по домовата книга Joy Joy Joy Joy Joy чок романтик...все пред къщите  hahaha
Виж целия пост
# 649
Интересно ми е и как ще реагира мама като разбере ,че Зезе чака малък Емко Mr. Green Другото е как ще реагира ,когато разбере ,че ''красивата и снаха Асу'' е Козджуолу  Laughing

Ето и малко снимки от предстоящата 32-ра серия





Виж целия пост
# 650
Май ще ходим на парти  Thinking  да не празнуваме благата вест  Wink Wink Wink
Нещо във фирмата е,ама не мога да хвърля на плакатЯ на стената над кетеринга  Wink
Дали не е от благотворителната вечеря на Нихал за училището  Party




Спящата красавица  Flutter спи и зад кадър  hahaha
Цитат
Здравейте,как качвате снимки ,че аз все неуспявам?
Скрит текст:
Тъм където пишеш поста,от легендата с иконки 2 ред,2_рата натискаш и м/у двете скобки   слагаш линка на фотката
Успех  Peace
Виж целия пост
# 651
32 епизод- 1фраг на руски  newsm09


И ориджинал   tv

Виж целия пост
# 652
Kara sevda 32 трейлър 1 с бг субтитри
https://youtu.be/XvvmoD4rDkQ
Виж целия пост
# 653
Добро утро!

Виж целия пост
# 654
Озета на 32 епизод - от подругите  Peace
Скрит текст:

Кемаль, сообщивший полиции о преступлении, которое произошло перед ним, откроет канал допроса.
Эмир очень уверен, что решит этот допрос до того, как в него углубляться, у него в голове крутятся две вещи. Первое: кто его брат?второе: что там делали вместе Кемаль и Нихан? Хоть Нихан и объясняет Эмиру, что Кемаль там оказался в связи с его самостоятельным контролем, Эмир же считает, что Нихан отменила их договоренность-и готовит ей опасное наказание. Игра Эмира выведет из под контроля и Кемаля. Отныне какая бы причина не была, он не остановится. Нихан, чувствует, что Кемаль готов разжечь все корабли-поэтому она пытается связаться с ним при любых условиях.
В этот момент Эмир пытается использовать все пути,чтобы связаться с братом,он решителен найти брата.
Асу, которая ничего не знает, после шока от угроз Эмира-ищет поддержки у дяди. Хаккы, не расскажет Асу правды. Наоборот он ещё больше напугает Асу.Он предложит Асу самый опасный пункт из их плана мести.
Кемаль знает, что чтобы раскрыть все карты того вечера, ему нужно связаться с шантажистом, то есть с братом (сестрой) Эмира. Он пойдет к Туфану, чтобы тот послал сообщение шантажисту. Когда Туфан расскажет предложение Кемаля Асу, все смешается верх ногами.
Благотворительный вечер, организованный Нихан и Лейлой, не только соединит Нихан и Кемаль, но и снова создаст условия для встречи Кемаля и Эмира.
Чтобы избежать гнева Эмира, Зейнеп, о которой заботился Кемаль, создаст план по возвращении домой. Чтобы избавиться от всех подозрений насчет нее, она первым делом будет играть на Вильдан. Последующей целью же будет Озан.
Эмиру, который перекопал все, чтобы найти своего брата (сестру), придет неожиданный звонок, который свяжет его с братом (сестрой). Благотворительный вечер будет для всех точкой изменения событий. Потому что в тот вечер, все действия Кемаля закончатся.





Интересно парти се очертава като гледам фотките  Wink Party  Whistling
а като чета озета....големи стратези всички.... всичко щяло да се обърне с краката нагоре  Mr. Green Whistling Whistling
Виж целия пост
# 655
 Ето го и 2-рия фрагман

Виж целия пост
# 656
(Потому что в тот вечер, все действия Кемаля закончатся.)     ??????????
Интересно защо всичките действия на Кемал,щели да приключат?Малко се съмнявам,че Кемал,ще се спре и ако е така,какво ,ще да е причината?Защото това значи,че се отказва от Нихан?
Виж целия пост
# 657
Може би ще разбере кой е брата /сестрата/ на Емир.
Виж целия пост
# 658
Може би ще разбере кой е брата /сестрата/ на Емир.
Да възможно е,това да е причината,но това значи,че Кемал няма никога да бъде с Асу,както бях чела някъде,че Кемал се женел за Асу за на инат,на Нихан .Някъде пък четох,че накрая Нихан умира?!Никак не обичам филми с трагичен край.
Виж целия пост
# 659
Здравейте севдички,

Някой не разбира ли туркиш да сподели какво казва Емир на Асу в трейлъра!Разбира ли, че му е сестра
Само на мен ли ми се струва, че Ниханката е с чехлички на приема newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия