Искам да кажа ... (74)

  • 79 598
  • 752
# 390
Големият почти вече няма пъпки, но при малката се надпреварват. Дотук сме изхабили два лосиона Акне аут и ефектът е приличен, но не изцяло почистване. Сега съм ѝ взела на Хималая гел за измиване и кремче за след това. Ще видим какво ще стане. Карам я да ограничава сладкото и никаква кока-кола. В последно време много залита по плодове и фрешове.

Тази година засега не съм хващала от сериозните вируси, дано ме заобикалят все така. Даже тъкмо се наканих да ходя до Стара Загора да си правя тест за алергии и то пък спря да ми излиза, че чак и диагноза хронична си бях поставила. Дано и от това се отърва, че е много неприятно.

Бели косъмчета имам само няколко, засега незабележими.
Виж целия пост
# 391
На мен пъпките ми изчезнаха като с магическа пръчка в момента, в който започнах да ползвам козметика на Estee Lauder, при все, че не беше специално против акне. Скъпа е, но видях ефекта върху колежка, потвърждавам го и от собствен опит.
Виж целия пост
# 392
Моята, понеже е по дребничка, и с една глава по - ниска от съученичките си, още няма пъпки и други работи. Само по нослето взе да се омазнява и го пудри с Лореал зелен, нещо си за измиване. Но да питам, тия въртящите четчици за лице, рентабилни ли са и вършат ли работа. https://www.google.bg/imgres?imgurl=http://i1.wp.com/www.anadink … RCYAekQMwhIKCIwIg  , че по 200 - 250 лв ги гледам.
Виж целия пост
# 393
Моята, понеже е по дребничка, и с една глава по - ниска от съученичките си, още няма пъпки и други работи. Само по нослето взе да се омазнява и го пудри с Лореал зелен, нещо си за измиване. Но да питам, тия въртящите четчици за лице, рентабилни ли са и вършат ли работа. https://www.google.bg/imgres?imgurl=http://i1.wp.com/www.anadink … RCYAekQMwhIKCIwIg  , че по 200 - 250 лв ги гледам.

Ако е аналогична на моята, да, вършат работа. Моята е евтна, само $75 канадски. Имаше и по-луксозни варианти, но на 14 годишна госпожица не бих купила скъп уред. Като започне да работи, сама да си купува.

Да се редактирам, този епилатор е хубав и си струва. Това, обаче е епилатор, с най-различни приложения, включително и четка.

Ето това има дъщеря ми:

http://www.trueglowbyconair.com/catalog.php?product_id=619
Виж целия пост
# 394
Аз пък обожавам да ходя на козметик, релаксирам там и си почивам много добре.Може да звучи мазохистично, но обожавам накрая оня уред с високо-честотния ток Mr. Green След козметик кожата ми сияе  Grinning Отдавна се къносвам, прошарих се преди около 5-6 години. Виждам вече и промяна в лицето ми, някак по-зряла изглеждам, имам торбички и бръчки, но това е живота, няма как...
Виж целия пост
# 395
Аз имах доста акне в един период, че и с очила бях...представяте си картинката. Simple Smile

На дъщерята и е рано още, но се надявам да и се размине леко.

Тази седмица едва започва, а вече съм скапана. Да не говорим, че ми е тотална лудница и на работа, и с децата.
Виж целия пост
# 396
Мерси, Софи. Това дето го постнах си струва, защото има и епилатор за Космии, четка за лице и четка за нещо си друго.
Виж целия пост
# 397
Аз имах доста акне в един период, че и с очила бях...представяте си картинката. Simple Smile
...
Каква трябва да е картинката? Очилата да не би да са нещо грозно и заклеймено?
Децата ми носят очила и двамата. Нищо лошо не виждам в това, те също, добре че не разсъждават като теб. Дори ги намирам за по-добре изглеждащи с очилата.

В този ред на мисли, не пропускайте профилактичен преглед при офталмолог. И при двете ми деца открихме вродени проблеми, които коригираме с очила. При големия почти е изчистено, малката обаче е все още с доста голям диоптър на едното око.
Виж целия пост
# 398
Мерси, Софи. Това дето го постнах си струва, защото има и епилатор за Космии, четка за лице и четка за нещо си друго.

Аз точно това мислех да купувам за Коледа, но не можах да реша с четка или без четка. Сега ще е без четка.
Виж целия пост
# 399
Аз имах доста акне в един период, че и с очила бях...представяте си картинката. Simple Smile
...
Каква трябва да е картинката? Очилата да не би да са нещо грозно и заклеймено?
Децата ми носят очила и двамата. Нищо лошо не виждам в това, те също, добре че не разсъждават като теб. Дори ги намирам за по-добре изглеждащи с очилата.

В този ред на мисли, не пропускайте профилактичен преглед при офталмолог. И при двете ми деца открихме вродени проблеми, които коригираме с очила. При големия почти е изчистено, малката обаче е все още с доста голям диоптър на едното око.

Аз съм с очила и определено се харесвам повече с тях, отколкото с лещи. Затова зарязах лещите.
Виж целия пост
# 400
Е, извинявайте, ама очилата сега не са като очилата преди 20 години. Сега даже е гъзария - стъклата са тънички, има огромно разнообразие от рамки,  от красиви,  по-красиви. Навремето стъклата бяха дебели, равките едни оранжево-кафеви и най-често вързани с бял ластик през главата. Ужасно си е.
Същата робота и с шините - сега може да си сложиш брекети да 10 бона, а преди едни грозни железа стърчаха. Пъпки, шини и очила бяха кошмара на всяко дете/тинейджър.
Виж целия пост
# 401
Не се оправя всичко с брекети, и досега има неща, за които старомодните шини са по-подходящи. Това от ортодонт казано в частен разговор.
Виж целия пост
# 402
то сега не само брекетите са модерни, но и шините Simple Smile

...Пъпки, шини и очила бяха кошмара на всяко дете/тинейджър.
+1
Виж целия пост
# 403
Днес имам рожденничка! Heart Eyes Болна. Tired Надявам се да се оправи до неделя, че сме наели клубче за отпразнуването! Praynig

Най-накрая описах Родопското ни пътешествие. Ако ви се чете, ето тук: http://mantinela.blogspot.bg/2016/03/blog-post.html
Виж целия пост
# 404
Акаша, да ти е по-здрава, щастлива и усмихната.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия