Паническо разстройство - 23

  • 78 932
  • 783
# 570
Здравейт и от мен,бях при личната за болките в корема,била съм си раздразнила стомаха от лекарствата и ми изписа  Неаксит по една таблетка вечер ....кръвно нормално,преслуша ме всичко нормално...откачих от тази моя параноя.....излязох малко на вън и ми беше супер,щом се прибрах пак това ужасно главоболие,парене ....омръзна миии,добре че сте вие тук,за да мога да споделя и помрънкам
Виж целия пост
# 571
И на мен ми е много криво днес, не отидох на работа.. Страшно замаяно ми е, снощи не спах, вече имам чувството че наистина нещо в главата ми не е наред Sad
Виж целия пост
# 572
И на мен ми е много криво днес, не отидох на работа.. Страшно замаяно ми е, снощи не спах, вече имам чувството че наистина нещо в главата ми не е наред Sad
Цели три сме,Цвети!Дотук Sad Аз с това парене в главата превъртам.Не е нормално това вече...
Виж целия пост
# 573
Здравейт и от мен,бях при личната за болките в корема,била съм си раздразнила стомаха от лекарствата и ми изписа  Неаксит по една таблетка вечер ....кръвно нормално,преслуша ме всичко нормално...откачих от тази моя параноя.....излязох малко на вън и ми беше супер,щом се прибрах пак това ужасно главоболие,парене ....омръзна миии,добре че сте вие тук,за да мога да споделя и помрънкам
Мрънкай си на воля Sad От опит знам,че олеква... Hug
Виж целия пост
# 574
Мами, ПКК ли показва, ако има някакви боести примерно? Достатъчно ли е като изследване да се успокоя? Simple Smile
Виж целия пост
# 575
Момичета и мен бройте и аз съм така.Днес и аз бях при личната с поредната моя болежка този дискомфорт на гръдната кост. Накарах я да ми направят снимка на дробовете нищо нямаше.Каза че може да е от стомаха и ми изписаха фамотидин.Накрая ми каза всичко ти е от главата.
Виж целия пост
# 576
Мами, ПКК ли показва, ако има някакви боести примерно? Достатъчно ли е като изследване да се успокоя? Simple Smile
Мило момиче,хемоглобин,глюкоза,холестерол,чернодробни и т.н. ще ти излязат.Не всичко,обаче,личи от ПКК.Според мен не се втелясвай залудо Simple Smile Пусни си,ако искаш,за твое успокоение,но...всичко ни е в главата Sad
Виж целия пост
# 577
Момичета,да ви питам мога ли да взимам и ксанакс 0.5 сутрин и 0.5 вечер заедно с АД? Доколкото помня психиатъра ми каза,че може.Обаче от днес е извън страната за няколко дни и не мога да му се обадя.Просто не мога да заспя вечер и се чувствам страшно уморена...помогнете ми със съвет  Hug
Виж целия пост
# 578
Кокиче ,аз съм пила ксанакс с АД, но не знам може ли с всеки АД. Аз днес съм горе- долу добре. Парене почти няма ,тревожността я има, но е по-удобно слаба. Еййй ако го нямаше и този световъртеж всичко щеше да е идеално... Толкова да ме ядосва...много често и аз си мисля, че имам тумор в главата. Но все не си правя изследвания. Ама аз го имам от 10 год.до сега отдавна да бях ритнала камбанката, нали? А и тук сме вече няколко с такова оплакване, не може всички да имаме тумор нали?
Виж целия пост
# 579
Веста,мисля,че групата на наистина болните от нещо звучи по-оптимистично от нас!Нямаме тумори-стегнете се момичета  bouquet
Виж целия пост
# 580
Кокиче ,аз съм пила ксанакс с АД, но не знам може ли с всеки АД. Аз днес съм горе- долу добре. Парене почти няма ,тревожността я има, но е по-удобно слаба. Еййй ако го нямаше и този световъртеж всичко щеше да е идеално... Толкова да ме ядосва...много често и аз си мисля, че имам тумор в главата. Но все не си правя изследвания. Ама аз го имам от 10 год.до сега отдавна да бях ритнала камбанката, нали? А и тук сме вече няколко с такова оплакване, не може всички да имаме тумор нали?
нищо ти няма и аз бях с тази диагноза чак на скенер ходих
Виж целия пост
# 581
Момичета лошо ми е на гърдите съвет някакъв
Виж целия пост
# 582
Момичета,да ви питам мога ли да взимам и ксанакс 0.5 сутрин и 0.5 вечер заедно с АД? Доколкото помня психиатъра ми каза,че може.Обаче от днес е извън страната за няколко дни и не мога да му се обадя.Просто не мога да заспя вечер и се чувствам страшно уморена...помогнете ми със съвет  Hug
защо не прочетеш листовката сигурно пише
Виж целия пост
# 583
Aз ходих на невролог понеже си мислех че нещо мозъка ми не е в час, каза ми че просто перифернта ми нервна система е леко увредена и разклатена от стреса и че ми няма нищо в мозъка дори ме умоляваше да не ходя да се облъчвам по скенери и ЯМР. Няма ни нищо физически, но пустия му страх не пита..  Sad Hug
Виж целия пост
# 584
Да попитам като сте на АД позволявате ли си алкохол
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия