Искам да кажа ... (74)

  • 79 597
  • 752
# 375
Пъпки и косми ли мъчим/ и те нас  Mr. Green...досадна поддръжка Crossing Arms
У нас пъпки имам само аз  Crazy hahaha,предполагам,че до една година и младежът ще напъпи  Crazy.Мазила имам всякакви, има какво да му предложа  Wink. Не знам ,обаче колко ще ги ползва.По-скоро знам, че няма да ги ползва,ако не му вися на главата  Whistling Авен, Биодерма и Юриаж препоръчвам  Peace.
Козметичка също мога да похваля. Коте,ако решиш да я тестваш, пиши ми ЛС.
Скрит текст:
Козметичният салон е в района на Иван Вазов.

Уж шетам, ама на пресекулки и с прилягване  Whistling

От сума време се чудя на домашните фотоепилатори,ама ми се свидят толкоз пари  Crossing Arms.За малки госпожици и аз смятам крем-депилатоарът за най-подходящ  Peace.
Виж целия пост
# 376
Гена, ти си по-млада. Аз се надявах, че като се здобия с бръчки, пъпките ще изчезнат, но не би  Joy. Сега боря и двете Simple Smile.
Виж целия пост
# 377
Гена, ти си по-млада. Аз се надявах, че като се здобия с бръчки, пъпките ще изчезнат, но не би  Joy. Сега боря и двете Simple Smile.
Аууууу,как ме обнадежди  Mr. Green Hug.Млада,млада колко да съм млада  Whistling.Зависи от изпитите ракии  hahaha. Взех да не им диря махна вече на пъпките  Whistling.Все пак не съм Богиня  Flutter,а и колкото по-малко ги лекувам, сякаш по-малко излизат  Sunglasses.
Ама,пък Даун, виж как ще сме полезни на младежите си, заредени с всякакви мазила-пъпкотрепачи  Mr. Green
Виж целия пост
# 378
Моите са по една две преди цикъл, ама ми писна от тях. А през пубертета нямах Simple Smile. Сега го гоних с алоето, а той ме гледаше, все едно го карам с кравешка тор да се маже  Mr. Green. Накрая му казах, че го мразя и да си ходи пъпчив  Crossing Arms.

Уф, днес отмарям от жегата. Вчера беше 44 градуса и поне 90% влажност. Дори за мен беше прекалено.
Виж целия пост
# 379
Добре, че имам момчета и е обществено приемливо да си ходят като орангутани обрасли  Mr. Green
Аз напоследък наблюдавам, че и при тях почва да не е чак толкова обществено приемливо Laughing

Много мразя всякакви козметични процедури, досадни са ми.
Гледам, че тенът на лицето ми се променя и вече имам някакви зони на лека пигментация. По горната част на дланите също. А сутринта видях бял косъм в косата си - ужас, одъртявам Mr. Green
Неам нерви да се маже с каквото и да било. Сигурно ще има ефект, ама трябва непрекъснато да се клепя. Ще остарявам натурално  Joy

Даун, пък тия дни при нас е 4 градуса с подобна влажност (доста валя)

Виж целия пост
# 380
Моят син днес пак си е правил обяд, без дори да се обади обаче. Така де, той знае вече къде е тигана Laughing
Взела съм му бургери и сега му е голям кеф, че е успял вчера да ги пече на тефлоновия тиган, та и днес. Вчера като се прибрах, всичко беше нормално, само малко беше поопръскано.
Веси, ти пък за 1 косъм, отрежи го, да не го мислиш... аз съм толкова побеляла, че в началото изпадах в нервна криза, ама вече свикнах. На времето като нямах нужда се мажех от гъзария, сега по необходимост и сигурно затова се ядосвам.
Гена, ще ти пиша на лични да съм подготвена, че не се знае кога ще ме подберат лудите да го водя.
Виж целия пост
# 381
Веси, това е още по-гадно. Още не мога да забравя Варненския проникващ вятър през зимата Simple Smile. (а и софийския беше доста неприятен).
Виж целия пост
# 382
...
Много мразя всякакви козметични процедури, досадни са ми.
....
А сутринта видях бял косъм в косата си - ужас, одъртявам Mr. Green
Неам нерви да се маже с каквото и да било. Сигурно ще има ефект, ама трябва непрекъснато да се клепя. Ще остарявам натурално  Joy
..................
Е те това все едно аз съм го писала  Crazy
Моите станаха 3 бели косъма и са в бретона Simple Smile

И аз се изпъпчвам преди цикъл, ама си имах и в пубертета...

Даун, нашите са набори мисля, та реакцията ми е много позната hahaha
Виж целия пост
# 383
Искам да кажа, че сме с ангина, и аз, и детето! Борим с антибиотици. Болни сме за 45682 път този сезон! Писна ми вече!  #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 384
И аз съм болна Cry започна като настинка, защото любимството кашляше като звяр и се вреше в мен, но от миналата седмица не минава и си взех пет дни болничен вчера. Тъпо ми е, понеже има бременни, майки с деца..в открит офис сме и не искам да рискувам да ги заразя. Сега си вися в къщи и се мъча, но е ужасно неприятно. Чайове, мед с джинджифил и лимон и една книга съм подхванала, дано по-бързо се разкарва това.
Виж целия пост
# 385
...
Много мразя всякакви козметични процедури, досадни са ми.
....
А сутринта видях бял косъм в косата си - ужас, одъртявам Mr. Green
Неам нерви да се маже с каквото и да било. Сигурно ще има ефект, ама трябва непрекъснато да се клепя. Ще остарявам натурално  Joy
..................
Е те това все едно аз съм го писала  Crazy

И аз, и аз. С тази разлика, че още нямам бели косми. Напоследък все си оглеждам новопоявилите се бръчки около очите...
Виж целия пост
# 386
Буквално за един час днес ми се запуши носа и започна болка в гърлото.  Twisted Evil
Колкото и да се старая внимателно да попивам течащия нос, знам, че кожата ми в района ще се зачерви и ще ме заболи. Детето и то кашля.

И аз никога не съм ходила на козметик-не зная какво е това пъпка. Детето обаче има от време на време-ту се опъпчи, ту няма. В момента съм ѝ взела продукти на "Здраве" и редовната сребърна вода.
Пъпки нямам, обаче ако не си боядисам косата, ще ходя прошарена. Много личат белите косми, защото съм  с тъмна коса. Много ме е яд, че трябва да се боядисвам.

Даун, днес вятърът беше такъв студен и противен.
Виж целия пост
# 387
Имам толкова много бяла коса, че не мога да си пусна косата, когато падне боята. И кожата ми е ужасна. Омазнява се и цялата е на ситни пъпчици. Бях се оправила, но покрай бремеността спрях да се мажа и пак се появиха. От друга страна, мазната кожа, старее по бавно. Имам братовчетка, която на 50 изглежда на 40.
Виж целия пост
# 388
Моите са по една две преди цикъл, ама ми писна от тях. А през пубертета нямах Simple Smile. Сега го гоних с алоето, а той ме гледаше, все едно го карам с кравешка тор да се маже  Mr. Green. Накрая му казах, че го мразя и да си ходи пъпчив  Crossing Arms.

Уф, днес отмарям от жегата. Вчера беше 44 градуса и поне 90% влажност. Дори за мен беше прекалено.

Аз пъпки нямам и не съм имала никога, но космите взеха да се появяват там, където не им е мястото.  Mr. Green

За пубертетката съм купила специална четка, "sonic", сонарна ли ще е на български? Понеже дойде с повече от една четка (наконечник, може да се сменя), сега я ползваме и двете. Аз съм много доволна. Почиства идеално. Ползвам почистващо  кремообразно сапунче  за лице на Шизейдо, а тя - Неутрогена специално за кожа, предразположена към акне. Направих си и тонер за лице - в шишенце с розова вода добавих етерични масла. Ползвам го сутрин и вечер.
Виж целия пост
# 389
Румка, на колко са девойките? Моята е на 11, подозирам, че догодина космите ще са на дневен ред и се чудя какво ще я правя. В смисъл- колко е подходяща кола маската за деца; дали е възможно от рано да се реагира с лазерни процедури... Не съм се интересувала подробно на този етап  Thinking
Навремето, някъде на 13 години вероятно съм била, се започнах със самобръсначката( на тате  Laughing). Нарязана ходех винаги, щото майка ми вятър я вееше и хич не ме и забеляза доста време. Не, че като ме забеляза, постигнахме нещо друго, де, ама това е друг въпрос. От 15 години лично аз действам с епилатор, ама дали става за децата...

Искам да кажа, че изпратих децата в 8 и половина на училище, сготвих супа и картофена яхния, пуснах една прахосмукачка, прострях, къпах се и ще ми остане 1 час за кафе преди да трябва да изляза! Ма много съм доволна от себе си  Mr. Green

Лазер - не още. Дъщеря ми започна с крем, с епилатор, сега се бръсне. Крака и под мишници. Искам да и купя епилатор (моят е старичък вече), вероятно за Коледа. Виж в нашите деца; имаше тема за космите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия