Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 33

  • 79 802
  • 737
# 600
Утре смятам това да направя. Сега четох, че това топче може да е подуване на млечната жлеза.  Sad Sad
Отидете на мамолог. По време на бременността нямах проблеми, но след това да.
Виж целия пост
# 601
Здравейте момичета.
Бременна съм в 22 г.с и от 3 дни имам ужасни и постоянни болки в кръста отдясно.Най-силно боли когато стъпя на десния си крак. Четох из други теми за поддържащите колани  при бременни,но много противоречиви са мненията.Някоя от вас използвала ли е и къде трябва да потърся такъв колан - в аптеки или специализирани магазини? Или просто как да се справя с тази болка?
Виж целия пост
# 602
Здравейте момичета.
Бременна съм в 22 г.с и от 3 дни имам ужасни и постоянни болки в кръста отдясно.Най-силно боли когато стъпя на десния си крак. Четох из други теми за поддържащите колани  при бременни,но много противоречиви са мненията.Някоя от вас използвала ли е и къде трябва да потърся такъв колан - в аптеки или специализирани магазини? Или просто как да се справя с тази болка?
Ако става въпрос за дископатия по време на бременност. Аз се оправих за 10 дни с медицински колан за бременни. Продават ги в специализираните магазини . Моят си го купих за около 30,35 лв във Варна.
Виж целия пост
# 603
Мисля,че не е дископатия.Четейки в различни сайтове,по-скоро е прищипан нерв.Ще потърся магазин ,в който се продават колани и ще пробвам. А твоя какъв е  от тези които са под корема  или тези които са през корема,защото гледах че са 2-3 модела.Много ти благодаря за отговора !!!
Виж целия пост
# 604
Здравейте, не знам дали тук е подходящто място да си задам въпроса, но... миналата седмица имах болки в кръста и краката, както по време на цикъл, а гърдите ми се бяха уголемили. Сега тези симптоми преминаха, но пък ми се гади цяла сутрин, имам киселини и проблеми със стомаха. Първия ден на последния ми цикъл беше преди две седмици. Правих си тест, но е прекалено рано, за да покаже положителен резултат. Смятате ли, че това са вероятни симптоми на ранна бременност или просто си внушавам ? Мерси предварително.
Виж целия пост
# 605
В общия случай по това време на цикъла е овулацията Wink
Виж целия пост
# 606
Знам, знам, но това е много нетипично за мен. Никога не ми се случва освен по време на цикъл...
Виж целия пост
# 607
Мисля,че не е дископатия.Четейки в различни сайтове,по-скоро е прищипан нерв.Ще потърся магазин ,в който се продават колани и ще пробвам. А твоя какъв е  от тези които са под корема  или тези които са през корема,защото гледах че са 2-3 модела.Много ти благодаря за отговора !!!
Минава под корема.  Simple Smile
Виж целия пост
# 608
Здравейте, днес си правих изследвания за кръв и урина. Бременна съм в 32г.с. На урината на белтък ми изписва "опалесценция". Притесних се след изчетеното из интернет, имали ли сте такива резултати, някой наясно ли е какво точно означава, опасно ли е ?
Виж целия пост
# 609
Мисля,че не е дископатия.Четейки в различни сайтове,по-скоро е прищипан нерв.Ще потърся магазин ,в който се продават колани и ще пробвам. А твоя какъв е  от тези които са под корема  или тези които са през корема,защото гледах че са 2-3 модела.Много ти благодаря за отговора !!!
Минава под корема.  Simple Smile

Много ти благодаря още един път!  Hug
Виж целия пост
# 610
Здравейте, не знам дали тук е подходящто място да си задам въпроса, но... миналата седмица имах болки в кръста и краката, както по време на цикъл, а гърдите ми се бяха уголемили. Сега тези симптоми преминаха, но пък ми се гади цяла сутрин, имам киселини и проблеми със стомаха. Първия ден на последния ми цикъл беше преди две седмици. Правих си тест, но е прекалено рано, за да покаже положителен резултат. Смятате ли, че това са вероятни симптоми на ранна бременност или просто си внушавам ? Мерси предварително.
Здравей, това е подходящата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=864156;topicrefid=19

Организмът не е часовник, нормално е да имаш различни нетипични за теб болки и неразположения от време на време. Много често цикълът на жената се променя, когато започне опити за забременяване, както и при промяна на времето, различни житейски събития и т.н. Не се вглеждай във всеки симптом, за да не се разочароваш излишно, симптомите на ранна бременност са като симптомите на наближаващ цикъл, по-добре си изчакай закъснението и тестче Peace
Виж целия пост
# 611
Здравейте, 23 г.с. и от време на време ми прималява и ми  става слабо , възможно ли е да ми пада хемоглобина или желязото ? Дали това е признак? Изследваха ми ги само в началото при регистрацията. И нормално ли е да имам такива оплаквания в 6 месец?
Виж целия пост
# 612
Мерси за отговора ! Simple Smile

Здравейте, не знам дали тук е подходящто място да си задам въпроса, но... миналата седмица имах болки в кръста и краката, както по време на цикъл, а гърдите ми се бяха уголемили. Сега тези симптоми преминаха, но пък ми се гади цяла сутрин, имам киселини и проблеми със стомаха. Първия ден на последния ми цикъл беше преди две седмици. Правих си тест, но е прекалено рано, за да покаже положителен резултат. Смятате ли, че това са вероятни симптоми на ранна бременност или просто си внушавам ? Мерси предварително.
Здравей, това е подходящата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=864156;topicrefid=19

Организмът не е часовник, нормално е да имаш различни нетипични за теб болки и неразположения от време на време. Много често цикълът на жената се променя, когато започне опити за забременяване, както и при промяна на времето, различни житейски събития и т.н. Не се вглеждай във всеки симптом, за да не се разочароваш излишно, симптомите на ранна бременност са като симптомите на наближаващ цикъл, по-добре си изчакай закъснението и тестче Peace
Виж целия пост
# 613
Здравейте, 23 г.с. и от време на време ми прималява и ми  става слабо , възможно ли е да ми пада хемоглобина или желязото ? Дали това е признак? Изследваха ми ги само в началото при регистрацията. И нормално ли е да имам такива оплаквания в 6 месец?

Всичко е възможно, количеството кръв се увеличава и тялото на бременната жена не може да навакса с качеството. Но не бих пила никакви добавки на своя глава. На мен желязо ми изписаха при хемоглобин 106 в 30 г.с. Два месеца по-рано беше 116 и не ми изписаха допълнително желязо.
Виж целия пост
# 614
Здравейте, днес си правих изследвания за кръв и урина. Бременна съм в 32г.с. На урината на белтък ми изписва "опалесценция". Притесних се след изчетеното из интернет, имали ли сте такива резултати, някой наясно ли е какво точно означава, опасно ли е ?
Опалесценция означава белтък в малки количества. Мисля, че не е страшно, а и е напълно възможно пробата да се замърси, особено ако имаш нормалното за бременни засилено течение. Все пак се консултирай с лекаря си де.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия