Истанбул [тема 39]

  • 106 849
  • 741
# 360
Да повдигна темата


Ду,  Hug значи казваш възглавничките вече не са ориентир Simple Smile
Виж целия пост
# 361
Здравейте,котарани  Hug Минавам да ви кажа едно "Селям" и ще почета малко...
Виж целия пост
# 362
Да повдигна темата


Ду,  Hug значи казваш възглавничките вече не са ориентир Simple Smile
Всеки ден чакам снимките ти,розичке Hug
Виж целия пост
# 363
Здравейте,котарани  Hug Минавам да ви кажа едно "Селям" и ще почета малко...
Чефи, ще ходиш ли натам?  Hug
Виж целия пост
# 364
здравейте.
кой аквариум е за предпочитане - SEA LIFE AKVARIUM или ISTANBUL AKVARYUM?
ще съм благодарен, ако някой е ходил и сподели впечатленията си, че ми предстои семейна разходка
другата седмица
Виж целия пост
# 365
здравейте.
кой аквариум е за предпочитане - SEA LIFE AKVARIUM или ISTANBUL AKVARYUM?
ще съм благодарен, ако някой е ходил и сподели впечатленията си, че ми предстои семейна разходка
другата седмица

Вторият. Но до него се пътува доста дълго, има много повече за гледане и трябва да се предвиди поне половин ден. Ако сте ограничени откъм време, и този в мол Форум е много хубав.

Ду, с удоволствие прочетох разказа ти. Чакам и онагледяването. Wink "Възглавничките" са се разраснали в същия район или са се появили и на други места по крайбрежието? В малката "Света София" напълно ли бяха вдигнали килимите или само някое крайче, колкото да надникнете? Бях виждала снимка как цялата вътрешност се оглежда в стъкления под и от тогава си мечтая да я видя в този вид. Но едва ли ще ме огрее.  Laughing Иначе мъжът ми беше влизал сам и някакъв служител му е повдигнал килима, за да надникне, без някой да го е молил за това. След време влязохме двамата, но нямаше кой да се занимава с нас.

За Миниатюрк съм напълно съгласна. Интересно е да се види когато повечето макети вече са виждани на живо.
Виж целия пост
# 366


Истанбул-в-20-удивителни-снимки
Виж целия пост
# 367
Ето малко снимки....

В Малката Света София имаше руски туристи, заради които бяха вдигнали малко от килимите...Като видях какво е отдолу , и аз си мечтая да я видя изцяло без килими...Туристите ги заведоха и зад загражденията "Не преминавай" и пак вдигнаха килимите в ъгъла...
A килимчетата в Юскюдар - на всички стълби са направили, или почти всички - и само възглавнички, и с чадъри...

тук внезапно заваля дъжд, докато пече слънце:


около Карие:


някъде в Юскюдар


шарените къщички встрани от Хиподрума:


джамията на Мармарския университет отвън:


и вътре:


Фетие джамия вътре:


и отвън:


около Бостанджъ:


специално за redemi:
Виж целия пост
# 368


Бебек:


гробницата на Хюрем султан:


остатъка от лалетта в Емиргян:


Топкапъ, всеки път ходя там:


пред Топкапъ, беше детски Байрям или нещо подобно:


Ортакьой:


Cancurtaran:


под килимите на малакта Света София:


Кумкапъ:


срутеното кафене в Гюхане, поглед от Топкапъ:
Виж целия пост
# 369






султан Селим джамия:










гръмотевичната буря, която гледах от морето:


Буюкада:


Буюкада:
Виж целия пост
# 370
teleferik над парка Macka:


и гледката към морето:


Хейбелиада:


Хейбелиада:


Хейбелиада:

Хейбелиада:

Хейбелиада:



Буюкада:
Виж целия пост
# 371
teleferik над парка Macka:


и гледката към морето:


Хейбелиада:


Хейбелиада:


Хейбелиада:

Хейбелиада:

Хейбелиада:



Буюкада:

Страхотни снимки!
Виж целия пост
# 372
Ду  Hug Hug Hug, страхотни снимки!!!
Особено ми харесват тези с дървените, шарени къщи из кварталите на Истанбул- все ми напомнят за някой сериал Simple Smile

И една от фейса Simple Smile, а ти продължавай с твоите- чакаме ги с нетърпение!
 
Виж целия пост
# 373
Наистина много красиви снимки,Du!
Направо са за фото изложба,поздравления! bouquet
Виж целия пост
# 374
Специално за Редеми:
Програма за турнира в Истанбул за събота

И докато Ду   Hug сложи от нейните снимки Simple Smile

Скрит текст:


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия