Дългото чакане след трансфер - 46

  • 63 170
  • 738
# 330
Маня73, прегнила до теста с каква цел ти е назначен?
Виж целия пост
# 331
Магнолия, къде сииии? Давай положителния тест вече, че симптомите и предчуствията не са ти случайни!
Виж целия пост
# 332
Бравоооо, мила Шакира! Много много се радвам за теб!!! Само така до финала. Стискам ти всички палци, които имам! Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 333
Маня, а доктора ти знае ли, че Селена е ембриотоксичен? На мен Стаменов ми го забрани изрично.
Сега видях, че трансферът ти е бил на 13. Имаш време да го спреш, докато не е увредил ембриончетата.
Виж целия пост
# 334
ПМС тежестта се смени с леко зацапване .  Rolling Eyes знам че има положителен прочит, но има и отрицателен такъв и ми се свива душичката какви ги вършат двете ми снежинки.  Praynig
Виж целия пост
# 335
И аз зацапах Cry
Виж целия пост
# 336
 Praynig дано тези зацапвания да са ви на  newsm30 newsm30
Виж целия пост
# 337
Сега четох че лекарството PBMC съдържа ЧХГ, обаче като не е ясно какво количество  newsm78
Има ли вероятност кръвния да е компрометиран, ако го направя на 10 ден след ЗЕТ на 5дневни бластоцитчета и 12 дни след поставяне на лекарството? Честно казано не ми се иска датата вместо да наближава да се отдалечава...  Confused

ПП: angelche75  spoko
Виж целия пост
# 338
отдавна си е заминало това чхг, ако изобщо е стигало до кръвта.
10 ден на 5 дневни си е съвсем навреме за тест.
Виж целия пост
# 339
10-ти ден се пада в понеделник, за по-рано не смея даже да посегна към тест  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 340
Значи в понеделник всички ще стискаме палчета за теб Simple Smile
Виж целия пост
# 341
Може да стиснете некой излишен палец и да не се побъркам до понеделник  Laughing Embarassed
Виж целия пост
# 342
Ако имате притеснения, за ваше успокоение най-добре се свържете с лекуващ лекар или спешен кабинет.
Виж целия пост
# 343
Магнолия, къде сииии? Давай положителния тест вече, че симптомите и предчуствията не са ти случайни!


Момичетаааааааааа Теста е готов.  Joy
ЧХГ ми е 918.9

Много съм хепи  bouquet newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 344
Магнолия, къде сииии? Давай положителния тест вече, че симптомите и предчуствията не са ти случайни!


Момичетаааааааааа Теста е готов.  Joy
ЧХГ ми е 918.9

Много съм хепи  bouquet newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44


Магнолия, чудесен резултат! Честито! Двечки ли са ембриончетата? Леко до финала!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия