Дългото чакане след трансфер - 46

  • 63 170
  • 738
# 390
Да вдигам ли алармата изобщо на 7-ми ден след ЗЕТ на две петдневни, малко рано ми се вижда  newsm78
Виж целия пост
# 391
GreenSool  -ти не беше ли с мен т.е. днес не ти ли е 7-ми ден след трансфер ?Питам защото и на мен ми се въртят едни такива мисли из главата ?Разказвай имаш ли някакви симптоми ?
Виж целия пост
# 392
GreenSool  -ти не беше ли с мен т.е. днес не ти ли е 7-ми ден след трансфер ?Питам защото и на мен ми се въртят едни такива мисли из главата ?Разказвай имаш ли някакви симптоми ?
да, и се чудя да не е от някое лекарство това, прегнил не са ми слагали със сигурност отдавна, друг медикамент съдържа ли ЧХГ, и е ли е възможно да е от РВМС-то?!
И да, знам че сглупих, сега още чуденици , ама поне ми затрептя сърчицето  Joy
Виж целия пост
# 393
не е рано, показват тестовете, ама кръвния няма да е с големи цифри.
Виж целия пост
# 394
Момичетааа!
От 153 ЧХГ е станало 525.28!!! УРРРРАААААААА
Сега лежа на вливка с Интралипид и пиша с една ръка! Joy Поздрави на всички, GreenSoul, ах, ти палаво момиче  Twisted Evil Изчакай още малко за кръвен, а тоя го запази за спомен!  Hug
Виж целия пост
# 395
Браво, Моника Simple Smile
Виж целия пост
# 396
Браво Моника  само така  Hug
Май и аз мисля два дни да заспивам с гръб, за да не ми вижда ухилената физиономия  tooth
Плодовит март месец  Joy
Виж целия пост
# 397
Мониии, бравооо!
Момичета, 11ти ден ЧХГ 58,13ти ден ЧХГ 131,18ти ден (днес) ЧХГ 1303! Доктора ме гледа, но все още не може да види нещо конкретно. Вижда му се нещо подобно на сак, но според него първоначалното ниско ЧХГ подсказва за по късна имплантация и затова не можело да се види нещо конкретно. В понеделник пак иска да ме види. Пита ме за болки (евентуално за извънматочна) но не усещам нищо такова. Сега се шашнах дали всичко е наред. ЧХГто се умножава на 36 часа. Нормално ли е на тоя етап да не успява да види нещо конкретно?
Мамка му, вместо да се успокоя от прегледа, аз се шашнах...  Crazy
Виж целия пост
# 398
нормално е да не види, след 2-3 дни ще се види.
Виж целия пост
# 399
Шоши, на хиляда и малко се вижда сакче, но нищо повече Simple Smile Ако нямаш болки долу странично и/или кървене, просто се наслаждавай на факта, че си бременна и изчакай още десетина дни. Тогава и пулсациите ще видите Hug
Виж целия пост
# 400
Мониии, бравооо!
Момичета, 11ти ден ЧХГ 58,13ти ден ЧХГ 131,18ти ден (днес) ЧХГ 1303! Доктора ме гледа, но все още не може да види нещо конкретно. Вижда му се нещо подобно на сак, но според него първоначалното ниско ЧХГ подсказва за по късна имплантация и затова не можело да се види нещо конкретно. В понеделник пак иска да ме види. Пита ме за болки (евентуално за извънматочна) но не усещам нищо такова. Сега се шашнах дали всичко е наред. ЧХГто се умножава на 36 часа. Нормално ли е на тоя етап да не успява да види нещо конкретно?
Мамка му, вместо да се успокоя от прегледа, аз се шашнах...  Crazy
Шошка, не се притеснявай рано си е още, даже в някои клиники ги викат след 10-15дни на преглед, за да се види по ясно и да няма излишни тревоги.Успокой се и в понеделник ни зарадвай.
Виж целия пост
# 401
Ей, Шоше, ти пък къде тръгна толкова рано?! Сега само да се шашкаш и да мислиш глупости. На мен ми бяха казали първи преглед след 20-тия дни от ЕТ.

Monica, супер си  Party

Виж целия пост
# 402
Цвък, да се наместя и аз с положителните тестове  smile3521 love001 newsm17
Днес 10ти ден след трансфер на 2 петдневни бобчета, ЧХГ-то ми е 82,75, толкова се вълнувам  newsm44 newsm68 newsm47
Не мога да повярвам, просто с такова вълнение и притеснение отидох в клиниката, че почти щях да припадна от страх. Бях се подготвила за лоши нови и се чудех как ще ги кажа на любимия, който заедно с моето "валидолче" от тук ме успокояваха на смени.
Рева като магаре, нареждайте се отдолу да ви ръся с прашец, толкова сълзи от щастие не съм имала от сватбата. Боже, Божеееее....
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 403
Браво, Идааааа  Hug
Виж целия пост
# 404
Нареждам се под прашеца  newsm79 girluu girluu girluu

Поздравления на всички момичета за хубавите резултати!! Тази тема наистина е много плодовита  Laughing

А на всички нас останали да чакат пожелавам да продължим хубавата тенденция!!

На мен днес ми е 5-ти ден и за сега съм спокойна, имах малко придърпвания и това е всичко. Целувки на всички  bouquet love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия