Бригада Нов дом

  • 134 747
  • 752
# 600
Мъжът не ми приличаше на циганин,жената е израснала по социални домове,децата са си деца-палави и игриви....мисля че ще оценят и опазят направеното
Жената каза, че е турска циганка.
Виж целия пост
# 601
Мъжът беше българин, но според мен имаше и друго заболяване освен епилепсията. Малко изглеждаше умствено изостанал( без да искам да го обиждам). Вероятно и затова се е получил този странен брак...
Няма лошо, разбира се, и той е имал нужда от семейство, а и жената, която е била сираче и раснала в мизерия, също е гледала да се приюти някъде. Това с трите деца не го разбирам и аз. Ми то можеха да се народят шест-седем момчета, до момиче ли щяха да карат? Много ми става мъчно и ме е яд на родителите, когато детеце в подобна ситуация казва как се срамува да покани приятелчета вкъщи, как мизеруват, как няма това, и онова. Тоест, дайте да се тупаме в гърдите, че сме родили дете, пък то някак си ще си порасне. Гладно, жадно, без елементарни условия за живот, пълно с комплекси, но ще си порасне някак...После защо има мъже насилници, жени тръпеливи като овце, хора с разни отклонения. Ами защото някой умник ги е създал, без да мисли какви травми и комплекси им насажда, като няма никакъв ресурс да ги отглежда и възпитава. И не визирам конкретния случай, но той е поредният пример как безотговорно се раждат деца.
Иначе да, хората бях действително бедни и измъчени и заслужаваха този ремонт, за разлика от други участници...
Виж целия пост
# 602
Как се зарадваха на пълния хладилник Sad
Виж целия пост
# 603
Мен лично много ме стана жал, когато едното момченце каза, че понякога искат пуканки, но нямали пари. Уфф. Защо бе, защо ги правите тези деца, за да са лишени от всичко????
Виж целия пост
# 604
То защото хора с комплекси, мъже насилници и жени като овце само в бедност се отглеждат... прекалени са тези обобщения...
Виж целия пост
# 605
Mari_Mar за предното семейство имах предвид как ще топлят новия хол - вестибюлът - имам предвид, в който
са стълбите към  втория етаж и стаята става с ниво на 1 и 2 етаж. Едни познати са с такъв хол - с камина и няма отопляне: топлия въздух бяга нагоре, а долу си е все студено.
Виж целия пост
# 606
Мария обзавежда с вкус. Цветовете на стените са им малко леко по-наситени и мрачни отколкото ми допада. Но си личи, че бързат и остават незавършени неща, раздрано в ъглите и по ръбовете се вижда на моменти. Дано от бързане не са го забелязали, а не щото отбиват номера. То верно хората се радват, че е ново и чисто, но фактът, че са нуждаещи се не значи, че не трябва да се направи хората. В крайна сметка  и по ТВ ги дават. Излагат се.
Виж целия пост
# 607
Мария нищо не обзавежда, имат си дизайнер, жена. Не запомних името, но предния път специално в надписите погледнах и фигурира име.
Виж целия пост
# 608
Дизайнера им е абсолютно некадърен, за мен  Peace
Виж целия пост
# 609
Христос Воскресе! Бъдете здрави!

Тези хора наистина имаха нужда и искрено се радваха.Но само едно гардеробче ли имаше в стаята за трите деца?А на първия етаж кой живее, защото жената каза,че горе нямат кухня, само долу.
Виж целия пост
# 610
На първия етаж живее свекърът, казаха, който явно е отделно домакинство.
Виж целия пост
# 611
По спомен гардеробчетата са 2. Едното е до двуетажното легло, където са падат главите на момчетата, друото е в дъното на стаята след леглото им.
Виж целия пост
# 612
За пръв път няма никакви коментари. Никой ли не гледа?  Crazy


Аз изпуснах защо Георги не живее с тях и къде живее?
Виж целия пост
# 613
За пръв път няма никакви коментари. Никой ли не гледа?  Crazy


Аз изпуснах защо Георги не живее с тях и къде живее?
Чаках,чаках да стане 21 и после забравих.Сетих се чак когато ги доведоха да си видят новия дом.
Виж целия пост
# 614
Докато шетах в кухнята хвърлях по едно око, дизайнера на предаването е далтонист. Поредния дом с крещящи, грозни, ярки цветове  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия