Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 12

  • 63 606
  • 776
# 135
О, да! Аз вече започвам да си мисля, че сме готови да си измислим всякакви симптоми само и само да оправдаем пушенето и колко полезни са били цигарите за нас всъщност ахахаха  Joy Joy Joy не знам, ама ако продължаваме така ще трябва да се преместим в тема "хипохондрия"  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 136
Ааа, не, млъквам, дишам и дебелея!  Joy
Виж целия пост
# 137
 smile3532 smile3532 smile3532
Аз си мисля, че ак опродължаваме така, ще ни баннат ако не от форума то поне от темата
Виж целия пост
# 138
И аз се чудя що не напълнявам, а аз почти всяка вечер дишам дима на пушачи. И как да напълнея с тоя въздух moresmile
Виж целия пост
# 139
Нямааа да ни баннат, таз тема си е наша!!  hahaha hahaha hahaha
Vikcheto, дишай на воля и аз така дишам всяка вечер и ето защо не дебеля  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 140
Ахахаха! Възпяха Кадаифа и в "Като две капки вода"!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Виж целия пост
# 141
 Joy Joy Joy И те отказват цигарите  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 142
 Joy Joy Joy Joy Joy айде лека нощ, НЕпушачки Heart
Виж целия пост
# 143
Лека и бездушни сънища!  newsm46 1countingsheep smile3524
Виж целия пост
# 144
хахахах ей, дайте малко кадаиф насам де Laughing чак на мен ми се прияде
Май трябва да намислим упражнения и диета за непушачи в процес на отказване, макар че за някои са минали месеци, по добре късно отколкото никога  Grinning В момента диетата ми се вижда по непосилна и от отказването на цигарите  Laughing
Виж целия пост
# 145
Лека нощ и от мен, сладурки!
Виж целия пост
# 146
И аз се чудя що не напълнявам, а аз почти всяка вечер дишам дима на пушачи. И как да напълнея с тоя въздух moresmile

То ти като им дишаш дима нали се сещаш, че напрактика все едно пушиш ? Организма пак си получава никотина, макар и да не е директно от цигарата.
Виж целия пост
# 147
Абе, това не е съвсем вярно. Четох, че 30 минути интензивно поемане на цигарен дим е равно на 1 цигара. Във всеки случай не е същото като това да пушиш! И да си набавяш никотин от цигарен дим ми звучи странно, не съм сигурна, че стават така нещата Grinning
Виж целия пост
# 148
Че се вдишва определена доза никотин е вярно.
Но чак пък да се приравнява, че едва ли не си пушиш... па не съм съгласна Simple Smile
Виж целия пост
# 149
и аз Grinning абе, настрани от темата, някой ще ми обясни ли как мога да цитирам име  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия