Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 12

  • 63 606
  • 776
# 150
То ти като им дишаш дима нали се сещаш, че напрактика все едно пушиш ? Организма пак си получава никотина, макар и да не е директно от цигарата.
Вярвам, че е вярно  Grinning Когато спрях цигарите работех в една стая с трима пушачи. Тогава още я нямаше забраната за пушене в затворени помещения и се димеше на воля. Представете си 8 часа - единия запали, после другия запали, после третия запали и така цял ден  ooooh! Взимала съм си дозата с дима, със сигурност  hahaha

Какво стана с кадаифа? Искам рецепта. Аз като гарантирано отказал се пушач мога да си хапна на воля  Joy

и аз Grinning абе, настрани от темата, някой ще ми обясни ли как мога да цитирам име  newsm78
Какво име искаш да цитираш?  newsm78
Виж целия пост
# 151
Ами аз нали затова се ядосвам #Cussing out спрях цигарите, но продължавам, да се тровя, защото почти навсякъде се пуши по заведенията ooooh!. Добре, че поне в офиса успях да им наложа. Whistling
Виж целия пост
# 152
То ти като им дишаш дима нали се сещаш, че напрактика все едно пушиш ? Организма пак си получава никотина, макар и да не е директно от цигарата.
Вярвам, че е вярно  Grinning Когато спрях цигарите работех в една стая с трима пушачи. Тогава още я нямаше забраната за пушене в затворени помещения и се димеше на воля. Представете си 8 часа - единия запали, после другия запали, после третия запали и така цял ден  ooooh! Взимала съм си дозата с дима, със сигурност  hahaha

Какво стана с кадаифа? Искам рецепта. Аз като гарантирано отказал се пушач мога да си хапна на воля  Joy

и аз Grinning абе, настрани от темата, някой ще ми обясни ли как мога да цитирам име  newsm78
Какво име искаш да цитираш?  newsm78

Ами, например твоят nickname :Д как се получава така, че да излезее?

Vikcheto, абе важното е, че ти не пушиш хихи Heart
Виж целия пост
# 153
Никога не сме пушили в офис. Това направо ме втрещява. Виж в къщи да. В студенстски град пушех и заспивах без да проветря...цяла нощ на цигарен дим. Къде ми е бил акъла не знам...
Виж целия пост
# 154
Ами, например твоят nickname :Д как се получава така, че да излезее?

Когато съм на компютъра - отварям полето за отговор и под него нали са предишните постове, копирам името и paste в полето за отговор, ето Elfreya . Ако искам да го потъмня, пак го маркирам и от иконките над полето за отговор избирам В (първото на първия ред), ето Elfreya
Когато съм от телефона нямам представа. Тогава изписвам цялото име или цитирам мнението, трия всичко останало и остава само ника.  Hug
Виж целия пост
# 155
Здравейте, да си споделя моят проблем, а той е пуша само с кафето по две цигари рядко стигам до три, кафе пия сутрин и следобед.Имах периоди в които не пушех, но пусти навик като си пушил преди и сега с времето не мога да ги откажа.Проблема ми е , че чувствам, че не ми влияят добре става ми малко гадно после сещате се как е .Четох книгата на Алън Кар Аз не пуша вече, но резултатът беше временен.Знам, че просто трябва воля и реална осъзнатост на проблема.Понеже пуша от доста време само с кафето и това ли ми е проблема, че си мисля, че са малко и може би това ме спира да ги откажа напълно.Сега мисля пак да прочета книгата и от утре да ги спирам изцяло.Дано да проявя  повече разум, желание и характер.
Виж целия пост
# 156
Точно така Simple Smile
Пушенето на по две цигари или пък само с кафето, или само с приятелка, или само с мъжа ми,  си е пушене.
Хем ти е гадно, хем пушиш...
Аз бях заклет пушач. седем годишен, по кутия или кутия и половина на ден.
А сега се чувствам перфектно Simple Smile
Стискам палци да успееш!
Виж целия пост
# 157
 wavey
Keini, честно казано за мен това твоето една-две цигари на ден не е пушене(само да не станат повече, че и това го има), друг е въпроса дали ти доставят удоволствие с кафето или напълно искаш да не ги пушиш дори и с него.
На мен кафето си ми е готино и без цигари, с тази разлика, че докато пушех можеше да пия едно кафе цял ден, а сега го гълтам на две, три глътки, и съм го изпила.....и за кафенета не ставам. Joy
Другото което е, не мисля, че като сме пасивни пушачи поглъщаме повече отрови от пушачите, но това да сме в задимено помещение е отврат дори и да пушим. Навремето пушех единствено и само на открито, а в нас под ширмата, не допусках да вони на цигари.
Също така не отдавам напълняването(по принцип) заради цигарите, а заради това, че увеличаваме храната(пак по принцип).
Виж целия пост
# 158
Аз пушех по 1-2 цигари на ден и лесно ги спирах. Но, си е пушене. Имах вечери,  в които ставаха 5.
И друг път не съм пушела по няколко месеца, така че сега не бързам да се хваля. В момента не искам да подновя навика. Мисля, че така съм по-модерна и по-съвременна. Може би няма нищо общо, но нека така си мисля. Важното е нещо да ми гали самочувствието и увереността, иначе ще се подхлъзна и с едно хубаво кафенцееее.....
Виж целия пост
# 159
Точно така Simple Smile
Пушенето на по две цигари или пък само с кафето, или само с приятелка, или само с мъжа ми,  си е пушене.
Хем ти е гадно, хем пушиш...
Аз бях заклет пушач. седем годишен, по кутия или кутия и половина на ден.
А сега се чувствам перфектно Simple Smile
Стискам палци да успееш!

Пушене си е да.Когато не съм пушила съм забелязала, че и намалявам по лесно храната.Тези симптоми когато пуша и ми стане некомфортно на организма са достатъчни за да разбера/ ем, че оказват вреда на организма и не трябва да пушим.Мерси! bouquet
Виж целия пост
# 160
Всичко е в главата / така да се изразя /
Колкото по-бързо човек осъзнае, че това си е гаден навик, които само вреди, толкова по-добре.
Сега само като подуша цигарен дим и се отвращавам от себе си. И аз съм миришела така, ужас.
Как ме е търпял мъжа ми...

"Пушенето ти позволява да вярваш, че правиш нещо, когато нищо не правиш."— Ралф Емерсон
Виж целия пост
# 161

"Пушенето ти позволява да вярваш, че правиш нещо, когато нищо не правиш."— Ралф Емерсон

 Peace
Виж целия пост
# 162
atari, мерси!!! Simple Smile))
Момичета, добро утро! Аз забелязах още един симптом, който не описах, защото е доста лек и не се забелязва през деня, а само сутрин. Откакто спрях да пуша забелязвам сухота в гърлото и леко дранене само сутрин и то веднага щом се събудя, след като пийна нещо веднага се оправя? Това възможно ли е да е симптом на спиране на цигарите и някой има ли подобни усещания  newsm78 Никога преди да спра цигарите не ми се е случвало  newsm78 Joy
Виж целия пост
# 163
atari, мерси!!! Simple Smile))
Момичета, добро утро! Аз забелязах още един симптом, който не описах, защото е доста лек и не се забелязва през деня, а само сутрин. Откакто спрях да пуша забелязвам сухота в гърлото и леко дранене само сутрин и то веднага щом се събудя, след като пийна нещо веднага се оправя? Това възможно ли е да е симптом на спиране на цигарите и някой има ли подобни усещания  newsm78 Никога преди да спра цигарите не ми се е случвало  newsm78 Joy
Да, категорично
И при мен е така, и при мъжа ми, който е в процес на отказване, въпреки че не проумява че е вредно и по 1-2 цигари не ден, и че това не е отказване  #Cussing out
Май отказването на цигарите при мен не беше чак такъв ад за мен, като при мъжа ми, то спорове, то чудо.
 ooooh!
Виж целия пост
# 164
Моят мъж пуши като комин и то пред мен и няма никакво намерение да ги спира...силно се надявах, че моят избор може да му повлияе добре..но, уви  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия