Дългото чакане след трансфер - 46

  • 63 170
  • 738
# 240
mpettrova много съжалявам smile3518
Виж целия пост
# 241
mpettrova Не е било писано този път да стане, но не се отказвай ! Стискам палци скоро да си пак в темичката, за да те посрещнем с нови надежди и този път с успешен финал ! Praynig
Виж целия пост
# 242
MPetrova, съжалявам. Знам как боли, прегръщам те.
Виж целия пост
# 243
mpettrova съжалявам за резултата, знам също какво е и си остава една празна неутешимост, каквото и да ти казват.
Знам също че желанието за живот е по-силно, събирай воля, средства, психика и каквото трябва и се връщай!

Като ученичка имах една учителка - "гуру", тогава не разбирах какво ми говори, но го запомних: "Бъди умна и силна, за да са ти умни и силни децата"

 Hug
Виж целия пост
# 244
Мпетрова,много съжалявам!Знам как се чувстваш и как няма думи за това.Дано намериш начин да продължиш.
Виж целия пост
# 245
Благодаря ви, момичета! Много е хубаво когато някой те разбира! Ще видим - финансите никакви ги няма, аз станах на 40г. през януари. Не ми се минава пак през стимулация, която пък е финансирана от фонфа. Бих опитала нещо на ест. цикъл и с пункция без упойка. Ако посъберем някой лев... Хайде успех на вас! Ще ви следя изкъсо! Simple Smile
Виж целия пост
# 246
 CryДобро утро момичета !!! Днес ми е 13-ти ден сред ЕТ. Вчера имах болки в кръста като преди цикъл...много се притесних ,изкуших се и си купих Престо ,направих го тази сутрин и беше категорично отр. Кръвен трябва да права на 20-ти...Сега съжалявам че направих уринен...обърках се ,натъжих се...моля ви кажете ми че има шанс....
Виж целия пост
# 247
Мисля,че няма какво да чакаш 20-ти.На 13-ти ден кръвния ще си покаже ясно.Дано да се изненадаш приятно,пускай го още днес че ще психясаш .Стискам палци !
Виж целия пост
# 248
CryДобро утро момичета !!! Днес ми е 13-ти ден сред ЕТ. Вчера имах болки в кръста като преди цикъл...много се притесних ,изкуших се и си купих Престо ,направих го тази сутрин и беше категорично отр. Кръвен трябва да права на 20-ти...Сега съжалявам че направих уринен...обърках се ,натъжих се...моля ви кажете ми че има шанс....

А защо не пуснеш кръвен тест. Чак на 20, защо толкова късно? На 13 ден кръвният ще е категоричен.
Виж целия пост
# 249
Мпетрова, съжалявам за това и те прегръщам силно  Hug bouquet Heart Eyes
Знам че няма как да те успокоим в момента, но искам да ти кажа, че не е успял само този който се е отказал. Не се отказвай! Всеки лев инвестиран в това начинание не е напразен.
Приеми, че това не е бил вашия опит.
Целувки и се надявам бързо да се съвземеш и скоро да продължите с опитите.  bouquet Hug Praynig
Виж целия пост
# 250
Idacorr, много ти благодаря за успокоителните думи! Успех и на теб!  bouquet
Виж целия пост
# 251
Благодаря,  Heart Eyes ще ми е нужен  Hug Praynig bouquet
Виж целия пост
# 252
mariyana.mp На 13-ти би трябвало и уринния тест да покаже. Престо до сега не са ме подвеждали. Надявам се първата им грешка да е в твоя случай. Направи си кръвен за всеки случай. Какъвто и да е резултатът, има път напред. Не се отчайвай.  Hug
Виж целия пост
# 253
Като гледам табличката на първа страница какво се случва след трансфер, разбирам, че на 5 дневни ембриони, на 6 ден ЧХГ навлиза в кръвта. Защо тогава ни карат след 14, дори 17 дни след трансфер да правим тест? Има ли смисъл ако е отр. да продължаваме да се тъпчем с хормони. Вярно, че някои момичета бият прегнил и при тях се налага да чакат, вярно, че има и по късни имплантации, но на 10 ден колкото и ниско да е ЧХГ, все ще покаже дали има бременност. Това си е игра на нерви.
mariyana  пусни си кръвен нищо не се знае, може пък и да се изненадаш Praynig  Hug
Виж целия пост
# 254
Ангелче не пише ли че навлиза в кръвта на 6ти ден а може да се хване на 9ти?Имам такъв спомен,може би за по сигурно дават на 16-20 ден аз направих на 10...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия