Kara Sevda - Черна обич с Бурак Йозчивит и Неслихан Атагюл ТЕМА 4

  • 110 342
  • 736
# 705
Да си кажа, че този Тарък може да ми стане само и единствено симпатичен покрай Бану.
Добре, че е тя, за да се нормализира образа...доколкото е възможно. Само дето помним, че има да излежава онази русата и после може да си е щастлив с Бану колкото си поиска.
А, майка му - мислех си, че тя е нещо средно между простовата женица и обикновена ненатрапчива домакиня, но след изцепката пред Бану, взе превес просташкото във Фехимето Mr. Green То, пък бива, ама такава простотия....отчайващи са. Много ми е интересно, като разбере колко не достоен е сина й, дали ще приеме Бану-то без достойнство между краката, опсссс Blush, така де приемала е други мъже в сърцето си/както се изразяват комшиите/ ooooh! Възмутена съм Crossing Arms Много ми беше жал за Тарлък, когато го сепнаха меко казано майка му и татю му в хола, пффууу, смешни хора.

Още не съм гледала 33 еп.
Това по-горе сватба ли е, на кой е?  newsm78

Забравих, Неслихан е много хубава напоследък Heart Eyes Още по...
Виж целия пост
# 706

Цитат
Още не съм гледала 33 еп.
Това по-горе сватба ли е, на кой е?  newsm78
Hushpuppy Hug

Не си,не си Grinning довечера ще я гледаме  Peace
Ние си гадаем в кълбото ,че е на мамин Тарък  Party ама де да видим  Thinking освен Галип да е предложил на Лейля  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 707
Оххх, да, Ники Wink
направо я претичах 32 hahaha hahaha hahaha
Нещо не мога да ви догоня, изоставям, но и те се уливат по 2 часа и кусур едно и също. Плочата не се изтърка ooooh!, ами взе да прозира, става за четене на вестника Joy
Добре, че повечето актьори са красиви, а както виждам и талантливи, това ме държи.
Виж целия пост
# 708
А може ли  тази сватба да е на Кемал и Асу? newsm78
Виж целия пост
# 709
Вай,вай,Асуто излезе от банята на Кемал,а Нихан я видя,ах,какво ли си казаха тези гълъбчета,нямам търпение да видя Crazy
Виж целия пост
# 710
Тарък след спора с Кемал гледа като гърмян заек ,дали се замисли върху думите му /от де тоз ЪкЪл /  или ..... newsm78 newsm78

Кемал усети "опашката "
Виж целия пост
# 711
Оппаааа  Party Party Party Асуто избра по-малкото зло  Whistling Whistling Whistling...  Кемал,сестра ти е хамиле от Емир.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А Ниханче и тя цъфна навреме за благата вест ooooh! Wink Wink
 
Виж целия пост
# 712
Оппаааа  Party Party Party Асуто избра по-малкото зло  Whistling Whistling Whistling...  Кемал,сестра ти е хамиле от Емир.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Както писах и в другата тема време беше Кемал да разбере каква е убавица Зезка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 713
Оппаааа  Party Party Party Асуто избра по-малкото зло  Whistling Whistling Whistling...  Кемал,сестра ти е хамиле от Емир.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Както писах и в другата тема време беше Кемал да разбере каква е убавица Зезка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Каква полза ,предаден от собствената си кръв ,то Зейла ,то ТарлЪк...хвани единия ,удари другия , а Асу много го обича , а не му казва истината
Виж целия пост
# 714
Асуто предаде Зейнеп,защото и Зейнеп я предаде.Добър ход на Асу с 1 хуршум 2 заека.Зейиеп  втори път предава любимите си хора,ама този път  си вкара автогол
Виж целия пост
# 715
Асуто предаде Зейнеп,защото и Зейнеп я предаде.Добър ход на Асу с 1 хуршум 2 заека.Зейиеп  втори път предава любимите си хора,ама този път  си вкара автогол

И двете фалшиви ,завършени егоистки .......
Виж целия пост
# 716
Оппаааа  Party Party Party Асуто избра по-малкото зло  Whistling Whistling Whistling...  Кемал,сестра ти е хамиле от Емир.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Както писах и в другата тема време беше Кемал да разбере каква е убавица Зезка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Каква полза ,предаден от собствената си кръв ,то Зейла ,то ТарлЪк...хвани единия ,удари другия , а Асу много го обича , а не му казва истината
Не му казва истината,защото иска да спечели Зейнеп на нейната страна.Не знам свадбата дали е на Кемал и Асу,но филма е към края си тази вечр.Интересно ми е ,как,ще реагира Кемал,когато един ден разбере,че Асу е сестра на Емир?
Виж целия пост
# 717
Асуто предаде Зейнеп,защото и Зейнеп я предаде.Добър ход на Асу с 1 хуршум 2 заека.Зейиеп  втори път предава любимите си хора,ама този път  си вкара автогол

И двете фалшиви ,завършени егоистки .......

Да и двете са интересчийки.!Нихан,май повече го обича ,ако беше казала истината на Кемал,защо се върна при Емир,че Емир я заплашва,че ще убие Кемал,то тя щеше да си спести много неприятности.
Виж целия пост
# 718
Имам усещането,че амжата на Асу,наеочно изчезна,за да се почувства Асу застрашена и да отиде при Кемал ,не се отказва от желанието си да се оженят.
Виж целия пост
# 719
Мисля,че ще има още една серия,пиша в три теми,в които има инфо за КС и момичетата писаха,че последната серия за сезона ще е на 8.06 Peace


Нямам търпение да я гледам с превод,беше много интригуваща серията Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия