В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 207

  • 26 613
  • 730
# 345
 Лу.............. Hug Joy Joy Joy Joy Joy  ама Лео ощИ трябва да се учи я.................. Party почти го е докарал жеста................. hahaha Joy Joy Joy Joy аз отивам да гледам филма..............,че да решИм коя роля да играе нащУ................... Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 346
Лу.............. Hug Joy Joy Joy Joy Joy  ама Лео ощИ трябва да се учи я.................. Party почти го е докарал жеста................. hahaha Joy Joy Joy Joy аз отивам да гледам филма..............,че да решИм коя роля да играе нащУ................... Joy Joy Joy Joy Joy

нали все не ти стига времете бе, как намери за цял филм с Лео  Joy Joy
Виж целия пост
# 347
И аз отивам да наваксам с пропуските  Laughing Laughing
Намерих го в бокса

www.vbox7.com/play:6fd2e70c90
Виж целия пост
# 348
Мерабааа  Hug Heart Eyes

Прекрасни новини  Party Party Party, ако са верни  newsm78

Много харесвам и Лео и Мат Деймън , а и филма е супер  newsm44, макар да не съм много по екшъните  Shocked Shocked Shocked

И двете роли са супер , но предпочитам да е тази на Лео  , че на Мат ролята си е мазнишка  Joy Joy Joy


Лу  Hug Heart Eyes 
Цитат
искам да играе Леовата роля, щото е с косми и татута
и не само  hahaha hahaha hahaha

Иве  Hug Heart Eyes пак си ни донесла благата вест
[/i]




 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 349
Лу.............. Hug Joy Joy Joy Joy Joy  ама Лео ощИ трябва да се учи я.................. Party почти го е докарал жеста................. hahaha Joy Joy Joy Joy аз отивам да гледам филма..............,че да решИм коя роля да играе нащУ................... Joy Joy Joy Joy Joy

нали все не ти стига времете бе, как намери за цял филм с Лео  Joy Joy
Ся ми го теглят и слагат субките.......... Wink /синО/........каза ,че филма бил супер.... Peace и се смя като казах..............,че сме в очакване на дизи по филма............. Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha   Човека взе Оскар бе ............естествено.че ще намерИм време......... Wink нищо ,че вие и Ча сте основната причина.................. Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 350


Иве  Hug Heart Eyes пак си ни донесла благата вест






 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


отдавна ви я донесах, ама не четете  hahaha hahaha  само заглавието пообърках  Joy
сега чакаме абличката партнЕр  Party Party Party Crazy


Лу.............. Hug Joy Joy Joy Joy Joy  ама Лео ощИ трябва да се учи я.................. Party почти го е докарал жеста................. hahaha Joy Joy Joy Joy аз отивам да гледам филма..............,че да решИм коя роля да играе нащУ................... Joy Joy Joy Joy Joy

нали все не ти стига времете бе, как намери за цял филм с Лео  Joy Joy
Ся ми го теглят и слагат субките.......... Wink /синО/........каза ,че филма бил супер.... Peace и се смя като казах..............,че сме в очакване на дизи по филма............. Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha   Човека взе Оскар бе ............естествено.че ще намерИм време......... Wink нищо ,че вие и Ча сте основната причина.................. Joy Joy Joy Joy

ама Виви ти го донесе със закачени субки  Joy Joy
прати поздрави на копието  Crazy Wink
Виж целия пост
# 351
Чачуни ще се снимаааа


Лелка няма да я имаааа

благодарско девойки за новините  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

от вас разбирам, че идеята на филма е супер, ще се надам някой да сподели, за какво иде реч  Praynig Praynig Praynig Praynig може и на лични щото освен филми на френски, не мога да гледам и филми с Лео ди Каприо  Confused
Виж целия пост
# 352
Лу.............. Hug Joy Joy Joy Joy Joy  ама Лео ощИ трябва да се учи я.................. Party почти го е докарал жеста................. hahaha Joy Joy Joy Joy аз отивам да гледам филма..............,че да решИм коя роля да играе нащУ................... Joy Joy Joy Joy Joy

нали все не ти стига времете бе, как намери за цял филм с Лео  Joy Joy
Чакай пак.............,че забрайх да кажЕм ...и за номинации намерих време............... Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 353


Иве  Hug Heart Eyes пак си ни донесла благата вест






 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


отдавна ви я донесах, ама не четете  hahaha hahaha  само заглавието пообърках  Joy
сега чакаме абличката партнЕр  Party Party Party Crazy


Лу.............. Hug Joy Joy Joy Joy Joy  ама Лео ощИ трябва да се учи я.................. Party почти го е докарал жеста................. hahaha Joy Joy Joy Joy аз отивам да гледам филма..............,че да решИм коя роля да играе нащУ................... Joy Joy Joy Joy Joy

нали все не ти стига времете бе, как намери за цял филм с Лео  Joy Joy
Ся ми го теглят и слагат субките.......... Wink /синО/........каза ,че филма бил супер.... Peace и се смя като казах..............,че сме в очакване на дизи по филма............. Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha   Човека взе Оскар бе ............естествено.че ще намерИм време......... Wink нищо ,че вие и Ча сте основната причина.................. Joy Joy Joy Joy

ама Виви ти го донесе със закачени субки  Joy Joy
прати поздрави на копието  Crazy Wink





Ами , аз сега влизам , бе  hahaha hahaha hahaha Днес цял ден съм у кревата , нещо грипа ме докопа , ама Чачи ще ме излекува  love001
Виж целия пост
# 354
Копието твърди............,че не сме у ред............как да спорИм.............. hahaha Ети............ Hug Joy Joy Joy Joy Joy Вивчо ми го донесе.................сонра.............вече бях активирала функцията помощ от приятел............. Joy Joy Joy Joy Ади лека ви нощ.................. Hug Hug Hug Hug  П.П   Гале............... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 355
а кои ще са Мат и Марк  Rolling Eyes Rolling Eyes
да не закачат Ушака  Shocked




и за номинации намерих време............... Joy Joy Joy Joy Joy

вай бе, не те ли хвана срам  ooooh! ooooh!  сега ще чета  Joy Joy

Ети, да оздравяваш бързо  Hug  Хабера за четене не е от днес  Peace
  Joy
Виж целия пост
# 356
Абличка партнер сме чакали............... Joy Joy Joy Joy Joy   Номинирах по съвест.......... Party така че от кво да ме е срам............. Thinking Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 357
Абличка партнер сме чакали............... Joy Joy Joy Joy Joy   Номинирах по съвест.......... Party така че от кво да ме е срам............. Thinking Joy Joy Joy Joy

от любимците ти  hahaha hahaha  ади няма ли гледаш вече   Joy
Виж целия пост
# 358
а кои ще са Мат и Марк  Rolling Eyes Rolling Eyes
да не закачат Ушака  Shocked





 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Доста яко ще стане Crazy Crazy ...и на сета Crazy Grinning
Ама нещо не са го вписали в анкетата  Thinking Laughing Laughing

https://twitter.com/CAPAKEK/status/709806024186830848

Абличка партнер сме чакали............... Joy Joy Joy Joy Joy   Номинирах по съвест.......... Party така че от кво да ме е срам............. Thinking Joy Joy Joy Joy

от любимците ти  hahaha hahaha  ади няма ли гледаш вече   Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 359

Вече има и залагания за другия главен герой  hahaha hahaha
Ушко не е в класацията  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия