Бригада Нов дом

  • 134 747
  • 752
# 465
Направил си е кухня, но в пристройката. Доколкото съм запозната с пазара на труда, дърводелците не са високоплатени кадри. В случая, той е и баща и майка, грижи се за всичко - прехрана, поддръжка на дома и изхранване. Или поне така го представиха в предаването. Момиченцето е хубаво и добре гледано.
Ами мисля,че има много по-нуждаещи се,които наистина живеят в необитаеми жилища.
Виж целия пост
# 466
Много са ми познати от някъде... newsm78
Виж целия пост
# 467
Защо дърводелците да са ниско платени?! Ако си имат достатъчно поръчки и ги бива - изкарва се не лоши пари. Ако обаче си дърводелец, който кеси на село и не се ъпгрейдва - може и да мизерстваш.

П.П. И на мен са ми познати
Виж целия пост
# 468
Много са ми познати от някъде... newsm78
Струва ми се повторение.
Виж целия пост
# 469
И на мен са ми познати, със сигурност съм ги гледала и в друго предаване.
Виж целия пост
# 470
Направил си е кухня, но в пристройката. Доколкото съм запозната с пазара на труда, дърводелците не са високоплатени кадри. В случая, той е и баща и майка, грижи се за всичко - прехрана, поддръжка на дома и изхранване. Или поне така го представиха в предаването. Момиченцето е хубаво и добре гледано.
Ами мисля,че има много по-нуждаещи се,които наистина живеят в необитаеми жилища.
Възможно е, но те дали са участвали в кастинга Thinking Трудно е да помогнеш на всички нуждаещи се, предполагам, че са хиляди семейства, но приветствам изборът им да ремонтират домовете на семейства с работещи/самотни родители. Защото във ФакултетО със сигурност има по-мизерни жилища, но точно те ли трябва да се облагодетелстват.
Виж целия пост
# 471
Ооо, изобщо не става дума за Факултета.Пък и там къщите са незаконни.
Виж целия пост
# 472
Аз съм убедена, че съм ги гледала някъде. Даже като ги представяха си помислих " Това момиченце не се ли казва Александра". Не знам откъде ми се е запечатало името и физиономията, мъча се да си спомня, но не мога.
Виж целия пост
# 473
Защо дърводелците да са ниско платени?! Ако си имат достатъчно поръчки и ги бива - изкарва се не лоши пари. Ако обаче си дърводелец, който кеси на село и не се ъпгрейдва - може и да мизерстваш.
Мисля, че точно в това е проблемът. Вчера ходих на изложението Стройко 2017 и имаше само 3-4 мебелни фирми, предишните години бяха в пъти повече. В магазините за мебели стоят едни и същи експонати по няколко години.
Виж целия пост
# 474
Познати са ви от "Предай нататък". Помня, че бащата прави някакъв ДНК тест, за да се докаже, че детето е негово. Доста досадно стана по всички предавания едни и същи лица. А старите им мебели имам спомен,че пак от дарения на хора са събирани.

Виж целия пост
# 475
Да, тъкмо и аз това щях да напиша. Simple Smile
Участваха в " Предай нататък",  някаква много сърцераздирателна история, но не помня подробности. Пак се жалваше нещо бащата, а детето беше доста по-малко. Но мисля, че тогава показаха и други хора, майката ли се беше появила, баба ли някаква, не помня...
Виж целия пост
# 476
Що за безумие беше това с печката и пералнята?!? ooooh! Наредили печка, пералня и чак тогава плота на кухнята. Никаква логика! Да не говорим че ако искат да гледат телевизора седнали от дивана, вратовете ще ги болят от въртене на ляво... Още едно доказателство че Караджов не го бива за архитект...
Виж целия пост
# 477
Добре де, кога, къде и как се провежда този кастинг, така и не разбрах.Или и тук е с връзки и познати?И следващото семейство не ми изглеждаше нуждаещо се.
Виж целия пост
# 478
Още едно доказателство че Караджов не го бива за архитект...
Ама що си мислите, че Караджов върти цялото предаване?!
Виж целия пост
# 479
Никъде не видях дърворезбата...и нея ли потрошиха?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия