В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 207

  • 26 613
  • 730
# 195
Този Петеккая съвсем се оплете  Joy Joy Joy обаче тепърва ще се говори за тези неща, като чета в Т  Joy Joy


Време беше някой да повдигне завесата, Ани. Гледам колко хора от гилдията са я подкрепили, значи има много истина в думите й.  Peace Заформи се як скендъл, считай че ще има още "откровения"  Joy
Виж целия пост
# 196
Този Петеккая съвсем се оплете  Joy Joy Joy обаче тепърва ще се говори за тези неща, като чета в Т  Joy Joy


Време беше някой да повдигне завесата, Ани. Гледам колко хора от гилдията са я подкрепили, значи има много истина в думите й.  Peace Заформи се як скендъл, считай че ще има още "откровения"  Joy

Някой беше писал в Т, че отворила кутията на Пандора.  Peace Обаче не мисля, че ще има последствия.  Joy Joy На Балканите сме все пак. Тук всяко чудо е за 3 дни. Понякога буквално за дни.  Joy Joy Joy Да си спомним за скандалите с политици у нас.  Joy Joy Някой помни ли ги?  Mr. Green Ами не.  Joy Joy

 Crazy Crazy Crazy Crazy


Виж целия пост
# 197
Така, всяко чудо за 3 дни Peace Дали ще има последствия не знам, но поне се показа, че не всичко е цветя и рози, любов и братство по сетовете Joy, както в много проекти се опитват да ни убедят  Rolling Eyes

А ние си гледаме Баръшко Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:
Този Петеккая съвсем се оплете  Joy Joy Joy обаче тепърва ще се говори за тези неща, като чета в Т  Joy Joy


Време беше някой да повдигне завесата, Ани. Гледам колко хора от гилдията са я подкрепили, значи има много истина в думите й.  Peace Заформи се як скендъл, считай че ще има още "откровения"  Joy

Някой беше писал в Т, че отворила кутията на Пандора.  Peace Обаче не мисля, че ще има последствия.  Joy Joy На Балканите сме все пак. Тук всяко чудо е за 3 дни. Понякога буквално за дни.  Joy Joy Joy Да си спомним за скандалите с политици у нас.  Joy Joy Някой помни ли ги?  Mr. Green Ами не.  Joy Joy
Crazy Crazy Crazy Crazy




Виж целия пост
# 198
така е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И дано Чачи никога не попада в подобни ситуации.  Peace

Виж целия пост
# 199

 
  Имаме си много по приятна тема от тази за Еркан  Wink
    Приятна вечер момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 200
Прощавам ви,ято  и на мен простете  Hug

Гледам голям скандал се развихрил  ooooh! Не съм гледала Нургюл, не съм гледала Еркан, но някак й вярвам на жената  Rolling Eyes Преди време и интервюто на Берен бях чела и разказваше подобни неща. Жалко, че се налага на човек да работи в неприятна среда. Това си е истинско мъчение  ooooh!

Благодаря на Варна за превода  bouquet и на Галя за връзката  bouquet


А Лейля наистина добре стои до новия си партньор  Peace Дано е интересно сериалчето и успеят да задържат вниманието  Peace



Ети  Hug Heart Eyes става въпрос за филма "Прошепни ми, ако забравя" - играе Керем Бюрсин, другият любимец на Лили  Peace
Виж целия пост
# 201
Виви Hug Heart Eyes

Скрит текст:
В Анкара отново е избухнала бомба. Озпетек е писал, че е разбрал от свой приятел журналист, че американците са знаели за това...

Ferzan Ozpetek @FerzanOzpetek
Esplosione ad Ankara. Per ora ci sono 5 morti. Un mio amico giornalista mi ha detto che gli americani già lo sapevano.




Виж целия пост
# 202

Обаче сега и тези, които не са гледали сериала ще му хвърлят едно очо hahaha

тц, нЕма  Naughty Naughty Joy

ама намерихме ключа от бараката - жена режисьор  Party Party Party Party Joy Joy


в Анкара пак е страшно  Sick   ooooh!
Виж целия пост
# 203

Обаче сега и тези, които не са гледали сериала ще му хвърлят едно очо hahaha

тц, нЕма  Naughty Naughty Joy

ама намерихме ключа от бараката - жена режисьор  Party Party Party Party Joy Joy


в Анкара пак е страшно  Sick   ooooh!

Говорех за зрителите в Турция Joy Joy Joy, Иве, аз определено не бих го загледала този Sick мазник Sick

Виж целия пост
# 204

Обаче сега и тези, които не са гледали сериала ще му хвърлят едно очо hahaha

тц, нЕма  Naughty Naughty Joy

ама намерихме ключа от бараката - жена режисьор  Party Party Party Party Joy Joy


в Анкара пак е страшно  Sick   ooooh!

Говорех за зрителите в Турция Joy Joy Joy, Иве, аз определено не бих го загледала този Sick мазник Sick

ааа, добре love001



 
  Имаме си много по приятна тема от тази за Еркан  Wink
    Приятна вечер момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug


 Peace Peace   Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 205
Привет, прекрасни! Hug Hug Hug
В деня на прошката ви моля да ми простите, а аз няма какво да ви прощавам. Всички сте толкова добре, сладки и аз толкова ви обичам love001 love001 love001 love001

Галенце, Hug Heart Eyes благодаря ти за това, че си донесла преведеното интервю на Нургюл в темата. Огромни благодарности и на Варна. Hug Heart Eyes bouquet Невероятно е това момиче! Как успява да преведе толкова много неща? ooooh! ooooh! Възхищавам й се!

Скрит текст:
Още тази сутрин като прочетох интервюто на Айше Арман с Нургюл Йешилчай, си помислих колко им е трудно на жените в Турция.. Щом една толкова известна и уважавана актриса в Турция може да преживее такова нещо на сета, представете си какво им е на другите жени.. Този Еркан Петеккайа от доста време не мога да го понасям аз.. Навремето съм гледала два сериала с него, харесваше ми. Но когато започна да играе в Дила ханъм, и съответно започнах да следя темата за сериала в бг маммата, нещата се промениха.. Превеждах онлайн на момичетата, когато имах време, превеждах им озети и трейлъри, разбира се, четях и всякакви информации за серила и актьорите..  Еркан по онова време пишеше в дизи форума.. Харесваше му там да го хвалят и боготворят.. Харесваше колажи на момичетата и тем подобни, докато веднъж не се изтърва с нещо много грозно.. И тогава беше казал, че няма да се целува в дизито.. Имаше сцена с Хатидже Шендил, когато уж се целуваха героите им. Но така я бяха заснели сцената и може би явно и тогава е била монтаж, че почнаха феновете да се ядосват защо не са им показали целувката добре, защо нямало други такива сцени и т.н.. Този Еркан влезе в дизифорума и започна да спори с тях и им писа, ако искате да гледате такива неща, вървете в съответните магазини да си купите Дивидита с такива филми, направо визираше порно-филми.. Веднага реогираха феновете.. И аз още си спомням коментара на една жена в дизифорумва.. Не мога да го ви кажа дословно сега, но накратко беше писала това: Аз съм жена на 40 и няьколко години, имам дъщеря на 20 години и заедно с нея следим сериалите ви, защото много ви харесваме и уважаваме, но вие явно не заслужавате нашите обич и уважения.. Аз съм възпитала дъщеря си да показва любовта си, да не се срамува от нея и  най- естественото нещо при  влюбените и да ес прегръщат и целуват, но вие   с вашия грозен коментар се опитвате да ни внушите, че в това има нещо пошло..Не приемам това, и отказвам отсега нататък да гледам вашите сериали. Значи вие не сте такъв човек, за когото ни се представяте..

Днес пак в туитър прочетох някаква оператор, сега не му запомних името, но клюкаря беше ретуитнал неговите туити. Та този оператор писа, че лошото отношение на Еркан не е адресирано само до жените, той се подиграва на всеки в сета. Идвал пиян на сета, чакали го три часада се посъвземе. минавал край оператора, той с кщамера на рамото и го побутвал. Ако това не ог удовлетворявало, той този път се опитвал по друг начин да се бъзика с него. Викал на всеки, псувал и ако някой отивал да се оплаче на продуценти или други отговорни лица, те ила по някаквъ начин го уволнявали от работа или пък му казвали: Потрай още малко, вече почти сме на края..
Та аз напълно й вярвам на Нургюл.. Обществена тайна е, че Еркан е имал проблеми с алкохола..В пияно състояние той ставал агресивен, язвителен и нападателен.. Но както е писала АниHugвсяк очудо за три дни и това ще бъде забравено и той пак ще се перчи като паун на следващото си дизи..

А в Анкара наистина положението е много трагично.. За 27 убити и 75 ранени съобщават..

Виж целия пост
# 206
Лилиии Hug Heart Eyes Heart Eyes Благоадря ти за споделеното, дано нашите любимци не попадат в такива ситуации Peace
Виж целия пост
# 207
Лилии  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes надявам се, че близките ти в  Анкара са добре.  love001 love001 love001 love001

какви неща само разказваш  ooooh! ooooh! има нещо гадно във физиономията му .. фалшиво, мазно .. никога не съм го харесвала (като съм го виждала на снимки) не знам какъв актьор е, но и най-великия да е, пак е ужасно.
А знаеш ли дали някой друг актьор пише в дизифорума?  Thinking Аз в последно време се ровя много там.  Peace И откривам много интересни неща за Чачи  Joy Joy
И как не съм се ровила по-рано там?  ooooh! ooooh! ooooh! Има толкова интересни и хубави колажи, снимки, текстове .. а като се сетя за някои от темите на ПО какъв зор беше с колажите и т.н.  Crossing Arms Crossing Arms Наложи се да си правя сума ти неща сама, а там ги имало наготово  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 208
Лилии  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes надявам се, че близките ти в  Анкара са добре.  love001 love001 love001 love001

А знаеш ли дали някой друг актьор пише в дизифорума?  Thinking Аз в последно време се ровя много там.  Peace И откривам много интересни неща за Чачи  Joy Joy
И как не съм се ровила по-рано там?  ooooh! ooooh! ooooh! Има толкова интересни и хубави колажи, снимки, текстове .. а като се сетя за някои от темите на ПО какъв зор беше с колажите и т.н.  Crossing Arms Crossing Arms Наложи се да си правя сума ти неща сама, а там ги имало наготово  Joy Joy Joy Joy


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha   гадно, а  Laughing  ама там излизат по-късно бе, нЕмаше да ти свършат работа  Joy Joy

Лиленце   Peace Peace Praynig Praynig
Виж целия пост
# 209
Лилии  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes надявам се, че близките ти в  Анкара са добре.  love001 love001 love001 love001

А знаеш ли дали някой друг актьор пише в дизифорума?  Thinking Аз в последно време се ровя много там.  Peace И откривам много интересни неща за Чачи  Joy Joy
И как не съм се ровила по-рано там?  ooooh! ooooh! ooooh! Има толкова интересни и хубави колажи, снимки, текстове .. а като се сетя за някои от темите на ПО какъв зор беше с колажите и т.н.  Crossing Arms Crossing Arms Наложи се да си правя сума ти неща сама, а там ги имало наготово  Joy Joy Joy Joy


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha   гадно, а  Laughing  ама там излизат по-късно бе, нЕмаше да ти свършат работа  Joy Joy

Лиленце   Peace Peace Praynig Praynig


ааа не, бе  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
не излизат по-късно, аз разгледах всичко и видях датите  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
карай, то вече се научих да си правя всичко сама, за другия сериал на Чачо ще си правя  smile3534
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия