Дългото чакане след трансфер - 46

  • 63 170
  • 738
# 300
Шакира, всичко ще е наред  Hug
после да се явиш тук за похвалванки  Mr. Green
Виж целия пост
# 301
Шакира, стискам палци за преглед, който да те изпълни с щастие и увереност:-)
Виж целия пост
# 302
Моника, честито !  newsm18

Шакира, заедно с близнаците сме стиснали палчета за теб, да знаеш. Успех !  Hug
Виж целия пост
# 303
Чудесни новини Моника!
Шакира всичко ще бъде наред
Виж целия пост
# 304
Еййй, голяма подкрепа сте ми! Благодаря! Hug
Шакира, как мина прегледът?
Виж целия пост
# 305
Мили дами, имаме си сърдечна дейност! Едничко си е милото. Много съм щастлива..не е за вярване..даже сърдечна дейност в 6-та седмица..Господе, благодаря ти!
Виж целия пост
# 306
Ах Шакираа. . Браво и на двамата. Леко бременеене ти желая от тук нататък  Hug Party
Виж целия пост
# 307
Оооо Шакира прекрасна новина дай Боже така до края! Hug
Виж целия пост
# 308
Честитоооооо Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Шакира, много се радвам Simple Smile
Виж целия пост
# 310
Шакира  Hug Hug Hug Много се радвам. Да продължава всичко по вода  bouquet

Виж целия пост
# 311
Благодаря ви от сърце! Да ви се връща двойно, тройно... Praynig HugВсе не вярвах, но щом Стаменов казва, че всичко е повече от добре, значи е така.
Виж целия пост
# 312
Честито сърчице, Шакира Simple Smile
Виж целия пост
# 313
Момичета ,  сигурно скоро ще се разделя с вас. От късно снощи имам тежест долу точно като при ПМС,  а съм и в дните които се очаква. Толкова е тъжно, дори до кръвен няма да стигна , защото ми е едва 6-ти ден след ЗЕТ  Sad
Виж целия пост
# 314
Ааа,не така!Рано е да се каже - тези тежести понякога са началото на нещо много хубаво Simple SmileДо резултати от тест никакво отчайване!                          Шакирче, браво на теб Simple SmileЛекичко да ти е оттук нататък Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия