Искам да кажа ... (74)

  • 79 597
  • 752
# 345
Ха ха Янтре Simple Smile. Габровския виц е за детето дето искало да става кардиолог, а баща му му вика "ахмак, стани зъболекар. Човек има едно сърце, а 32 зъба Simple Smile. Атопичния дерматит и подобни кожни са ужасни. Моя приятелка има дете с подобни проблеми и съм виждала колко е зле и няма оправия.
Виж целия пост
# 346
А баш...
Отделно, че повечето мазила са с космически цени, щото нали - био, няма кортикостероиди и т.н. вредности. накрая пак ефект - краткотраен Tired

Трябва да погледна при кой доктор ходих в Кожната клиника на Александровска болница.
Виж целия пост
# 347
Дерматологът, при когото водих щерката, обвинява за всички кожни проблеми бялата захар. Но факт е, че откакто почти не яде сладки неща, близо година вече, екземата й се появи само веднъж и то, за кратко.

"Слънце изгрява" е единствената книга на Хемингуей, която що годе ми беше харесала навремето.

Виж целия пост
# 348
Дерматологът, при когото водих щерката, обвинява за всички кожни проблеми бялата захар. Но факт е, че откакто почти не яде сладки неща, близо година вече, екземата й се появи само веднъж и то, за кратко.

Напълно е възможно. Но също и млякото. В млякото има много хормони, моя близка се отърва от упорито акне, когато престана да яде кисело мляко. Синът ми пък получи някакъв алергичен обрив и едно от първите неща, които му забраниха, бяха млечните продукти.
Виж целия пост
# 349
Аз се впечатлих, ама колкото и да зяпах Laughing не видях прескачащия hahaha

И аз! Чак се връщах и пак отварях снимката, ама нищо не видях!
Аз пък да кажа, че видях ръката на прескачащия Laughing.
Ръкава май ми се вижда в син цвят  Grinning
Дали съм видяла правилно?
Виж целия пост
# 350
Само чета, нямам какво да кажа... Ама имам какво
 да питам. Grinning Някой ползва ли машинка за навиване
на сарми/лозови? Майка ми са я нахапали щъркелите,
иска да й поръчам, та се чудя върши ли работа?!
Виж целия пост
# 351
Аз се впечатлих, ама колкото и да зяпах Laughing не видях прескачащия hahaha

И аз! Чак се връщах и пак отварях снимката, ама нищо не видях!
Аз пък да кажа, че видях ръката на прескачащия Laughing.
Ръкава май ми се вижда в син цвят  Grinning
Дали съм видяла правилно?

Правилно.  Simple Smile Страшничко ми беше да гледам как изчезва в огъня.
Виж целия пост
# 352
Искам да кажа, че спечелих награда от игра тук, във форума.
Виж целия пост
# 353
Аз пък да споделя, че проблема с пъпчивото лице на моя пубер почти решихме с редовното ходене при козметик за парна баня.
Виж целия пост
# 354
Честито, Лято! Hug
Виж целия пост
# 355
Само чета, нямам какво да кажа... Ама имам какво
 да питам. Grinning Някой ползва ли машинка за навиване
на сарми/лозови? Майка ми са я нахапали щъркелите,
иска да й поръчам, та се чудя върши ли работа?!

Имаше доволни от такава машинка от алиекспрес, не знам дали ще видиш нещо:
Скрит текст:




Виж целия пост
# 356
Пууу, от къде такъв томат, бе?    ПП Томат, не е домат, а автомат, хохо.
Виж целия пост
# 357
Лято, честито и от мен😊Сподели😊
Виж целия пост
# 358
Аз пък да споделя, че проблема с пъпчивото лице на моя пубер почти решихме с редовното ходене при козметик за парна баня.
И аз съм решила да го водя и щях да питам тук някой да препоръча добър козметик, та явно дойде му времето. Който е доволен от козметичката си - да казва, седя и записвам  Peace
Виж целия пост
# 359
Мъ℘♥Мяɣ  благодаря. Гледах разни онлайн,
вкл. и клипове, ама ми се струва, че ги прави
някак странни ,дълги, като патрончета? Та
затова се чудя...

Да кажа, че за пуберските неволи и аз водих
големия на козметик. Голяма драма беше, ама
го преживя. Препоръчвам този крем, при него
имаше ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия