В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 207

  • 26 613
  • 730
# 210
АниHugблагодаря ти, роднините ми са добре..Но всички са много уплашени за живота си и за този на близките си.. Ето в туитър сега пък коментират, че  имало информация, че пак ще избухне бомба тази нощ...
А за дизифорума доколкото знам преди време Мурат Йълдъръм четеше там май, но не знам дали е писал.. Аз от доста време си следя дизифорума.. Главно за Керемчи и Чачко, разбира се Laughing Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост
# 211
АниHugблагодаря ти, роднините ми са добре..Но всички са много уплашени за живота си и за този на близките си.. Ето в туитър сега пък коментират, че  имало информация, че пак ще избухне бомба тази нощ...
А за дизифорума доколкото знам преди време Мурат Йълдъръм четеше там май, но не знам дали е писал.. Аз от доста време си следя дизифорума.. Главно за Керемчи и Чачко, разбира се Laughing Laughing Laughing Laughing



Ето Ренка е сложила това  Peace И аз го видях .. американците знаят всичко или повечето неща, нали те сами си създават всички тези терористи и после ги "преследват" и се "борят" с тях. Да не говорим, че искат да знаят всичко и за гражданите си .. Биг брадър в действие ... светът в който живеем е ужасен, ужасен.

Виви Hug Heart Eyes

Скрит текст:
В Анкара отново е избухнала бомба. Озпетек е писал, че е разбрал от свой приятел журналист, че американците са знаели за това...

Ferzan Ozpetek @FerzanOzpetek
Esplosione ad Ankara. Per ora ci sono 5 morti. Un mio amico giornalista mi ha detto che gli americani già lo sapevano.





Виж целия пост
# 212
....американците знаят всичко или повечето неща, нали те сами си създават всички тези терористи и после ги "преследват" и се "борят" с тях.

а нащУ им се радва  Joy Joy
Виж целия пост
# 213
Ужасно е това , което се случва в Турция Tired Tired Tired Tired И не само  Cry Cry Cry   

Светът е полудял  Crazy Crazy Crazy В деня за прошка , как да простиш за убийството на невинни 
хора

Не само в Турция има такива самозабравили се " величия "  no Няма оправдание за потъпкването на човешкото достойнство  Peace

Не го познавам тоя Еркан , ама не ми е ясно що го търпят  newsm78

Ани  Hug Heart Eyes , какъв е този дизи форум , турски ли е  Thinking








 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 214
....американците знаят всичко или повечето неща, нали те сами си създават всички тези терористи и после ги "преследват" и се "борят" с тях.

а нащУ им се радва  Joy Joy

e, той се радва на живота там, не на политиците ... предполагам де  Joy Joy Joy
По-добре е за него да си стои там. Хич не му трябва да се прибира.  Stop Joy Joy
Ети  Hug да, турски форум за сериали и филми.  Peace
Виж целия пост
# 215
https://www.youtube.com/watch?v=cL4mcXQ6fZ4

     Това което се случва в Анкара наистина е ужасно! Dizzy Face


  https://www.youtube.com/watch?v=WsKHjD5vQTQ
Виж целия пост
# 216
В Т има потресаващи кадри от Анкара.
И туита на Чачо по повод някой (вече не помня кой точно) от предните терористични актове.
Виж целия пост
# 217
....американците знаят всичко или повечето неща, нали те сами си създават всички тези терористи и после ги "преследват" и се "борят" с тях.

а нащУ им се радва  Joy Joy

e, той се радва на живота там, не на политиците ... предполагам де  Joy Joy Joy
По-добре е за него да си стои там. Хич не му трябва да се прибира.  Stop Joy Joy
Ети  Hug да, турски форум за сериали и филми.  Peace


Ани  Hug, благодаря  Laughing


Да не бъркаме американци и политици  Naughty вторите са едни и същи по целия свят  Mr. Green

Била съм в Щатите и за мен е прекрасно място за живеене , а за Чачи още повече  Party Party Party То в турция нЕма пижамени партита  hahaha hahaha



Виж целия пост
# 218
Ети, ама много си права за политиците  Mr. Green Mr. Green лошото е, че заради тях страдат невинни хора  ooooh! ooooh! ooooh! навсякъде .. в Анкара, в Париж .. навсякъде.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

и вЕрно нЕма пижамени партита и нЕма Долче и Габана  Joy Joy Joy
 Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 219
Изобщо не е в тона на разговора и събитията, провокирали го,  Close Close Close  но тази кадра ми грейна насреща и искам да я споделя...  Praynig Heart Eyes  като надежда...  Peace Peace Hug



Лека нощ  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 220
лека нощ  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 221
Ети, ама много си права за политиците  Mr. Green Mr. Green лошото е, че заради тях страдат невинни хора  ooooh! ooooh! ooooh! навсякъде .. в Анкара, в Париж .. навсякъде.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

и вЕрно нЕма пижамени партита и нЕма Долче и Габана  Joy Joy Joy
 Crazy Crazy Crazy



абе друго си е в Европа-та и наЩУ ще го разбере  Whistling    дано е скоро   Party Party Party Joy
Виж целия пост
# 222
Изобщо не е в тона на разговора и събитията, провокирали го,  Close Close Close  но тази кадра ми грейна насреща и искам да я споделя...  Praynig Heart Eyes  като надежда...  Peace Peace Hug



Лека нощ  Hug Hug Hug



Така и трябва , Лу Hug Heart Eyes  Без надежда сме за никъде Peace Peace Peace В крайна сметка , животът продължава  yes yes yes


Лека и от мен  Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 223
 Hug Hug Cry

Скрит текст:




 newsm53 newsm53   Party Party


ади и това измете от Инст  Laughing Laughing  
  вероятно се сбогува с Баръшко  Sad


Виж целия пост
# 224
Добро утро, ято  Hug Hug Hug

Скрит текст:
Потресена съм за кой ли път от човешкото безумие  ooooh! ooooh! Cry
Сутринта съобщиха освен за Анкара, и за Кот д`Ивоар  ooooh!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия