Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 8

  • 107 108
  • 799
# 210
Според мен и д-р Кайрякова го кара леко през пръсти или поне така ми се стори.
Виж целия пост
# 211
Благодаря!
Виж целия пост
# 212
Има ли по-възрастни родилки, които да раждат естествено? newsm78

На 40 години родих естествено,въпреки че имах дата за секцио и всички основания за него.Д-р Ослеков и Д-р Димова ме убедиха в последния момент да опитам нормално раждане и не съжалявам
Виж целия пост
# 213
Аз се чудя, като чета има доста недоволни от този Анатоли Кръстев, ако ми се падне на мен и не ми хареса отношението, не мога ли за заявя желание пред някой, че не искам той да ме изражда или просто нямаш избор  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 214
Аз се чудя, като чета има доста недоволни от този Анатоли Кръстев, ако ми се падне на мен и не ми хареса отношението, не мога ли за заявя желание пред някой, че не искам той да ме изражда или просто нямаш избор  Rolling Eyes
Като е само той на смяна какво желание, какви 5 лева  Laughing Нощно време например няма 15 доктора в болницата.
Виж целия пост
# 215
E, ако има 3 родилки по едно и също време? Сигурно се обаждат на други да дойдат.
Виж целия пост
# 216
Надали и 3те ще тръгнат да напъват по едно и също време Laughing Аз като раждах бяхме 3.
Виж целия пост
# 217
Здравейте искам да попитам какво ви е мнението за д-р Любомир Христов и някой посещавал ли го е с генекологичен проблем?
Виж целия пост
# 218
Не е един лекар на смяна,аз раждах юни миналата година вечерта и бяха трима лекари на смяна.Може и да е имало и други.Не плашете така момичетата.
Виж целия пост
# 219
Здравейте искам да попитам какво ви е мнението за д-р Любомир Христов и някой посещавал ли го е с генекологичен проблем?
Аз съм негова пациентка, в момента ме следи по ЖК. Миналата година за съжаление ми се наложи абразио и той ми го направи (беше дежурен) и още от тогава съм с отлични впечатления от него. Води и раждания със секцио (естествени - не).
Внимателен е, щади психиката на пациентките си и винаги го откривам по телефон/вайбър дори и късно вечер и в почивни дни.
Знам, че той прави новия тип серклажи в болницата, специализирал е в Германия специално за тях. Като цяло е с насоченост гинекологична хирургия и онкогинекология.
Виж целия пост
# 220
Не е един лекар на смяна,аз раждах юни миналата година вечерта и бяха трима лекари на смяна.Може и да е имало и други.Не плашете така момичетата.
Добре, значи аз и родилката от съседната стая (тя от 21ч, аз от 01) сме видели до 7 сутринта само един лекар. Другите са се крили някъде  Crazy
Виж целия пост
# 221
За спешно секцио викат поне втори лекар, та затова може при нея да са били повече.
Виж целия пост
# 222
За спешно секцио викат поне втори лекар, та затова може при нея да са били повече.
Е така вече има някакъв смисъл. При нас от 1ва зала и от 3та зала направиха спешни секциота в 7 и в 8 от лекаря, който застъпи на смяна, и после същият доктор преди обед ме изроди и мен. Мисля, че не е правил планови операции помежду им.
Виж целия пост
# 223
Ами не знам дали е имало спешно секцио,но Димова стоеше при мен,Генадиева беше при жената в другата зала,а Ташков може и да е бил за секцио.
Виж целия пост
# 224
Здравейте искам да попитам какво ви е мнението за д-р Любомир Христов и някой посещавал ли го е с генекологичен проблем?
Аз съм негова пациентка, в момента ме следи по ЖК. Миналата година за съжаление ми се наложи абразио и той ми го направи (беше дежурен) и още от тогава съм с отлични впечатления от него. Води и раждания със секцио (естествени - не).
Внимателен е, щади психиката на пациентките си и винаги го откривам по телефон/вайбър дори и късно вечер и в почивни дни.
Знам, че той прави новия тип серклажи в болницата, специализирал е в Германия специално за тях. Като цяло е с насоченост гинекологична хирургия и онкогинекология.

Аз родих естествено именно при д-р Любомир Христов и съм много доволна. Но това беше преди 2 години, може сега да има някаква промяна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия