На тези, които се възмущават че коментираме предаванвто, ще кажа само, че темата е за това! Не очаквайте да бъде, като книга за похвали. Така както се обсъждат всички ТВ формати, филми и сериали, така и тук, е нормално да има и положителни и отрицателни мнения.
_______________________________________________________________
Ето как трябваше да е по план, шкафа с мивката
с дясно крилото - на което ще е можеше да се постави сушилнята за чинии, а тази част от плота до пералнята, да остане свободен за приготвяне на храната.
_______________________________________________________________
Жалко, че изхвърлиха голямото им огледало от антрето и поставиха това, което хем е малко, хем не е нищо особено - даже е много грозна, новата закачалка.
_______________________________________________________________
Добре поне, че са запазили старата зелена етажерка от детската стая и може би и секцията с многото чекмеджета.
Виждам, че етажерката СЕГА е поставена в ъгъла, може и секцията да са сложили до гардероба, но не показаха цялата стая.
