Дългото чакане след трансфер - 46

  • 63 170
  • 738
# 345
Честито, Магнолия Simple Smile
Виж целия пост
# 346
Леле колко ти се радвам Мagnollia  Hug
Честито, браво и еваларка!  newsm53
бай дъ уей кой ден си след трансфер и колко ти върнаха, че ми се вижда доста сносно ЧХГ-то  Joy
Виж целия пост
# 347
Еха, Магнолия, положителен и то много  love001
Виж целия пост
# 348
Магнооооол! Честито, момиче! Hug
Виж целия пост
# 349
Честито Магнолия  stork-boy stork-girl smile3541
Виж целия пост
# 350
Хубавите новини продължават..браво Магнолия много се радвсм за теб!
Виж целия пост
# 351
Благодаря ви момичета  Hug Hug Hug

Още ми тупка сърцето  Joy

Днес ми е 13 ден на две 5 дневни.

Ще се доверявам винаги на интуицията си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 352
Честито! Като за двойна радост май ми изглежда... Hug
Виж целия пост
# 353
Браво Магнолия Simple Smile наистина изглежда доста тлъсто чхг Simple Smile като за две Simple Smile  bouquet давай все така и да расте Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Е,страхотно! Браво момичето,много лекичко да ти е!
Виж целия пост
# 355
Магнолия, браво момиче! Честито ти тлъсто ЧХГ! bouquet Пожелавам ти безпроблемно бременеене до финал! Hug
Виж целия пост
# 356
Честито Магнолия, чудесен резултат! Може и да са двечки Wink
Виж целия пост
# 357
Честито на Магнолия за хубавия резултат и на Шакира за сърчицето Hug
Виж целия пост
# 358
Ехе, Магнолия, бравооо!
Е ние коя март месец го изкъртихме, бе!
Виж целия пост
# 359
Магнолия честито! Аз сега виждам, за страхотната новина! bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия