Бригада Нов дом

  • 134 747
  • 752
# 615
Докато шетах в кухнята хвърлях по едно око, дизайнера на предаването е далтонист. Поредния дом с крещящи, грозни, ярки цветове  ooooh!
Жълто-зеленото ми харесва,поне изглежда свежо и светло, но синьо и розово не.
Виж целия пост
# 616
Аз пуснах в края и не ми стана ясно защо едното дете не е живеело с тях?
Виж целия пост
# 617
Георги живеел при баба си.

Сълзите в детските очи казват достатъчно, радвам се за пореден път, че помогнаха на хора в нужда.
И за пореден път се убедих, че колкото и да помагат ваксините, толкова могат и да навредят за съжаление.
Виж целия пост
# 618
Тези хора бяха с много тежка съдба, но този път...с пет деца Shocked
Приятно изглеждаше накрая, на мен жълто-зеленото ми хареса.
Виж целия пост
# 619
Георги живеел при баба си.

Сълзите в детските очи казват достатъчно, радвам се за пореден път, че помогнаха на хора в нужда.
И за пореден път се убедих, че колкото и да помагат ваксините, толкова могат и да навредят за съжаление.

Аз не разбрах , какво е станало, защо ваксини?
Виж целия пост
# 620
Тези хора бяха с много тежка съдба, но този път...с пет деца Shocked

Всъщност само с четири. Едното е починало.
Три от децата - най-голямата дъщеря, която вече е пълнолетна и другите две - момиченцето и момченцето са от първия брак на майката.
От мъжа, с когото сега живее е само най-малкото дете и това, което е починало.
Виж целия пост
# 621
Тези хора бяха с много тежка съдба, но този път...с пет деца Shocked
Приятно изглеждаше накрая, на мен жълто-зеленото ми хареса.

Аз, доколкото разбрах, 2 от децата не са при нея - едното при нейната майка, другото при майката на бащата. Само най-малкото от другия баща е при нея, след това има още 2 от този мъж, от които едното умира.

Скрит текст:
п.п. При 2 деца със сериозни проблеми имам някакви съмнения, че може и да не е от ваксините.
Виж целия пост
# 622
Какви 5 деца, аз три видях? Защо Георги е бил при баба си?
Не ми харесаха доста неща, но важното е че семейството са доволни
Хареса ми как надписаха пощенската кутия на дядото
Виж целия пост
# 623
Георги беше при баба си,щото нямало място за него... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 624
Пет са били, едното е починало. Ами съжалявам, не го разбирам това...колкото по-мизерно живеят, толкова повече деца имат.
Виж целия пост
# 625
Твърде много зелено и жълто  Crazy Поне да бяха боядисали всяка стая в различна цветова схема. И бебешката кошара в стаята на две подрастващи деца, които са с друг режим  newsm78
Виж целия пост
# 626
Георги беше при баба си,щото нямало място за него... Rolling Eyes

Майката каза че се грижи 24/7 за най- малкото дете, което е с проблем, бащата работи на постоянна работа и на повикване, без почивен ден, води и каката на училище, та за Георги не оставало кой да го обгрижва, та затова бил при бабата. Едва ли му е липсвало място в дома им, как сега се намери...
Хареса ми как им направиха апартамента, заслужават хората.
Гледах и промото за следващия епизод- без коментар съм там.
Виж целия пост
# 627
Не разбрах съвсем историята на следващия епизод, но младежа изглеждаше трениран и добре облечен.Каква е историята на бащата, ще видим другата седмица.Дано пак не го забравя.
Виж целия пост
# 628
Ще си напомняме. Laughing
Не мисля че семейството от следващата седмица е крайно нуждаещо се, ама аз и затова не искам да коментирам в аванс.
Виж целия пост
# 629
Пет са били, едното е починало. Ами съжалявам, не го разбирам това...колкото по-мизерно живеят, толкова повече деца имат.

Хайде още веднъж го напиши, че не разбрахме от 56743-ия път! Ти нещо Господ ли си да преценяваш кой колко деца да има?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия