Бригада Нов дом

  • 134 747
  • 752
# 630
                    запис на  ЕПИЗОДА от тази вечер

  

 https://drive.google.com/file/d/0B9SfoCSA0sxWbk5WeXdIcC1IV3c/view

  СМЕНИХ ЛИНКА - сега трябва да се отваря, без проблем  Peace
Виж целия пост
# 631
Тайна, майката каза, че в следствие на ваксина се е отключило нещо..
Виж целия пост
# 632
Линкът не се отваря  Sad
Виж целия пост
# 633
Пет са били, едното е починало. Ами съжалявам, не го разбирам това...колкото по-мизерно живеят, толкова повече деца имат.

Хайде още веднъж го напиши, че не разбрахме от 56743-ия път! Ти нещо Господ ли си да преценяваш кой колко деца да има?!

Нервички? Нещо? Wink
Виж целия пост
# 634
Благодаря за линка, сядам да гледам.
Виж целия пост
# 635
Тайна, майката каза, че в следствие на ваксина се е отключило нещо..
Благодаря ти! Hug
Виж целия пост
# 636
Тайна, майката каза, че в следствие на ваксина се е отключило нещо..
Генетична болест, която вероятно така или иначе е щяла да се прояви.

На мястото на жената след първото общо дете бих спряла. Най-малкото заради това, че имам задължения и към другите си деца, не да ги зарязвам насам и натам.

За ремонта - хареса ми банята.
За другото - изключително нефункционално, има варианти за безболезнено преустройство, което да позволи повече пространство, такова голямо семейство в тази малка кухня...
Дано се сетят да си преместят бюрата пред прозореца, за да има естествена светлина. Странна идея на дизайнера, а пред стъклото - празно  Rolling Eyes

Печката като никога беше до комина, ще се научат накрая  Mr. Green
Виж целия пост
# 637
Ама това с бюрата пред прозореца изобщо много малко хора се сещат да го правят и изобщо много малко хора се замислят за светлината... та хич не се учудвам!


На мен ми хареса ремонта. И изобщо цветовите решения ми харесват, но това е защото не обичам прасковените стени, в които маса народ е вманиачен. Това, което не ми допада е, че цветовите решения се повтарят. Зелено, жълто, зелено, жълто... и тук-таме розово...
Виж целия пост
# 638
За цветовите решения ми стана смешно, че се присмиваха на коридора, в който всяка стена беше различна, а в един от предните епизоди направиха точно това, дори с цветове, който не се връзваха  Laughing
Виж целия пост
# 639
Прави ми впечатление, че като дават домовете в началото, леглата им са все неоправени и разхвърляни.Така искат да подчертаят мизерията ли, що ли? Явно е някаква режисьорска приумица, но вече прави впечатление и е тенденция.
Виж целия пост
# 640
Започват да ме дразнят - Общината нали събира наеми, символични ама щом е собственик на тези жилища - да се погрижи елементарно за тях - по тръби, мазилки, основни неща.. Какви са тези мизерии?! Сума пари вземат от паяци сини зони и какво ли не - да си поддържат имуществото. Това предаване сякаш този сезон е с мото - да  оправим всички общински имоти!!
Виж целия пост
# 641
А, да бе! Те общините едвам се грижат за представителните си части в градовете... Все едно не виждате постовете на "Спаси София" що  за грижа полага общината за каквото и да било.

А и тя общината може да се грижи, но дали хората пазят докато живеят? Голяма част вероятно са имали наематели и знаят колко рядко се грижат съвестно за имота.
Виж целия пост
# 642
Поне в София стопанисването и ремонтите на общинските жилища са за сметка на наемателите. Дори и ремонтите по общите части - щрангове, покрив, асансьор.
От личен опит го казвам.
Виж целия пост
# 643
О, аз съм живяла в жилище, апартаментът над който беше общински. Смениха се няколко семейства-шок и ужас. Живееха точно като показаните, там къртил, тук снаждал, и всички щети идват при нас. Нали видяхте какво им представляват баните на всички. Как си представяте са съседите на тези хора, при положение че банята над тях е без плочки, с дупки и т.н. Непрекъснати течове, влага, мухъл, разправии.
Вярно е, че общината ги дава в лошо състояние, но като че ли всички обитатели имат сходен манталитет-нали е чуждо, сам няма да забия и един пирон.
Виж целия пост
# 644
Вярно е, че общината ги дава в лошо състояние, но като че ли всички обитатели имат сходен манталитет-нали е чуждо, сам няма да забия и един пирон.

Същото се случва с всички жилища дадени под наем...  Sick ooooh!

Ние за две години живяхме в жилище на общината като първи наематели. На чисто и хубаво. Еми върнахме го както го получихме, въпреки че няколко пъти докато се нанесем и след като се изнесохме, преди общината да си получи ключа крадяха кранчетата, душа и т.н. в банята и кухнята...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия