обаче тепърва ще се говори за тези неща, като чета в Т
Време беше някой да повдигне завесата, Ани. Гледам колко хора от гилдията са я подкрепили, значи има много истина в думите й.
Заформи се як скендъл, считай че ще има още "откровения"
обаче тепърва ще се говори за тези неща, като чета в Т
Заформи се як скендъл, считай че ще има още "откровения"
обаче тепърва ще се говори за тези неща, като чета в Т
Заформи се як скендъл, считай че ще има още "откровения" 
Обаче не мисля, че ще има последствия.
На Балканите сме все пак. Тук всяко чудо е за 3 дни. Понякога буквално за дни.
Да си спомним за скандалите с политици у нас.
Някой помни ли ги?


Дали ще има последствия не знам, но поне се показа, че не всичко е цветя и рози, любов и братство по сетовете
, както в много проекти се опитват да ни убедят

обаче тепърва ще се говори за тези неща, като чета в Т
Заформи се як скендъл, считай че ще има още "откровения" 
Обаче не мисля, че ще има последствия.
На Балканите сме все пак. Тук всяко чудо е за 3 дни. Понякога буквално за дни.
Да си спомним за скандалите с политици у нас.
Някой помни ли ги?





Не съм гледала Нургюл, не съм гледала Еркан, но някак й вярвам на жената
и на Галя за връзката
Дано е интересно сериалчето и успеят да задържат вниманието 
става въпрос за филма "Прошепни ми, ако забравя" - играе Керем Бюрсин, другият любимец на Лили





, Иве, аз определено не бих го загледала този
мазник


, Иве, аз определено не бих го загледала този
мазник




благодаря ти за това, че си донесла преведеното интервю на Нургюл в темата. Огромни благодарности и на Варна.
Невероятно е това момиче! Как успява да преведе толкова много неща?
Възхищавам й се!
всяк очудо за три дни и това ще бъде забравено и той пак ще се перчи като паун на следващото си дизи..
Благоадря ти за споделеното, дано нашите любимци не попадат в такива ситуации
надявам се, че близките ти в Анкара са добре.

има нещо гадно във физиономията му .. фалшиво, мазно .. никога не съм го харесвала (като съм го виждала на снимки) не знам какъв актьор е, но и най-великия да е, пак е ужасно.
Аз в последно време се ровя много там.
И откривам много интересни неща за Чачи

Има толкова интересни и хубави колажи, снимки, текстове .. а като се сетя за някои от темите на ПО какъв зор беше с колажите и т.н.
Наложи се да си правя сума ти неща сама, а там ги имало наготово

надявам се, че близките ти в Анкара са добре.

Аз в последно време се ровя много там.
И откривам много интересни неща за Чачи

Има толкова интересни и хубави колажи, снимки, текстове .. а като се сетя за някои от темите на ПО какъв зор беше с колажите и т.н.
Наложи се да си правя сума ти неща сама, а там ги имало наготово

гадно, а

надявам се, че близките ти в Анкара са добре.

Аз в последно време се ровя много там.
И откривам много интересни неща за Чачи

Има толкова интересни и хубави колажи, снимки, текстове .. а като се сетя за някои от темите на ПО какъв зор беше с колажите и т.н.
Наложи се да си правя сума ти неща сама, а там ги имало наготово

гадно, а



Препоръчани теми