Дългото чакане след трансфер - 46

  • 63 170
  • 738
# 285
Девойки, да развея плахо един положителен кръвен тест - ЧХГ 153 на 11-ти ден на 5-дневно ембрионче. Wink В петък сутринта ме викат за втори тест и вливка Интралипид, ако всичко е наред. baby_neutral Много силно стискам палци на всяка от вас! Hug
Виж целия пост
# 286
Девойки, да развея плахо един положителен кръвен тест - ЧХГ 153 на 11-ти ден на 5-дневно ембрионче. Wink В петък сутринта ме викат за втори тест и вливка Интралипид, ако всичко е наред. baby_neutral Много силно стискам палци на всяка от вас! Hug
Бравоооо bouquet Хубави новини! Всичко ще е ок! Peace bouquet
Виж целия пост
# 287
Чудесно Monica Simple Smile да продължава да расте Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 288
Браво Моника, Честито плюсче  1stroller Kissing Heart smile3541
Ще се потъркам малко и в теб  Hug bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 289
Моника, честито Hug
Шакира какво става с теб? Беше ли на преглед?
Виж целия пост
# 290
Моникааа, честитоооо!,  bouquet
Виж целия пост
# 291
Честито, Моника Simple Smile
Виж целия пост
# 292
Браво Моника!До края само така  Hug
Виж целия пост
# 293
Моника, честитооо!
Виж целия пост
# 294
Браво Моника!Да расте и хубавее ! Вливки, мливки, всичко каквото трябва Simple Smile Hug Hug
Виж целия пост
# 295
Честото Моника...  Simple Smile
Виж целия пост
# 296
Честито Моника  bouquet
тлъсто ЧХГ, леко неусетно изнизване на следващите 9 месеца и пухкав бебо за финал  baby_neutral Hug
Виж целия пост
# 297
Честито Моника  Hug
Виж целия пост
# 298
Стискайте палци! Тази вечер съм на преглед при Стаменов. Искам само да чуя, че поне едното си е там и всичко си му е ок. Друго не искам от този ми живот..Вълнуващо ми е някак си..простете
Виж целия пост
# 299
Шакира  Hug
Пожелавам ти от сърце днес да е най-вълнуващия ден в живота ти  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия