Бригада Нов дом

  • 134 747
  • 752
# 525

 На тези, които се възмущават че коментираме предаванвто, ще кажа само, че темата е за това! Не очаквайте да бъде, като книга за похвали. Така както се обсъждат всички ТВ формати, филми и сериали, така и тук, е нормално да има и положителни и отрицателни мнения.
_______________________________________________________________

 Ето как трябваше да е по план, шкафа с мивката



 с дясно крилото - на което ще е можеше да се постави сушилнята за чинии, а тази част от плота до пералнята, да остане свободен за приготвяне на храната.

_______________________________________________________________

 Жалко, че изхвърлиха голямото им огледало от антрето и поставиха това, което хем е малко, хем не е нищо особено - даже е много грозна, новата закачалка.


_______________________________________________________________

 Добре поне, че са запазили старата зелена етажерка от детската стая и може би и секцията с многото чекмеджета.
Виждам, че етажерката СЕГА е поставена в ъгъла, може и секцията да са сложили до гардероба, но не показаха цялата стая.




Виж целия пост
# 526
Специално от този сезон, 80 процента от семействата изобщо не заслужаваха да са избрани, така че и това, което се направи им е достатъчно.
В миналият сезон имаше истински нуждаещи се хора, а вероятно и бюджат.
Сега бюджет очевидно няма, има мързеливци, които един пирон не искат да забият сами.
Този баща-дърводелецът, и двете изгорели дъски на пода ли не е могъл да си оправи сам?
Има толкова неща, които могат да се свършат само с подръчни материали и някакви мъжки умения, без да се харчат пари, но...
Виж целия пост
# 527
В анонса за тази седмица се вижда някакъв балатум на пода, който стърчи покрай ръбове и ъгли, дори не са си го изрязали.
Виж целия пост
# 528
Не съм го гледала.
В сайта на БТВ трябва да го има, нали?

В анонса за тази седмица се вижда някакъв балатум на пода, който стърчи покрай ръбове и ъгли, дори не са си го изрязали.
От мързел......
Виж целия пост
# 529
Не знам, аз по тв го засичам.
Виж целия пост
# 530
Не съм го гледала.
В сайта на БТВ трябва да го има, нали?

В анонса за тази седмица се вижда някакъв балатум на пода, който стърчи покрай ръбове и ъгли, дори не са си го изрязали.
От мързел......

          Тук на 43 мин., е анонса за следващият епизод

    http://vid.btv.bg/avod/2017/03/27/brig_s02_e05-2.mp4

Виж целия пост
# 531
Сега видях на последните снимки, че контактите са само около мивката. Като се има предвид колко са къси кабелите на уредите, явно вътре във водата ще трябва да ги слагат.
Няма да критикувам, сигурно така трябва от гледна точка на безопасността...

Има толкова неща, които могат да се свършат само с подръчни материали и някакви мъжки умения, без да се харчат пари, но...
Дори не мъжки, защото не опират до сила, а само до желание...
Виж целия пост
# 532
Благодаря, не догледах докрай предаването и затова не съм го видяла.

"Нищо не се случва, нищо не се получава", думите на жената от предстоящото предаване. За да се случи нещо не трябват само пари, а и желание. Как допускат тези хора да се стигне до това положение? Не е заради безпаричие само....
Виж целия пост
# 533
За следващия сезон Simple Smile
А като се има предвид, че са професионалисти, би трябвало да могат да отсеят градивната.
Като критикувахте в първия сезон, какво се промени във втория?
А следващ сезон не се знае дали ще има - може да решат, че ремонтите не отговарят на високите критерии на ССФ и да ги спрат. Mr. Green


 На тези, които се възмущават че коментираме предаванвто, ще кажа само, че темата е за това! Не очаквайте да бъде, като книга за похвали. Така както се обсъждат всички ТВ формати, филми и сериали, така и тук, е нормално да има и положителни и отрицателни мнения.
Това предаване е социален проект, приемниците са доволни и щастливи от така оказаната им помощ и не биха привели домовете си в такъв вид сами. Не виждам причина за коментари от сорта - защо не са им осигурили забавления, защо мивката е до прозореца, а не до вратата и обратното, защо не са оставили старата им печка със счупен керамичен плот. Peace
Виж целия пост
# 534
Предаването няма нищо общо с критиките на бгмамите, то е само с рекламна цел, докато имат изгода ще го правят...
Колко им харесва на хората, чиито са домовете, е спорно, те са длъжни да ахкат и охкат, а и като е за без пари, не е дърпат много. Въпросът е обаче не само да замажат нещата, но и да ги направят практични и да ги научат как да ги поддържат. Иначе след 2 г. положението ще е 1:1 с преди.
Нулевото уважение към здравите и хубави мебели и показателно.
Виж целия пост
# 535
Това предаване е социален проект...

Това предаване е бизнес проект(Както и всичко излъчвано по телевизиите. ). И то доста зле скалъпен проект.
Шефовете на мебелните къщи: "Изчистете складовете срещу реклама".
Телевизията: "Супер, имаме проект."

Светът е бизнес и няма лошо.
Коментарите по темата(относно ремонтите) са напълно адекватни и в 95% градивни.  Peace

С "Не се сърди човече" сме писали заедно.   Simple Smile

Виж целия пост
# 536
А видяхте ли мъжа от анонса на следващото предаване, мъж като канара! Ама нищо не се случвало, нищо не се получавало...Ами как ще се получи, като никой не си мърда пръста. И тези хора имат деца, поне заради тях да се мръднат малко, да подобрят условията на живот.
Виж целия пост
# 537
Предаването няма нищо общо с критиките на бгмамите, то е само с рекламна цел, докато имат изгода ще го правят...
Нали се аргументира по-горе, че това е градивна критика и е насочена към следващия сезон...
Колко им харесва на хората, чиито са домовете, е спорно, те са длъжни да ахкат и охкат, а и като е за без пари, не е дърпат много.
Ще речеш, че с пистолет опрян в челото са им ремонтирали домовете. И те горките, са проявили малко тактичност и благодарност.
Нулевото уважение към здравите и хубави мебели и показателно.
Печка със счупен керамичен плот не бих нарекла здрава.
Виж целия пост
# 538

Нулевото уважение към здравите и хубави мебели и показателно.
Печка със счупен керамичен плот не бих нарекла здрава.
Печката я мани, те чупят здрави, масивни мебели.
Виж целия пост
# 539

Нулевото уважение към здравите и хубави мебели и показателно.
Печка със счупен керамичен плот не бих нарекла здрава.
Печката я мани, те чупят здрави, масивни мебели.
А на теб би ли ти харесало, ако запазят съществуващият 1 кухненски шкаф в цвят венге или гардероб, и го допълнят с мебели в друг стил и цвят? Предвид факта, че едва ли в момента на пазара може да се намери точно същата серия мебели. За мен е по-добре да са еднакви, вместо да се прави еклектика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия