Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 4

  • 110 342
  • 736
# 660
Здравейте севдички,

Някой не разбира ли туркиш да сподели какво казва Емир на Асу в трейлъра!Разбира ли, че му е сестра

Виж целия пост
# 661
Тъкмо я съжалих Зейнеп в миналата серия и сега отново ми е противна!Ама направо ми е отвратителна,как се насади у брат си да я пази,а в същото време му забива нож в гърба!И това бебе й е толкова важно само за да си върти някакви игри около Емир,уж да го привлича,ама и това няма как да стане.Заслужава си всяка неприятност тази кокошка!
Кемал и Нихан какво да ги коментирам-все едно и също това тяхното,не мога да съм с теб,ама ти не се отказвай от мен,блябля...
Хакъ много лош бре/той оздравя ли между другото или и това е било номер само за шантаж?/,вече и в убийство се замеси,явно всичко може да посмее.То не остана бял герой тука,всички са черниии.
Виж целия пост
# 662
Здравейте, момичета! Нямах възможност и време да изгледам последните три епизода, но така като ви чета, май не съм изгубила много Mr. Green Peace. Че то не останал читав персонаж  Mr. Green. Накрая да не се окаже, че Емко е за предпочитане - той поне е последователен в лошотията си  Mr. Green
Виж целия пост
# 663
 lalalala lalalala bouquet
Благодаря mamsity!

Хареса ми трейлъра! Simple Smile
Виж целия пост
# 664
Момичета честито  Party
Най накрая Емир разбра,че Асу му е сестра ,а Кемал предаде Озан на полицията и го арестуваха  Hug
Виж целия пост
# 665
Момичета честито  Party
Най накрая Емир разбра,че Асу му е сестра ,а Кемал предаде Озан на полицията и го арестуваха  Hug

Емир разбра,защото Хаккъ бей предаде Асу  Stop използвайки Туфчо  Mr. Green и гърба на Кемал  Crossing Arms
А какъв дядя беше първите серии ooooh! даже ни метна че ще умира  Crossing Arms Wink Wink

 Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 666
Момичета честито  Party
Най накрая Емир разбра,че Асу му е сестра ,а Кемал предаде Озан на полицията и го арестуваха  Hug

Емир разбра,защото Хаккъ бей предаде Асу  Stop използвайки Туфчо  Mr. Green и гърба на Кемал  Crossing Arms
А какъв дядя беше първите серии ooooh! даже ни метна че ще умира  Crossing Arms Wink Wink

 Joy Joy Joy Joy Joy

Хакъ бей защо предаде Асу , тя нали взе флашка !?!?!?! Дали се подсигури ,носеше и пистолет?????

А Кемал дали разбра ,че Асу е сестра на Емир !?!?! Дали няма да арестуват и Емир ,защото Кемал  видя ,че Емир  отива "някъде" т.е. има нещо съмнително както винаги...... newsm78 newsm78

Но Зейнеп е ненадмината ......егоистка .......а анне-джито ѝ се вживява едва ли не от султански сой ...гипсиран мозък и манталитет .Тарък убиец Зейнеп /ще си спестя определението / , а тя дигнала главата.....Божееее,колкото си по-прост ,толкова повече си на показ....
Виж целия пост
# 667
Добър ден  Hug
Рейтингът  Grinning TOTAL - 3 -то /5.83%/ ОБЩ РЕЙТИНГ АВ - /14.77%/  5-то място  Whistling
http://www.gecce.com/haber-reytinglerin-galibi-hangisi-oldu-1033

32 епизод с руски сб



Туфан /Бурак имал днес рожден ден  bigdance2 newsm59 newsm38 ura
Виж целия пост
# 668
Здравейте, момичета! Нямах възможност и време да изгледам последните три епизода, но така като ви чета, май не съм изгубила много Mr. Green Peace. Че то не останал читав персонаж  Mr. Green. Накрая да не се окаже, че Емко е за предпочитане - той поне е последователен в лошотията си  Mr. Green

И аз така, не съм гледала...
Сега наваксвам с 30еп. и се смеех точно на маминка Фехиме, как се молела за Тарък да вземел горда и невинна жена Crazy ooooh! ooooh! Така де, достойна за нейния "горд и невинен" Таръкчо hahaha hahaha hahaha hahaha Тия са, като заслепени от слънчево изригване в този сериал Mr. Green

Само Емко ме кефи, вярно, както казваш Кити - постоянен в злините Twisted Evil И винаги комично поднесени реплики, с черно чуство за хумор. Това е едно от най-значимите неща в образите, черния хумор на Емко. Поздравявам ги за това решение, дали случайно или замислено - получава им се Peace

Щях да забравя за Нихнче в бялото сетче с горчица цвят блузата, великолепна Heart Eyes Най-после я облякоха по мой вкус, косите - също, артистична е така Peace

И добре, че живеят в мавзолей, та, да имат достатъчно време за смс-и и предупреждаващи разговори hahaha
Виж целия пост
# 669


 newsm09  newsm47

Не е за онко Stop а за психо  Mr. Green
Виж целия пост
# 670

  Фрагман
Виж целия пост
# 671
http://vbox7.com/play:4256489f40




С БГ превод Peace
Виж целия пост
# 672


Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 673
благодаря за новата преведена серия  Hug
Виж целия пост
# 674
Може ли да я качите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия