В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 207

  • 26 613
  • 730
# 540

наЩУ да не си пада по цветнокожи бе?  Joy Joy Joy Joy

Забравих да пиша за Рири... Има хубави песни момата, ама иначе е   smile3505
Ама Чачо може да си е променил вкуса от толкова седене в Америка hahaha hahaha
Тази не я знам  Thinking но сутринта прочетох, че Адриана Лима се развела   Whistling Нали в едно интервю я беше споменал. Какъв контраст  Rolling Eyes

знаеш я, Виви - Риана  Crazy   Joy
Ренко, кво й е бе  Joy

Виж целия пост
# 541
Хелоу бе!

От сутринта сте я подкарали с усмивките  Grinning Hug



наЩУ да не си пада по цветнокожи бе?  Joy Joy Joy Joy


 Laughing Laughing Laughing

Според менИ трЕбе да търсим роднинска връзка между тия ми сладури дето ги следя отблизо



Нали е батЮ обаче е под напред в събитията  Laughing Laughing Laughing

Скрит текст:
Виж целия пост
# 542
Добро утро,ято крилато Hug Hug Hug
Чета и се хиля бе Joy Joy Joy
Вивчо Hug сакино къз-имаш още докато ме стигнеш Laughing те моите нал знаеш-немат край Mr. Green
Относно кралицата-аз я гледам Laughingпървия филм с Мурат-страшни очи и поглед Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes-а колежката е ноу комент.За жалост някой кат се вземат на сериозно и си мислят,че са незаменими....тО от към емоция аз ще го играя по-добре бе Joy Joy Joy Joyа Бурак и аз го преоткрих тук-страшни очи има Heart Eyes
Хубав слънчев ден  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 543
Добро утро  Hug Hug Hug Hug


Ох бе, Лили  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Маръ хууууу!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Джадъ, не се занимавай повече  Naughty Naughty Naughty ще те набия, бе! мен от призраци и таласъми не ме е страх   smile3512 smile3512 smile3512 smile3512  hahaha hahaha hahaha

 Shocked Shocked  това пък ще ме бие  hahaha hahaha hahaha 
теб може да не те е страх, ама....  hahaha hahaha

Галееее,   Heart Eyes  рано беше за тоя стрес  Shocked Shocked hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 544

Според менИ трЕбе да търсим роднинска връзка между тия ми сладури дето ги следя отблизо



Нали е батЮ обаче е под напред в събитията  Laughing Laughing Laughing

Скрит текст:

Ох, бе, Гале  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Иве, не я познах  ooooh! не ми е в списъка с ашкъмите  hahaha hahaha hahaha

Мимка, не мога да те стигна, но като се усетя, че и този харесвам, и онзи, и се сещам за теб, къз  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 545
Мими Hug Heart Eyes, аз имах само двама, но от миналото лято вече се броят и на двете ми ръце  Rolling Eyes hahaha

Скрит текст:
А за Кралицата - гледах до 7ми епизод, като свърши и имам време, ще се опитам да го довърша. Добре че са Мурат, Фунда и още 1-2ма, че Мерием трудно я преглътщах. Много е зле тук, не съм я гледала другаде, дано в този филм, който рекламираха, да не е толкова зле Sick

Гале Hug Heart EyesShocked Shocked Батьо много палав, бре  Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 546
Heart Eyes

   Добро утро и от мен  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 547
пуснаха и комедията с Мурат  Joy Joy  с премиера 01.01.2016  Laughing Laughing  Клунито обаче е залостил вратата и не пуска     hahaha hahaha  ама идва 1-и  Laughing   ooooh!
  
Виж целия пост
# 548
пуснаха и комедията с Мурат  Joy Joy  с премиера 01.01.2016  Laughing Laughing  Клунито обаче е залостил вратата и не пуска     hahaha hahaha  ама идва 1-и  Laughing   ooooh!
  


 Shocked Shocked Shocked Shocked вЕрно ли бе? Че тя тази комедия излезе съвсем наскоро  ooooh! ooooh! ooooh!
Клунито мноУ ме нерви, ама нЕма да го гърмя  Stop щото има и добри новини от него ..  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 549
пуснаха и комедията с Мурат  Joy Joy  с премиера 01.01.2016  Laughing Laughing  Клунито обаче е залостил вратата и не пуска     hahaha hahaha  ама идва 1-и  Laughing   ooooh!
  


 Shocked Shocked Shocked Shocked вЕрно ли бе? Че тя тази комедия излезе съвсем наскоро  ooooh! ooooh! ooooh!
Клунито мноУ ме нерви, ама нЕма да го гърмя  Stop щото има и добри новини от него ..  Joy Joy Joy

мноУ е готин   Party Party  и яко си гони интереса   Joy



 Laughing   Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 550
Клунито вярно голяма скръндза се оказа Joy Joy Joy Joy


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 551
Toзи колаж са го пуснали на 8-ми март, ама аз го виждам чак сега  Joy Joy
Чачи с мама и малко с тати, ама малко само тати  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 552



 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 553

ама какво е станало с краката на пончика бе?  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 554

ама какво е станало с краката на пончика бе?  hahaha hahaha hahaha hahaha

Изявява се като Худини Mr. Green hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия