Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 4

  • 110 342
  • 736
# 45
Момичета, я вижте тази тема- може да номинирате 3 красавци Simple Smile

Красивите турски актьори

Скрит текст:
Кити, Селфи и да не забравите Енги  Laughing
Виж целия пост
# 46
Пепелче, мерси за агитацията, ама нЕмаше нужда!  Hug Видях ги тези теми. Има и за актриси. Ще пропусна.  Peace Малко трудно им хващам смисъла.  newsm78 С тези номинации неминуемо ще се стигне до кавга в даден момент си мисля.  Thinking Или надцакване на любимци. В анкети и номинации не участвам.  Peace
Виж целия пост
# 47
Пепелче, мерси за агитацията, ама нЕмаше нужда!  Hug Видях ги тези теми. Има и за актриси. Ще пропусна.  Peace Малко трудно им хващам смисъла.  newsm78 С тези номинации неминуемо ще се стигне до кавга в даден момент си мисля.  Thinking

Как мА усещаш, начи...  tooth love001
Виж целия пост
# 48
Как мА усещаш, начи...  tooth love001

Да си гледаме дизито и забавлението.  Party Hug
Виж целия пост
# 49
Пепелче, мерси за агитацията, ама нЕмаше нужда!  Hug Видях ги тези теми. Има и за актриси. Ще пропусна.  Peace Малко трудно им хващам смисъла.  newsm78 С тези номинации неминуемо ще се стигне до кавга в даден момент си мисля.  Thinking Или надцакване на любимци. В анкети и номинации не участвам.  Peace
Е, те за това се боря аз.  Joy Joy Joy За единия екшън.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 50

Новият фрагман не ми харесва. Sad
Виж целия пост
# 51
Wildalonebouquet

Кемо го натискат от две страни.  ooooh! Хакъ бей не се оставя - Асу та Асу. Фехиме и тя ултиматуми поставя или момичето или аз.  Mr. Green Даян Кемо!  Praynig Даян!  Peace Нема да се даваш!  Sunglasses А Таръчето вече се разкри.  ooooh! На Кемо не му трябват врагове с тези роднини.  ooooh!
Виж целия пост
# 52

Новият фрагман не ми харесва. Sad
Wildalone, благодаря за трея!  Hug Hug Hug


Уффф, голям зор да го оженят за т'ва Асу  Mr. Green

Абито е разкрито.  Twisted Evil Какво ще го правим?  newsm78
Виж целия пост
# 53
Благодаря за фрагмана! smile3525
Обаче абито Тарлък къде и защо се снишава в края на фрагмана  newsm78.... Под напора на самосъжалението или Кемо му е друснал един отомански в десятката Mr. Green. Асуто много кахърна бе.... да вземе да се усуче около Емко да й оправи настроението tooth
Виж целия пост
# 54
От това което се вижда във фрага е май ,че пак ще гледаме мъка и сълзи .
Виж целия пост
# 55
Офффф!!!
Асу то Асу... Yeter!!!

Фехиме и тя, аз или онова момиче, аз лично на негово място щях да кажа - Нихан. Родителите на Кемал толкоз ли не разбраха, че по техния начин както го мислят няма да стане. Как пък не разбраха, пе има някакъв пеоблем при тях щом и трите им деца бягат от тях през глава. Едва ли бягат от кеф...
Виж целия пост
# 56



Краткое описание к 21ой серии!

Кемаль и Нихан пьяны от того что воссоединились друг с другом. Но правда не позволит долго длиться их счастью. Время , чтобы воссоединиться, это время к расставанию. Пока Эмир дает распоряжение на счет Танер, Нихан возвращается домой. В доме произошла бомба в отсутствии Нихан. Это откроет дорогу в новом мире для Зейнеп. Зейнеп решит разузнать всю правду этих отношений. У Эмира еще больше увеличиться злость и ревность по отношению к Кемалю, из за того, что Кемаль спас Нихан. Он готовит преподнести жизнь Кемаля к экзамену. За поцелуем Нихана и Кемаля есть целая борьба , в то время Тарык пытается доказать свою невинность. Но ждущие его впереди улики все усложнят. Асу не смотря на то, что услышала, решительна чтобы завоевать сердце Кемаля. С другоц стороны Нихан, которая думает что слишком ее много в жизни Кемаля. Когда Галип вместе с Вильдан отправятся в поездку. Она заметит почему так сильно он хотел купить этот дом. С другой стороны Лейла, которое даст ответ на борьбу с Вильдан. Зейнеп дает самый первый козырь в руки Эмира. Кемаль находиться на экзамене, который приготовил ему Эмир. Отсюда не выбраться не обжегшись. Чтобы выйти из этой ситуации Кемалю ему придется или выйти из привычного состояния. Или он станет похожим на Эмира
Виж целия пост
# 57
Горе, долу го схванахме, ама ако някой го побългари..?
Виж целия пост
# 58
Руския не ми е силна страна, но колкото да се разбере горе долу става. Обаче това:

Кемаль и Нихан пьяны от того что воссоединились друг с другом. Но правда не позволит долго длиться их счастью. Время , чтобы воссоединиться, это время к расставанию.

как да го разбирам?  newsm78 Моля, за компетентно разяснение от знаещите добре езика!  Praynig Какво значи "воссоединились"?  newsm78 Аз си го превеждам като да се съединят.  Thinking Обаче те в края на 20 си съединиха устните.  Blush Да нямат предвид съединение пълно в 21?  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 59
Руския не ми е силна страна, но колкото да се разбере горе долу става. Обаче това:

Кемаль и Нихан пьяны от того что воссоединились друг с другом. Но правда не позволит долго длиться их счастью. Время , чтобы воссоединиться, это время к расставанию.

как да го разбирам?  newsm78 Моля, за компетентно разяснение от знаещите добре езика!  Praynig Какво значи "воссоединились"?  newsm78 Аз си го превеждам като да се съединят.  Thinking Обаче те в края на 20 си съединиха устните.  Blush Да нямат предвид съединение пълно в 21?  Embarassed Embarassed Embarassed
Ще ти се  Joy Joy Joy

Скрит текст:
воссоединились- събират се отново
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия