В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 207

  • 26 613
  • 730
# 390
И кога ще идва Чачо  newsm56 newsm56 smile3539 smile3539
 Joy Joy Joy Joy Joy

проучвам  Naughty  за да спретнем засада  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 391
Добро утро  food010 food010 food010




И аз гледах, недогледах филма, повече се чудех колко ли милиона човека гледат с мен...  hahaha hahaha hahaha  Joy Joy

Обаче таз красота кой ще я изиграе не знам...  Crazy Crazy

 

... а хуморът е толкова... не-за-турски-сериал, че...   Thinking

Не ми стана ясно от статията с началното инфо, която постна Ива, защо другите 3 опита за римейк са се проваляли и за някакви специални условия... Може ли да разясните този абзац?  Hug Hug

статията на руски http://vk.com/public101426380?w=wall-101426380_22499




Ами май е нещо в смисъл, че  е имало опити и преди от турски екипи да правят подобна история, но не са стигали до реализация. И Ранини смята, че Клунито ще прави съвсем законен римейк или на оригиналната версия на Хонконг или на холивудския римейк.  Peace

И кога ще идва Чачо  newsm56 newsm56 smile3539 smile3539
 Joy Joy Joy Joy Joy

проучвам  Naughty  за да спретнем засада  hahaha hahaha hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 392
           

    Добър ден  bye 

  Успешен и ползотворен да е денят ни  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 393

   От втория админ знам че тя изпраща снимки  непрекъснато (там където успее да намери сайт) Crazy и ги моли да я публикуват...  yes
Виж целия пост
# 394

Ами май е нещо в смисъл, че  е имало опити и преди от турски екипи да правят подобна история, но не са стигали до реализация. И Ранини смята, че Клунито ще прави съвсем законен римейк или на оригиналната версия на Хонконг или на холивудския римейк.  Peace



Благодаря, Ани!  Hug Heart Eyes






Иве, от вчера мисля да ти метна нещо за мерси за инфото, ей го....  Hug Heart Eyes





   От втория админ знам че тя изпраща снимки  непрекъснато (там където успее да намери сайт) Crazy и ги моли да я публикуват...  yes

Оф, опитвам се да мижам силно, но не става... Ами да вземе да намери първо някой да оформи по- интелигентно презентацията й, после да ходи на летището...   smile3511
Виж целия пост
# 395
           

    Добър ден  bye 

  Успешен и ползотворен да е денят ни  Hug Hug Hug Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug




   От втория админ знам че тя изпраща снимки  непрекъснато (там където успее да намери сайт) Crazy и ги моли да я публикуват...  yes

пък ние тук само завиждаме  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 396
Скрит текст:
           

    Добър ден  bye 

  Успешен и ползотворен да е денят ни  Hug Hug Hug Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug



   От втория админ знам че тя изпраща снимки  непрекъснато (там където успее да намери сайт) Crazy и ги моли да я публикуват...  yes

пък ние тук само завиждаме  hahaha hahaha hahaha

Мдаа  hahaha hahaha hahaha 



Party Party Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 397
Иве, от вчера мисля да ти метна нещо за мерси за инфото, ей го....  Hug Heart Eyes



 Crazy Crazy  Heart Eyes Heart Eyes

ади сега не бъди взискателна  Stop  Joy Joy Joy   
Виж целия пост
# 398
 Party Party Party Party Party


Какво не им харесвате на джобовете и картоните бе?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms пуста завист  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 399
Party Party Party Party Party


Какво не им харесвате на джобовете и картоните бе?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms пуста завист  hahaha hahaha hahaha
Ани, то не е въпроса в харесването  Mr. Green Не се разпознаваме там
Виж целия пост
# 400
Party Party Party Party Party


Какво не им харесвате на джобовете и картоните бе?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms пуста завист  hahaha hahaha hahaha
Ани, то не е въпроса в харесването  Mr. Green Не се разпознаваме там

то оставаше да се разпознаем  Joy Joy Joy Joy Joy
ама завиждаме им за джобовете и това си е  hahaha hahaha hahaha




Виж целия пост
# 401
Party Party Party Party Party


Какво не им харесвате на джобовете и картоните бе?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms пуста завист  hahaha hahaha hahaha
Ани, то не е въпроса в харесването  Mr. Green Не се разпознаваме там

Завиждам, табии... за чантето Joy Ама пък си имам и аз чашка, надписана - specially for me Naughty hahaha

Скрит текст:

Лилиии  love001 love001 love001 love001

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 402
Party Party Party Party Party


Какво не им харесвате на джобовете и картоните бе?  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms пуста завист  hahaha hahaha hahaha
Ани, то не е въпроса в харесването  Mr. Green Не се разпознаваме там

Завиждам, табии... за чантето Joy Ама пък си имам и аз чашка, надписана - specially for me Naughty hahaha

Скрит текст:

 hahaha hahaha hahaha hahaha  Joy Joy Joy Joy




Виж целия пост
# 403
Здравейте!

Сигурно за Чачо ще е разнообразие да изиграе ролята на Мат/Колин (къртицата в полицията), но на мен ролята на Лео/Били по ми хареса (тогава, когато гледах филма). Освен това, то зависи и как е написан сценария, защото мафиота, внедрен в полицията (Мат) през цялото време се държи добре. То почти накрая се разбира кой кой е. Доколкото си спомням и двамата май се влюбваха в една девойка, дали не беше прокурорка  newsm78. На мен ми е любопитно, кой ще изиграе ролята на Марк Уолбърг, много добра игра, страхотен беше, жалко че не получи Оскар за номинцията си тогава...


Ако напрвят героят му, като този в ам. версия, ще трябва да се чуват само пегели ...  Laughing
Виж целия пост
# 404
Тара  Hug аз мисля, че ще играе ролята на Лео все пак. Защото тя е по-голямата роля.  Peace Ама си права,ч е зависи как ще е написан сценария,  Peace за който все пак съм по-спокойна  Mr. Green Mr. Green откак разбрах кой НЯМА да е сценарист  Joy Joy Joy

значи прокурорката може да е някоя кака  Party Party Party ади бакалъм  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия