В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 207

  • 26 613
  • 730
# 405
Тара  Hug аз мисля, че ще играе ролята на Лео все пак. Защото тя е по-голямата роля.  Peace Ама си права,ч е зависи как ще е написан сценария,  Peace за който все пак съм по-спокойна  Mr. Green Mr. Green откак разбрах кой НЯМА да е сценарист  Joy Joy Joy

значи прокурорката може да е някоя кака  Party Party Party ади бакалъм  Laughing

Психоложка, в полицията... А и героите и на Лео и на Мат ги убиха накрая,  newsm45 newsm45 остана Марк, но мноУ мъндзърка роля, иначе, да... беше страхотен...  А аблата забременя, не знаем от кого... може в турската версия да разберем...  hahaha hahaha hahaha

Здравейте!

Скрит текст:
Сигурно за Чачо ще е разнообразие да изиграе ролята на Мат/Колин (къртицата в полицията), но на мен ролята на Лео/Били по ми хареса (тогава, когато гледах филма). Освен това, то зависи и как е написан сценария, защото мафиота, внедрен в полицията (Мат) през цялото време се държи добре. То почти накрая се разбира кой кой е. Доколкото си спомням и двамата май се влюбваха в една девойка, дали не беше прокурорка  newsm78.
На мен ми е любопитно, кой ще изиграе ролята на Марк Уолбърг, много добра игра, страхотен беше, жалко че не получи Оскар за номинцията си тогава...


Ако напрвят героят му, като този в ам. версия, ще трябва да се чуват само пегели ...  Laughing

 smile3521   Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 406
Тара  Hug аз мисля, че ще играе ролята на Лео все пак. Защото тя е по-голямата роля.  Peace Ама си права,ч е зависи как ще е написан сценария,  Peace за който все пак съм по-спокойна  Mr. Green Mr. Green откак разбрах кой НЯМА да е сценарист  Joy Joy Joy

значи прокурорката може да е някоя кака  Party Party Party ади бакалъм  Laughing

Психоложка, в полицията... А и героите и на Лео и на Мат ги убиха накрая,  newsm45 newsm45 остана Марк, но мноУ мъндзърка роля, иначе, да... беше страхотен...  А аблата забременя, не знаем от кого... може в турската версия да разберем...  hahaha hahaha hahaha

aaa, психоложка по-добре  Stop Party Party Party Joy Joy Joy тъкмо ще го разбира наЩУ  Stop Joy Joy Joy
пак за маргаритки демек?  Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy
трябва да е бременна от наЩУ  Naughty Naughty Naughty hahaha
Виж целия пост
# 407
Тара  Hug аз мисля, че ще играе ролята на Лео все пак. Защото тя е по-голямата роля.  Peace Ама си права,ч е зависи как ще е написан сценария,  Peace за който все пак съм по-спокойна  Mr. Green Mr. Green откак разбрах кой НЯМА да е сценарист  Joy Joy Joy

значи прокурорката може да е някоя кака  Party Party Party ади бакалъм  Laughing

Психоложка, в полицията... А и героите и на Лео и на Мат ги убиха накрая,  newsm45 newsm45 остана Марк, но мноУ мъндзърка роля, иначе, да... беше страхотен...  А аблата забременя, не знаем от кого... може в турската версия да разберем...  hahaha hahaha hahaha

aaa, психоложка по-добре  Stop Party Party Party Joy Joy Joy тъкмо ще го разбира наЩУ  Stop Joy Joy Joy
пак за маргаритки демек?  Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy
трябва да е бременна от наЩУ  Naughty Naughty Naughty hahaha

Нищо не помня от този филм Rolling Eyes Ако новината се потвърди от Клунито, тогава няма мърдане - ще ходя на преговор Joy Joy Joy

Ай дано този път да му се роди дете, а не само в представите и сънищата да го гледа Joy
Виж целия пост
# 408
Тара  Hug аз мисля, че ще играе ролята на Лео все пак. Защото тя е по-голямата роля.  Peace Ама си права,ч е зависи как ще е написан сценария,  Peace за който все пак съм по-спокойна  Mr. Green Mr. Green откак разбрах кой НЯМА да е сценарист  Joy Joy Joy

значи прокурорката може да е някоя кака  Party Party Party ади бакалъм  Laughing

Психоложка, в полицията... А и героите и на Лео и на Мат ги убиха накрая,  newsm45 newsm45 остана Марк, но мноУ мъндзърка роля, иначе, да... беше страхотен...  А аблата забременя, не знаем от кого... може в турската версия да разберем...  hahaha hahaha hahaha

aaa, психоложка по-добре  Stop Party Party Party Joy Joy Joy тъкмо ще го разбира наЩУ  Stop Joy Joy Joy
пак за маргаритки демек?  Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy Joy
трябва да е бременна от наЩУ Naughty Naughty Naughty hahaha

Е, хубава работа, таби ки от наЩу...  hahaha hahaha hahaha Оф, маргаритки, да,  Cry а имаше и малко кекс за душата... ма малко, все пак аблата беше една за всички...  Sunglasses Sunglasses

Този път като гледах филма, изобщо не се тревожех за Лео, ами само си представях Чачи в ролята, къде, как ще приложи любими физиономии, жестове, мимики... Луда работа...  hahaha hahaha hahaha

Рени, що бе, става, ако нямаш друго метни го, може и да се загледаш...  Hug Hug и аз го бях забравила... Както казва Бойчето, човека Оскар взе... JoyJoy най-сетне.. а филмът има 4 ...

 newsm09
Виж целия пост
# 409
aaa Ренка  Stop БЕЗ сънища, блянове, излюзии и т.н., че този път не знам дали ще издържа до края  Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 410
Добър ден.............. Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 411

Яяя, Бойчеее  Hug Hug Hug много рано яяяяяяяяяяяяяя  Hug Hug Hug наработи ли се?  Party Party ади, кажи сега за филма  Crazy Crazy
Виж целия пост
# 412

Малеее, Бойчето гялди посред бял ден   ти да не си отпуска, къз   Heart Eyes Hug Laughing

БЕЗ сънища, блянове, излюзии и т.н.

Дано, дано, дано БЕЗ....  Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 413
Цитат
А и героите и на Лео и на Мат ги убиха накрая,  newsm45 newsm45
Точно там се събудих.......... Embarassed   изкарах си акъла/демек....трябва да треперя за животеца на нащу  Crossing Arms/ Пишете на Клунито -да сменя не се приема от Бойчето Naughty или поне финала да изменят....................... Crossing Arms Joy Joy Joy Joy Joy   Ся ще направя опит пак да гледам......... Peace  Гале.......... Hug Ани............. Hug Кой ми дава отпуск на мен.......... Sick  Ама поне ще съм на работа до обяд ............. Party
Виж целия пост
# 414
Нищо не помня от този филм Rolling Eyes Ако новината се потвърди от Клунито, тогава няма мърдане - ще ходя на преговор Joy Joy Joy

Ай дано този път да му се роди дете, а не само в представите и сънищата да го гледа Joy

hahaha hahaha hahaha hahaha  и аз не помня нииииищо  ooooh! ooooh!  и ще преговарям кога е сигурно  Laughing


Този път като гледах филма, изобщо не се тревожех за Лео, ами само си представях Чачи в ролята, къде, как ще приложи любими физиономии, жестове, мимики... Луда работа...  hahaha hahaha hahaha

добре си ти, сАл за тоя филм е било, аз във всеки си представям наЩУ и е чок зор  ooooh! ooooh! hahaha hahaha hahaha hahaha 
Виж целия пост
# 415
Цитат
А и героите и на Лео и на Мат ги убиха накрая,  newsm45 newsm45
Точно там се събудих.......... Embarassed   изкарах си акъла/демек....трябва да треперя за животеца на нащу  Crossing Arms/ Пишете на Клунито -да сменя не се приема от Бойчето Naughty или поне финала да изменят....................... Crossing Arms Joy Joy Joy Joy Joy   Ся ще направя опит пак да гледам......... Peace  Гале.......... Hug Ани............. Hug Кой ми дава отпуск на мен.......... Sick  Ама поне ще съм на работа до обяд ............. Party

чакай да потвърди Клунито и да каже кой ще е сценариста и смятай, че сме му писали. нИ моЙ да умират героите на наЩУ!  Naughty Naughty Joy Joy Един Баръшко стига.  Joy Joy Joy

Нищо не помня от този филм Rolling Eyes Ако новината се потвърди от Клунито, тогава няма мърдане - ще ходя на преговор Joy Joy Joy

Ай дано този път да му се роди дете, а не само в представите и сънищата да го гледа Joy

hahaha hahaha hahaha hahaha  и аз не помня нииииищо  ooooh! ooooh!  и ще преговарям кога е сигурно  Laughing


Този път като гледах филма, изобщо не се тревожех за Лео, ами само си представях Чачи в ролята, къде, как ще приложи любими физиономии, жестове, мимики... Луда работа...  hahaha hahaha hahaha

добре си ти, сАл за тоя филм е било, аз във всеки си представям наЩУ и е чок зор  ooooh! ooooh! hahaha hahaha hahaha hahaha  


това пък  hahaha hahaha hahaha чок зор вика.
А аз си представям Чачи само в ролята на моя рошляк със зимните одежди  Crazy Crazy Crazy Crazy Ренка, какво ще кажеш?  Crazy Crazy Crazy

Скрит текст:
Виж целия пост
# 416
Привеееет, момичета Hug Hug Hug Hug Hug



Нищо не помня от този филм Rolling Eyes Ако новината се потвърди от Клунито, тогава няма мърдане - ще ходя на преговор Joy Joy Joy

Ай дано този път да му се роди дете, а не само в представите и сънищата да го гледа Joy

hahaha hahaha hahaha hahaha  и аз не помня нииииищо  ooooh! ooooh!  и ще преговарям кога е сигурно  Laughing


Ами тъй е то, кат не гледате телевизия  Laughing Laughing  Скоро, покрай ОскУрите го повтаряха по някоя от програмите  Crazy Crazy

Обаче, дали римейка няма да е на хонконгския оригинал Thinking Филма се казва '' Пъклени дела'' и  бил в три части Peace Тия дни ще го прехвърля него, да видя там каква е ситуацията  Peace А и актьорите с дръпнати очета ми Аресват Party Party Party

Ето трейлър....

http://www.start.bg/lenta/cinema.php?trailer=451

Този, на 00:39 ми прилича на Галиното аватарче  Crazy Crazy Grinning

Лу, за ролята на Джак Никълсън четох някъде, че преговаряли с Четин Текиндор и Халук Билгинер / нямам идея кои са/  Peace Peace А и дали е вярно, не се знае... Peace Laughing Laughing

Този път като гледах филма, изобщо не се тревожех за Лео, ами само си представях Чачи в ролята, къде, как ще приложи любими физиономии, жестове, мимики... Луда работа...  hahaha hahaha hahaha

добре си ти, сАл за тоя филм е било, аз във всеки си представям наЩУ и е чок зор  ooooh! ooooh! hahaha hahaha hahaha hahaha  


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 417
Eли, ама чок мерси  Hug Hug вай беееееее, наЩУ в такъв Йекшън  Party Party Party Party а, дано се окаже вярно и го направят както трябва де  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 418

Този, на 00:39 ми прилича на Галиното аватарче  Crazy Crazy Grinning


Ти да видиш... кът близнаци от две различни майки  Laughing Laughing  Laughing



Значи тоя филм, ще го изгледам, обещавам и ще ви кажа  Peace за американската версия обаче тц.
Виж целия пост
# 419

Този, на 00:39 ми прилича на Галиното аватарче  Crazy Crazy Grinning


Ти да видиш... кът близнаци от две различни майки  Laughing Laughing  Laughing



Значи тоя филм, ще го изгледам, обещавам и ще ви кажа  Peace за американската версия обаче тц.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy от две различни майки  Joy Joy Joy

що бе? И ти ли не можеш да си причиниш Лео с Оскара?  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия