е аз що й казвам бонбон

Хубаво е момичето, ай дано да е тя

Сладурана е!



накрая като появи ей такава партньорка
и ще му паднат джинсите на наЩУ

ще го махнеш ли лепкавия, че съм приготвила нещичко, ако не го махнеш
ще го махнеш ли лепкавия, че съм приготвила нещичко, ако не го махнеш
нЕма ме плашиш с Уши и крачоли
ще го махнеш ли лепкавия, че съм приготвила нещичко, ако не го махнеш
нЕма ме плашиш с Уши и крачоли 
Лилиии, за теб

ще го махнеш ли лепкавия, че съм приготвила нещичко, ако не го махнеш
нЕма ме плашиш с Уши и крачоли 
Лилиии, за теб




Лиленце намаза

за нея..



мисля, че тези Колинс няма да искат такова нещо


Препоръчани теми