




и ги моли да я публикуват...



и ги моли да я публикуват... 



и ги моли да я публикуват... 
и ги моли да я публикуват... 




пуста завист

пуста завист


пуста завист




пуста завист

Ама пък си имам и аз чашка, надписана - specially for me



пуста завист

Ама пък си имам и аз чашка, надписана - specially for me

. На мен ми е любопитно, кой ще изиграе ролята на Марк Уолбърг, много добра игра, страхотен беше, жалко че не получи Оскар за номинцията си тогава...
аз мисля, че ще играе ролята на Лео все пак. Защото тя е по-голямата роля.
Ама си права,ч е зависи как ще е написан сценария,
за който все пак съм по-спокойна

ади бакалъм Препоръчани теми