1 месец. Веднага след раждането ми мъжът ми ми я купи и ми я донесе в родилното. Това заради един смотан капсулован конец, което не е по вина на лекарите, а на тялото ми. В интерес на истината е толкова лесно да скочиш след нормално раждане. Половин-един час сън и малко храна и светът е друг. Наблюдавах го и с други родилки.

В същото време от разразилия се спор изчерпих много полезна информация за себе си, за което ви багодаря ! За мен е много важно ако съм в състояние да се грижа за бебо и да го кърмя да може да е постоянно с мен, в същото време се притеснявах, ако все пак се почувствам изтощена дали мога да го оставя на грижите на акушерките временно, което разбрах че е възможно. Като цяло след вашия спор ми се затвърди мнението, че Надежда е перфектния избор за мен и се надявам акушерките да подкрепят, а не да упрекват начина на грижа за бебо който аз ще си избера. Съветвам и вас същото- подкрепяйте останали мейчета с техния избор
)Препоръчани теми