Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 8

  • 107 112
  • 799
# 405
С обикновена бутилка става или с чаша, само сламка трябва.

то става, ама е неудобно и болезнено...
Виж целия пост
# 406
Момичета,мнения за Д-р Белкин?
Моля,четете темата,през страница някой търси мнение за доктор Белкин,а многократно вече бе написано мнение.
Виж целия пост
# 407
Mg18,щом казваш ,ще проверя пак назад ама в близките страници прочетох само за Ташков,Стоянова,Цветков.А ти имаш ли мнение по въпроса? Simple Smile
Виж целия пост
# 408
Не мисля, че има чак толкова мнения за Белкин. И аз търсех преди и почти нищо не намерих, но се записах при него на ЖК. Доволна съм като цяло. Той е много спокоен, внимателен, отговаря на въпроси, опитва се да те успокои. Хубавото при него е, че дава достатъчно дати за ЖК и винаги съм успявала да си запиша час /защото някои от лекарите дават само две-три дати в месеца, съответно много бързо свършват часовете при тях и се стига до чакане, дублиране на часове, претупване и т.н./. Друго момиче от форума го похвали, че е добър оператор за секцио - ще видим.  За момента карам спокойна бременност и нямам оплаквания, дано да е така до края. Видях няколко противоречиви мнения за него в темата за ЦРЗ Надежда в "Проблемно забременяване", но предполагам си ги видяла, защото май бяха по повод твое питане. Прецени. Предполагам, че от всички лекари има доволни и недоволни.
Успех! Peace
Виж целия пост
# 409
Така е Ная,май от всички лекари има и доволни и недоволни.Ами ... да имаме късмет и успешен и добър финал,нали така?!Да се родят здрави бебчовци Praynig Hug
Виж целия пост
# 410
Когато караш безпроблемна бременност и при квартално АГ да се запишеш, пак няма да чакаш за час и ще ти се усмихват любезно. Въпросът е когато се появи и най-малката индикация за проблем, да се реагира адекватно и навреме, за да не се стига до по-сериозни проблеми.
А не на бременна в 20гс да и кажеш, че е нормално да има скъсяване на шийката и болезнени контракции, защото тялото и се подготвяло за раждане. А бременна в 37гс на която са и сложили Дексометазон и я подготвят за раждане, да я изпишеш да си ходи за Бургас...
Виж целия пост
# 411
Ех, Пънче, трябва за такива случаи да се упоменават имената ,за да ги знаем.
Виж целия пост
# 412
Аз бях писала някъде подробности, ама не помня в коя тема. Освен това и в анкетната карта писах от кого съм доволна и от кого - не. Там подробности не писах, но реших, че е достатъчно да отбележа само името в съответната графа.
Виж целия пост
# 413
Пънче, казвам моето мнение и отчитам, че от всеки лекар има доволни и недоволни, всеки гледайки от неговата си камбанария. Peace
Виж целия пост
# 414
Здравейте, искам да попитам за педиатрите в "Надежда", има ли някой с записано бебче там. Очаквам бебе и от сега проучвам въпроса.
Виж целия пост
# 415
Нямат педиатри, при които да се запише детето.
Виж целия пост
# 416
Нали има педиатър,който работи в клиниката.Защо да не може при нея ? newsm78
Виж целия пост
# 417
Здравейте,
Не се следя по ЖК в Надежда, въпреки това мога ли да родя там /след като няма избор на екип/. Т.е когато започне раждането да отида в спешния кабинет или трябва да съм тяхна пациентка.
Благодаря
Виж целия пост
# 418
Здравейте,
Не се следя по ЖК в Надежда, въпреки това мога ли да родя там /след като няма избор на екип/. Т.е когато започне раждането да отида в спешния кабинет или трябва да съм тяхна пациентка.
Благодаря



Не е задължително ЖК да ти е там,аз си правих там феталните морфологии,ЖК-то в моя си роден град/не съм от София/ и сега ще раждам в Надежда
Виж целия пост
# 419
Здравейте,
Не се следя по ЖК в Надежда, въпреки това мога ли да родя там /след като няма избор на екип/. Т.е когато започне раждането да отида в спешния кабинет или трябва да съм тяхна пациентка.
Благодаря
Можеш, но е добре поне на един запис на тонове да отидеш, за да ти направят медицинско досие и да имат някакви данни за теб и бебето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия