Дългото чакане след трансфер - 46

  • 63 170
  • 738
# 405
Idacorr, браво момиче  Hug
Аз си плача тихичко от час и вече наистина имам нужда да ви запрегръщам до една  Hug
За всяка са много сантиментални моментите на първото ЧХГ  и ви благодаря че ми давате възможност да ги споделям с вас  Hug
Виж целия пост
# 406
Момичета честито на всички с положителни тестове много се радвам и вълнувам с вас.Лека и безпроблемна бременост до края и един пухкав финал а може и повече от един Чета ви с удоволствие скоро и аз ще се наредя тука и се надявам и моля и аз да съм с щастлив финал въпреки че напоследък нещата не вървят много добре.Но ще напълним темата с мн положителни тестове
Виж целия пост
# 407
щъркелите добре са се постарали тоя март  Mr. Green
почти нямат пропуски.
Виж целия пост
# 408
Всеки ден хубави новини  Simple Smile
Идакор, честито  Hug
Виж целия пост
# 409
Еййй момичетс зарадеахте ме токова много с тези добро новини и ме зареждате с положителни емоции!
Знам че за мен е много рано но са ме обхванали едни такива емоции ти дъм обнадеждена и вярвам че и при мен всичко ще е наред ту емоциите ме хвърлят в другата тъмна страна.
Нямам абсолютно микакви симптоми.
Данитооо ти си мисля че най близо до мен моля те кажи ми имаш ли някакви симптоми
Виж целия пост
# 410
Мале, малееее, не мога да опиша.
В понеделник ще пускам пак и се моля на всичко и всичко да се удвоява или утроява  family newsm20 smile3522
Целувам и прегръщам всяка една от вас - просто ви обичам.
Маня, не търси симптоми. Слкед като 2 дни имах болки долу ниско, после 2 дни имах зацапване и аз бях отписала всичко. Добре, че беше та.ра, която ми беше такова успокоение-направо се бях предала- да ми е жива и здрава, обещала съм и да ми тегли един бой, живот и здраве като родя.  newsm51 love001 newsm17
Виж целия пост
# 411
А Ellie DD сега видях че си с мен моят трансфер беше на 13.03.
Кога ти е кръвният тест?
Виж целия пост
# 412
Кити Кати, тема рекордьор!
Идакор, честито милааа и в понеделник още по-гръмко ЧХГ!
Ох, успокоихте ме и мене, че се бях притеснила...
Виж целия пост
# 413
Ида, GreenSoul, честито!
Виж целия пост
# 414
Здравейте момичета,
чета ви и се радвам за всеки положителен тест. Честито и успешен финал.
ДНес на мен ми е 13-ти ден след ЕТ на 3-дневни ембриончета. Кръвният тест ми е
0,10, но лекарят ми каза да продължавам с лекарствата още 3 дни и да повторя теста.
Симптом ми е единствено температурата-37,3. Та има ли смисъл да продължавам да се тъпча с лекарства и да очаквам някакво чудо да се случи? Познавате ли случаи на чак толкова късна имплантация?

Ще съм благодарна на споделения опит.
Виж целия пост
# 415
Здравейте момичета,
чета ви и се радвам за всеки положителен тест. Честито и успешен финал.
ДНес на мен ми е 13-ти ден след ЕТ на 3-дневни ембриончета. Кръвният тест ми е
0,10, но лекарят ми каза да продължавам с лекарствата още 3 дни и да повторя теста.
Симптом ми е единствено температурата-37,3. Та има ли смисъл да продължавам да се тъпча с лекарства и да очаквам някакво чудо да се случи? Познавате ли случаи на чак толкова късна имплантация?

Ще съм благодарна на споделения опит.
Не искам да те разочаровам, но теста ти е категорично отрицателен. Не знам защо те карат да продължиш лекарствата и агонията да се удължава. Дори и късна имплантация трябваше поне някакво число по различно да е от нула. А температурата е толкова заради прогестероновите препарати.
Виж целия пост
# 416
На всички с положителните тестове честито. Пожелавам ви успешна бременност до края и по едно/две бебета.   baby_neutral
Виж целия пост
# 417
Idacorr, честито и на теб  Hug Да запазиш малко сълзи на щастие за срещата с бебо, че и там се реве  Grinning

Happy, какво става?

Росица, много ти е отрицателен тестът, на 13 ден няма за кога да расте  Sad Съжалявам  Hug И аз не зная защо те карат да продължаваш с лекарствата....

Виж целия пост
# 418
Ехееее, колко хубави новинииииииии! Честито момичета!  bouquet HugМного се радвам за всички ви! И аз се развълнувах сега като ви четях, че снощи нещо много ме болеше кистата и рано рано си легнах. Наистина е много вълнуващ момента с първото ЧХГ. Ох, като си спомня аз как ревнах в клиниката...не знам как са ме гледали отстрани хората, само си спомням, че мъжът ми ме целуваше, а аз плачех..Ето, пак се разревах. Браво! Насладете се на момента! Прегръщам ви всичките  Hug Добре се справяме този март!
Виж целия пост
# 419
Ехаааааа темата е за рекорд.
Идакор много се радвам за теб Hug, от тук нататък само положителни емоции и на финала newsm30 ylinfant
Моника, Шошиии с тези ЧХГта сте си бременни pregnant, радвайте се, галете си коремчетата и пазете малките шушулчета Hug bouquet
GreenSoul честитооооооо, пускай кръвен, щом пиклив показва ЧХГ ще е високо. Много се радвам, всички така ми станахте близки  Hug Hug
Роси съжалявам, много пъти съм минавала през това. Мисля, че няма смисъл да пиеш още лекарства Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия