Испански сериали - Тема 6

  • 149 793
  • 745
# 495
Огромни благодарности на преводачката за бързия превод! За кой релийз са предназначени субтитрите, че на свалените от мен има разминаване?
Виж целия пост
# 496
Много благодаря за превода, но на еп.2 ми излиза, че няма такъв файл, може ли да ги сваля от някъде? Благодаря!
Виж целия пост
# 497
dox.bg ги маха файловете.
Виж целия пост
# 498
А някой, който ги е свалил, може ли да ми ги прати на лични, много моля! Или да ги качи отново в
dox.bg, ще действам бързо. Всъщност след колко време ги махат newsm78
Виж целия пост
# 499
десетина дена. пише го като качиш файл.
Виж целия пост
# 500
десетина дена. пише го като качиш файл.
Аз ги качвам,но това не го знаех,моля ви кажете къде да ги качим без да ги трият след време.
Виж целия пост
# 501
в ge.tt качете каквото има засега в един rar.
Виж целия пост
# 502
в ge.tt качете каквото има засега в един rar.
И тук ще ги изтрият,качих 4 епизода.http://ge.tt/3TZUuFk2
Виж целия пост
# 503
Огромни благодарности на преводачката за бързия превод! За кой релийз са предназначени субтитрите, че на свалените от мен има разминаване?
http://www.comandotorrents.com/las-chicas-del-cable-1a-temporada … torrent-download/
Отговарят на релийза,който е с двойно аудио,португалско и испанско.
Виж целия пост
# 504
Много благодаря! Изтеглих ги, на меn ми тръгнаха с The KMPlayer.
Виж целия пост
# 505
Bajo sospecha има ли трети сезон
много ми хареса
Виж целия пост
# 506
Bajo sospecha има ли трети сезон
много ми хареса

Не.
Виж целия пост
# 507
Bajo sospecha има ли трети сезон
много ми хареса
Къде мога да гледам първи епизод от 1 сезон, в Замунда няма сийд и не мога да го сваля?
Виж целия пост
# 508
Здравейте ! Ето тук съм качила субтитрите за Кабелните момичета - в момента там са до 5-ти епизод вкл.

https://www.opensubtitles.org/en/subtitles/6996889/las-chicas-de … able-el-pasado-es

Надявам се до края на седмицата да приключа и с останалите 3 епизода  Wink .
Виж целия пост
# 509
В сайта на букви са много ....................не знам коя дума да използвам даже....те започнати сериали не превеждали.... #2gunfire и самочувствието им е много голямо,като ги питат хората,те не отговарят,как така ще говорят с простолюдието!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия